Yüz felci 41 yaş

Yüz felci tedavisi için geldim.

Yüz felcinden kalma uyuşma, yüz ağrısı, gözde yemek yerken oluşan kapanma şikayetleri için geldim.Tedaviden olumlu yönde cevap aldım.Yaklaşık 8 aydır var olan yüz ağrısı ve uyuşma şikayetlerim sona erdi.Gözümdeki küçülme sıkıntısı çok azaldı.

 • 01-11-2022

Yeliz F. 48 YAŞ Migren tedavisi

Sürekli olarak migren atakları geçiriyordum. Devamlı baş ağrısı ile yaşamak zorundaydım. Tedavi süresince ağrılarım her geçen gün daha azaldı ve şiddet durumu gittikçe düştü.Baş ağrılarım ciddi oranda azaldı, psikolojik olarak kendimi çok iyi hissediyorum ayrıca doktorumun dediklerini uygulayarak 11 kilo verdim ve astım ataklarım çok azaldı ve ilaçlarımın oranları da azaldı. Sayın doktoruma ve bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

 • 28-02-2020

Migren 35 yaş, Çocukluk çağından beri olan sürekli başağrısı

MİGREN TEDAVİSİ

Yaklaşık 4 aydır geliyorum. Önce akupunkturla başladım ancak ağrılarımın sıklığı ve şiddeti nedeniyle manyetik alan dengeleme cihazına geçtik hocamın yönlendirmesiyle. Bugün 7. seansın ardından ağrılarımda ciddi boyutta biz azalma meydana geldi. Başağrım küçüklükten beri vardı. Geldiğimde hemen hemen her gün baş ağrım oluyorken, son bir aydır yok denecek kadar azalttı. Bu anlamda özellikle cihazdan çok olumlu bir sonuç aldım.Baş ağrılarımın şiddeti ve sıklığında çok belirgin şekilde azalma oldu. Bu durumda cihazın işe yarar olması dışında, doktorumun pozitif enerjisi ile telkinlerinin de faydalı olduğunu söyleyebilirim. Her şey için teşekkürler.

 • 27-02-2020

Ahmet E. 18 Yaş sporcu

Sporcuyum. Kısa sürede vermem gereken Hedef  kilo vardı. Bu yüzden gelmiştim. 1,5 ayda 8 kilo vermem gerekiyordu. En başta 1.5 ayda 8 kilo vereceğime inanmamıştım ama verdim. İştahım da kesilme oldu kendimi daha iyi hissediyorum.

 • 10-01-2020

Murat T. 56 YAŞ AĞRI TEDAVİSİ

AĞRI TEDAVİSİ - AKUPUNKTUR

Boyun fıtığı, baş ağrıs, migren için gelmiştim.

Çok memnun kaldım, ağrılarım azaldı daha kaliteli günler geçirmeye başladım. Baş boyun ağrılarım kesildi. Not: Başta Ebru hocam , hemşire hanımlar daha doğru tüm personele teşekkür ederim yakın ilgilerinden dolayı.

 • 27-07-2019

Sevi K. Kilo tedavisi

3 Hafta bitti, iştahım ilk günden itibaren azaldı. Çok az yiyerek doyabiliyorum atık. Toplamda 4.8 kilo verdim. Tedaviye hala devam ediyorum. Kendimi daha hafif hissediyorum şimdiden. Tatlı isteğim tamamiyle yok oldu diyebilirim. :)

 • 25-05-2019

Murat T. 08.02.2019

Şiddetli baş, boyun ağrısı, yorgunluk, halsizlik, uykusuzluk şikayetleri ile gelmiştim

Tedavime başlayalı 4 gün oldu ama ilk başladığım tarihten başımdaki ağrı dindi rahat bir gece geçirdim. Tedavim tamamlanana kadar inşallah daha iyi olacağım. Çok memnunum. Sağ olsun doktorum. 

Baş ağrım durdu.

Halsizliğim olmamakta.

Bir enerji oluştuğu görülür durumda olduğu görünmekte.

Gece rahat uyuyorum.

Not: Başta Dr. Ebru Akçakanat başta olmakla beraber bütün personele teşekkür ederim.

 • 09-02-2019

Naz M. 19 yaş

Yaş:19

Başlangıç kilo: 79.9

Şuan ki kilo:73.5

Bugün burada 3. haftam 6 kilo 400 gr kaybettim. İlk hafta çok zorlandım hatta başaramayacağımı düşündüm fakat ilk haftam dan sonra çok rahattım. Doktorum Ebru hanım'a çok teşekkür ederim. Güleryüzü ve motive edici konuşmalarından ötürü..

Umarım hedeflediğim kiloma ulaşabilirim.

İştahım da büyük oranda kesilme, uyku düzenimin oturması ve kendini daha enerjik hissetme ve kendimle daha barışık hissettim.

 • 31-01-2019

Eda D. Ağrı ve kilo 

60.4 ile başladık 53.5 ile tamamladık. Hedeflediğim kilonun da altına indim ve ağrılarda önemli ölçüde azalma oldu. Ruhen ve bedenen çok güzel etkisi oldu. Hedeflediğim 55 kilonun altında tedaviyi bitirdik hem de günlük Yaşantımı etkileyen ağrılarım da önemli ölçüde azalma oldu. Bu da psikolojik olarak Beni rahatlattı. Ebru Hocama ve ekibindeki arkadaşlara Tekrar çok teşekkür ederim. Sevgiler.

 • 09-11-2018

Tülin P

Hocam size çok şey borçluyum. Bütün yükümden kurtardınız beni emeğiniz ödenmez. 2 ayda 16 kilo ve şuan 18 kilo çok teşekkür ederim. İyi ki yolumuz kesişti beni zayıflatmadınız 10 yaş da gençleştirdiniz. Sağolun varolun

 • 30-10-2018

NURTEN Ö - 13.01.2018 (64 YAŞ)

Kilo fazlalığı ve baş ağrısı.Tedavim yaklaşık 2,5-3 ay sürdü. Bu süre zarfında hiç açlık çekmeden 9 kg fazlalığım vardı ve onları verdim. Baş ağrım ( beni benden çıldırtacak boyuta geliyordu ) nerdeyse kalmadı. Hafifledim ve rahatladım. Dr. Ebru hanıma, Güzide hanıma ve cizi kızımız Özge ye çok teşekkürler. Şu anda hafiflemiş ve rahatlamış bir vaziyette olmamı onlara borçluyum. Sağ olsunlar. Darısı kilosundan şikayetçi olanların başına diyorum. Sevgiler.

 • 16-01-2018

Kilo verdim

İlk etapta zor olmasına rağmen kısa süre de doktorum ile de rahat diyaloğum sayesinde katlanılabilir rahat bir tedavi ile devam ediyorum. 1 ay gibi kısa bir sürede 10 kg verdim. Üstelik kas kaybı yaşamadan sürekli yağ dan kilo verdiğim için çok keyifliyim. Hedef kiloma çok az kalmasına rağmen tedavi sürecime devam etmeye karar verdim. Teşekkürler Ebru Hanım. Love you :)

 • 16-01-2018

Yaşar K. 55 YAŞ

Kilo tedavisine başlamadan önce her öğünde abartısız 1 ekmek yerken bir hafta içersinde ekmeği ekmeği unutmuş durumdayım. Bu süre içersinde 3 kilo vermişim. Tedavime akupunkturla devam ediyorum. Hastamız toplamda 20 kilo verdi.

 • 18-10-2017

Filiz. G ANKARA 42 YAŞ

 

Depresyon ve kilo vermek için başvurdum Anti depresyon ilaçlarını bıraktım Ne kadar çok zayıflama yöntemi denediysem verememiştim Ama çok şükür kilo verdim ve daha hayata pozitif bakıyorum Ayak bileğim kırık olduğu için üzerine basamıyorum bileğime de tedavi yapıldı yeniden hayata döndüm sanki ne diyebilirim ki topuklu ayakkabı giyemeyen Ben artık yürüyüş yapabiliyorum ve topuklu ayakabı giyebiliyorum. Teşekkür Ederim Ebru Hanıma hayatıma çok şey kattılar. Çalışanlara da ayrıca teşekkür ediyoruz Güler yüzünüz yeter

 • 18-10-2017

Şükran G. yaş 42

Ağrı,enerji eksikliği,fibromiyalji,  karbonhidrat bağımlılığı ,kilo, şikayetlerim için başvurdum.

Ebru Hanımın yakın ilgisi ve alakası çok güzeldi bana gerçekten çok ama çok yardımcı oldular öncelikle ağrılarım gün geçtikce hafifledi yeme krizlerimle baş etmeyi öğrendim şu an çok mutluyum yemekler beni değil ben yemekleri kontrol ediyorum. sadece ben istediğim zaman yiyorum . 69 kilodan 62 kiloya düştüm.

 • 18-10-2017

Cemihan D. yaş 35 ANKARA

Ağrılar ve kilo ile ilgili tedavim için başvurdum tedavi sürecim beklediğimden daha iyi geçti kilolarımı vermeyeceğimi düşünüyordum ben bile inanamadım bu kadar kısa zamanda sağlıklı bir şekilde kilo verdiğime hedefim önce 85 den 65 kilo olmaktı şimdi ise 60 kilodayım. Ağrılarımda iyileşti psikolojik olarak kendimi daha iyi hissediyorum sizinle tanışdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum nasıl beslenmem gerektiğini öğrendim size çok minnettarım

 • 13-10-2017

F.I ANKARA - 02/12/2013 - 15:31

Kliniğe uykusuzluk, yorgunluk, şeker, genel depresyon haliyle başvurdum. Ve korkarak geldim. İlk seanstan itibaren farklılığı hissettim ve hayatımdaki bu olumlu değişimin devam etmesi için düzenli olarak geldim. Ebru hanımın pozitif enerjisi beni çok rahatlattı. Herşeyin yolunda olmasının keyfini çıkartıyorum. Gelmeden  ve Ebru hanımla  tanışmadan önce İlk sözüm "iğne olmayı kabul etmiyorum" du. Şimdi ise akupunkturun hayatıma çok şey kattığını düşünüyorum:))

 • 13-10-2017

N.Ü - 01/12/2013 - 14:46 ANKARA 56 yaş 

Benim uzun zamandır süren uykusuzluk sorunum vardı. Yaklaşık 10 yıldır diyebilirim. Bunun yanında dizlerimde de ağrılarım vardı. Ebru hanıma aslında diz ağrılarımın Akupunkturla geçmesi için başvurdum. Uykusuzluk sorunum çok uzun yıllardır olduğu için

onunla yaşamaya alışmıştım. Bununla ilgili de çok fazla ilaç kullanmıştım ve düzelmiyordu. Akupunkturun bu sorunuma da iyi gelebileceğini hiç ummuyordum. Seanslardan sonra diz ağrılarım azaldı ve geçti. Ama daha da güzeli uyku sorunum da düzeldi. İlk seanslardan sonra her yönden rahatlamaya başladım. Şu anda ilaçsız olarak keyifle uyuyabiliyorum çok şükür. İlginize ve uzun yıllardır olan rahatsızlığımdan kurtardığınız için çok teşekkür ederim Ebru hanım

 • 13-10-2017

G.H 52 yaş - 07/11/2013 - 17:41

Merhaba Ebru hnm 
Ben kliniğinize kilo sorunum ve depresyon yüzünden başvurmuştum. Çok kötü ve sıkıntılı bir durumdaydım. Kilomdan çok rahatsızdım. Hayata küsmüştüm. Tedavi sırasında uyguladığınız enerji çalışmaları ile çok kısa bir zamanda toparlandım. Kendimi çok daha iyi ve mutlu hissediyorum.. İnsanlarla iletişimim düzeldi. Söylemek isteyip söyleyemediklerimi rahatlıkla söyleyebilmeye başladım. Daha çok gülüyorum. 
Kiloya gelince yaklaşık 1.5 ayda 8 kilo verdim. Ama fiziksel olarak çok daha ince görünüyorum. Kas oranım artarak kilo verdim. Bu süreç çok iyi geçti. Zorlanmadan, strese girmeden, aç kalmadan kilo verdim. Açlık hissetmedim. Sayenizde: 
"BEDENEN ZAYIFLIYORUM, RUHEN GÜÇLENİYORUM" 
Herşey için teşekkürler:))

 • 13-10-2017

A. H 55 yaş ANKARA - 04/12/2013 - 17:52

Benim son 1 yıldır süren boyun ağrısı, bel fıtığı ve bileklerimde ağrılarım vardı. Aslında ağrımayan bir yerim yoktu diyebilirim:)) Akupunktur tedavisini bir arkadaşımdan duyarak Ebru hanımın kliniğine başvurdum. Uzun zamandır ağrım olduğu için birkaç farklı tedavi de denemiştim zaten. Akupunktur tedavisini ilk kez denedim. Ebru hanımın pozitif yaklaşımı, ilgisi, ve kliniğin olumlu enerjisi beni ilk andan itibaren etkiledi. Ağrılarım hiç olmadığı kadar azaldı. Ebru hanımın uyguladığı enerji çalışmaları da beni çok rahatlattı. Hayata küsmüştüm. Ağrılarım yüzünden tamamen çaresiz hissediyordum. Şu anda ağrılarımdan ve depresyonumdan kurtuldum. Hayata olumlu bakmanın ne kadar önemli olduğunu sayenizde anladım. Burası bir sağlık ve mutluluk merkezi bence:)) Çok teşekkür ederim. İyi ki sizinle tedaviye başlamışım...

 • 13-10-2017

Meltem G ANKARA - 19/11/2013 - 23:32

İlk geldiğimde kilomdan dolayı çok rahatsız ve mutsuz hissediyordum. Kafamda tereddütler vardı. Çünkü daha önceden de Akupunkturla kilo vermiştim ama geri almıştım. Ebru hanım klinikte bana kilo yapan gıda türlerini belirleyerek özel bir çalışma yaptı. Bu bilgiyi hayatıma sokarak hem kilo vermem kolaylaştı hem de Akupunktur sonrası da hayatımda rahatlıkla uygulayabileceğim beslenme şeklini öğrenmiş oldum. Artık kilo alma sorunum ve korkum yok. Teşekkürler Ebru hanım.

 • 13-10-2017

29 YAŞ E. A ANKARA BAYAN 04/08/2014

Kilo verme problemim vardı. Kilo veremiyordum. kilo vermeye başladım. Kilo vermenin yanında akupunktur tedavisinin psikolojime çok iyi geldiğini farkettim. İşimden dolayı stressli idim. Çabuk sinirleniyordum. Ani parlamalarım azaldı. Doktor Ebru hanımla birlikte seanslar gayet dinlendirici ve motive edici geçiyor. Sonuç olarak kilo verdim, psikolojim düzeldi, duygusal gelgitlerim azaldı. Kesinlikle uzun bir süre devam edeceğim güzel bir tedavi. Teşekkürler....

 • 13-10-2017

B.A. ANKARA 09/04/2014

Kliniginize kilo vermek icin basvurdum.15 kilo fazlam vardı. Sonuc mucize gibi:) Kesinlikle bu kadar devam ettirebilecegimi düşünmüyordum. Ebru hanım ve Taner beyin ilgili yonlendirmesi ile sonuca cok kısa zamanda ulaşmanın mutlulugu bende inanılmaz. ..Devamı da gelicek. Istedigim ideal kiloma ulasmama cok az kaldı. 
Sizler bir harikasınız
Teşekkür ediyorum:)

 • 13-10-2017

F.K 21/08/2014 ANKARA

Kilo tedavisi için başvurdum. Tedavi süreci rahat, eğlenceli ve TOK:) geçti. Ebru hanım'ın akupunktur tedavisi ile yaklaşık 15-16 kilo verdim. Ebru hanım'ın güler yüzü ve anlayışı tedavi sürecinde bana çok destek oldu. Akupunktur ile kilo vermenin ruhen ve fiziksel olarak çok faydasını gördüm. Ebru hanım'a ve Taner Bey'e bu konuda çok teşekkür ediyorum...
NOT: En son seasım 2.5 ay önceydi ve hala aynı kilodayım:)

 • 13-10-2017

S.A. 29.03. 2016 

Merhabalar, Ebru Hanımın uyguladığı kişiye özel beslenme şekli ve akupunktur sayesinde tam 30 kilo verdim.. Üstelikte açlık sinir stres yaşamadan.. Ve 9 aydır aynı kiloyu koruyorum.. Teşekkür ederim Ebru Hanım , harikasınız

 • 13-10-2017

MURAT Y. (ANNESİ ZÖHRE HANIM ADINA YAZIYOR) 55 yaş  09.05.2016

Annemde şeker, yüksek tansiyon, kolestrol, kilo fazlalığı, bel ve bacaklarda ağrı, ellerde sinir sıkışması vardı.
Annem, Elazığ ilinde, bu hastalıklara çözüm bulmak için tüm hastanelere ve doktorlara başvurdu. Ancak doktorların söylediği yaklaşık 30-35 kilo vermesi gerektiğiydi. Biz de arkadaş tavsiyesi üzerine Ebru hocamla görüştük. Bütün tahlillerimizi yaptık. Annemi Elazığ^dan tedavi için Ankara'ya getirdik. 03.05.2016 günü ilk tedavisini yaptık. Aradan bir hafta gibi kısa bir süre geçmesine rağmen annemin beyanına göre yukarıda bahsettiğim hastalıklarında gayet güzel iyileşmeler olduğunu söylediğini, annemin daha önce iki ayak üzerinde bile zorlukla durduğunu, yürüyemediğini ama bir hafta gibi kısa sürede şimdi annemin 95 kilosuna rağmen yarım saat kadar yürüyebildiğini söylemektedir ve bizzat biz de bunu görüyoruz ve şahidiz. 
Şimdiden Ebru ve Taner Hocama çok teşekkür eder, ilgilerinden dolayı saygılar.


 

 • 13-10-2017

S.Ö 25.02.2016

"Gıda bağımlılığı ve kilo vermek için bu yöntemi tercih ettim. 2 haftalık süreçte iştahım tamamen kapandı. Açlık çekmediğim için diyetime rahatlıkla uyuyorum. Hatta diyet listesindekilerden daha az yiyorum. Yaklaşık 4 kilo verdim bile. Enerjim yüksek bu da beni mutlu ediyor."

 • 13-10-2017

Filiz. G ANKARA

Aşırı tatlı yeme isteği ve kilo vermede sıkıntı. Baya bir tereddütlü gelmiştim. Özellikle benim için hazırlanan diyet listesini görünce “Ben Bunu Hayatta Yapamam” dedim. Bugün, 4. Gün ve ben 2. Seansımı yaptırdım. Açlık ve tatlI krizlerine girmedim hiç ve 57 kg dım. Şu an 54.700 kg’a düştüm. Teşekkür ederim.

 • 13-10-2017

Hülya. Y Ankara

Kronik kabızlık, şişkinlik ve mutsuzluk şikayeti ile geldim. Başladığım günden bugüne kadar kendimi daha daha hafif daha rahat hissediyorum her şey yolunda gidiyor. Her şeyden önce bağırsak problemim hafiflemeye başladı bağırsaklarım harekete geçince çok seviniyorum .Beni görenler ten rengimin ve bakışlarımın daha canlı ve olumlu etkilerini olduğunu söylediler ve güzel buldular şaşkınlıklarını gizleyemediler. Daha yolun başındayım. Çok daha iyi olcağına inanıyorum..."

 • 13-10-2017

Guzin. I Ankara

"Karbonhidrat ve şeker bağımlılığından kurtulmak için başvurdum yıllardır kilo problemi yaşadım Al-ver al-ver .....Metabolizmam durmuştu artık.
Belimde 6 tane platin var kilom artıkça ağrılarım çoğalıyordu
Yaşlandıkça yatağa bağlı kalma korkusu beni bu kliniğe başvurmaya zorladı. 2 seans manyetik dengeleme cihazına girdim o gün ve ertesi gün halsizlik yaptı.Ancak sonrasında belimdeki ağrının azaldığını neredeyse yok olduğunu fark ettim. Yeme isteğim ise azaldı karnım ne kadar açım dese bile sofraya oturduğumda 'offf yemek bitse de kalksam '' moduna geçtim 
Tesadüfen rastladığım ve pek inanmayarak geldiğim bu klinikte akupunkturla devam edip kendimi en rahat hissettiğim kiloya ulaşacağıma inanıyorum ..TEŞEKKÜRLER EBRU HANIM....

 • 13-10-2017

Sultan S. 48 Yaş

Kilolarım için başvurdum. Çok güzeldi beklediğimden kat kat daha iyiydi yıllarca sıkıntı stres yaptığım kilolarımdan burası sayesinde kurtuldum 4 günde 3 kilo verdim bir tanıdık vasıtası ile başvurdum başta inanmadım ama seanstan sonra ilginç bir şekilde yeme isteğim durdu ve çok mutluyum süreçten ..

 • 13-10-2017

Nilgün .A 06.02.2016

Bu yöntemi arkadaşlarımdan duymuştum. Açıkcası etkili olabileceğine pek inanmamıştım. Psiklojiktir diye düşünmüştüm. Ama kendimde uygulayınca gerçekten şaşırtıcı. Önceden çikolata, tatlı krizimle başetmem mümkün değildi. İlk seans sonrası acıkma hissim, özellikle tatlı ihtiyacım azaldı. Böyle bir yöntem olması sevindirici...

 • 13-10-2017

N. Toker 25.03.2016 KARBONHİDRAT BAĞIMLILIK TEDAVİSİ

Diz Eklemlerimdeki Menüsküs Yırtığı Ve Kıkırdak Doku Tahribatı, Dizlerimdeki Ağrı Ve Şişlik Nedeni İle Gittiğim Ortopedi Doktorum, Fazla Kilom Nedeni İle Dizlerime Binen Yükün Ağrımın Artmasına Neden Olduğunu, Ameliyat Öncesi De Acilen Kilo Vermemi Ve Diz Bağlarımı Kuvvetlendirici Fizik Hareketlerine Devam Etmemi İstedi; Ama Ben Sürekli Spor Yapmama Rağmen Kilo Veremiyordum. Araştırmalarım Benim Size Ulaşmamı Ve bilgilenmemi Sağladı. Tedaviye Başladıktan Dokuz Gün Sonra 2. Seansa Geldiğimde 4 Kilo Vermiştim Ve Kendimi Daha Genç Ve Enerjik Hissediyordum. 
Çok Zorlanacağımı Zannediyordum Fakat Hiç Beklediğim Gibi Zorlanmadım.
Dr. Ebru Hanım’a Böyle Bir Sağlık Hizmetini, Benim Gibi Kilo Vermek Ve Sağlıklı Beslenme Alışkanlığını Kazanmakta Zorlanan Kişilere Sundukları Bu Hizmetten Dolayı Minnetlerimi Sunuyorum. İyi Ki Varsınız. Her Şey İçin Çok Teşekkürler."

 • 13-10-2017

S. K.  26.12.2015 Kızılcahamam

Migren ağrıları nedeniyle geldim.
Tedavim harika geçiyor. Çok şiddetli ağrılar çekiyordum. 1 ay önce Ebru Hocamı duydum ve geldim. 1 ay olmasına rağmen ağrılarımdan kurtuldum ve bunun yanında 6 kilo verdim. Çok mutluyum ağrılarımdan ve kilolarımdan kurtuluyorum. Gerçekten burası harika bir yer iyi ki gelmişim, iyi ki Ebru hocamı tanımışım. Bana şifa oldu, ilaç oldu. Ebru hocama çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimi sunuyorum…

 • 12-10-2017

H. K. (41) 13.01.2016 Ankara

Kilo şikayeti ile kliniğinize başvurdum. 
Tedavi sürecim çok güzel geçti. Hiç zorlanmadım. Çabuk alıştım yeni yeme şeklime. Sağ olsun doktorumun da yardımıyla 13,5 kg verdim. Korumaya geçtim.
Yeni kliniğimiz çok daha güzel, İç açıcı, temiz çalışanları, doktorum çok ilgili, her zaman güler yüzle karşıladılar. Herkese çok Teşekkür Ederim

 • 12-10-2017

Gürkan U.  31 yaş ANKARA BAY 22.02.2015

Kliniğe fazla kilo (20 kg) yüksek şeker ve kolesterol için başvurdum. Olumlu ve eğlenceli geçen bir süreç oldu. Öncelikle ilk 2-3 hafta önemli olup bu sürede pes etmemek gerekli. İnanarak başlamıyor iseniz başlamayın. Her ne zaman inandınız o gün başlayın. 2-3 gün içinde hissedilir bir değişiklik olmuyor. Süreye ve sabretmeye inanın zaman verin. Doktorumuz Ebru hanımın tavsiyeleri önemli. Şahsım için tavsiyelerin hepsini dinledim, not aldım. Tavsiyelerin %50 sini dinledim, 3 ay sonunda 18 kilo verdim. İlk haftalar 3-4 kilo verseniz bile vücudunuzdaki değişimi hissetmeyebilirsiniz. Bu sizin inancınızı kaybettirmesin. Kilo verenler klübüne hoş geldim 

 • 12-10-2017

G.M 59 yaş ANKARA

Aldığım kilolardan kurtulmak, Sınırda olan şekeri düzenleyebilmek, Az çalışan tiroidimin düzeltilmesi, İnsülin direncini dengeleyebilmek ve verdiğim kiloları bir daha geri almamak, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek amacı ile Dr. Ebru hanıma başvurdum.
Tedavi sürecim benim için güzel geçti. Çünkü yediklerimin hangileri yararlı hangilerinin zararlı olduğunu öğrendim. Düşük olan enerjimi yeniden kazandım. Az ve düzenli yedim. İradeli ve kesin kararlı oldum. En ufak bir güçlükte hemen pes etmedim. Kendime güvenim daha da arttı. Öğrendiklerimi çevremdeki kişilerle paylaşmaya başladım. Hayatı ve insanları daha fazla sevmeye başladım. Yani herşey zihinde başlıyor ve yine zihinde bitiyor. (Bu arada 18.5 kilo verdim. Yaklaşık 3.5 ayda ) 23 yıl önce giydiğim kıyafetlerimi ilk defa giyebiliyorum :)
Sizlerle tanıştığım için çok mutluyum. İyi ki varsınız . Her zaman yanımda olacaksınız. Samimi , sevecen ve güler yüzlü oldunuz. Bizleri anlamaya çalıştığınız için teşekkürler. "

 • 12-10-2017

G.Y 48 YAŞ ANKARA BAYAN 22.01.15

Ne kadar diyet yapsam da kilo veremiyordum. Üstelik çok zararlı olduklarını bildiğim halde zayıflama ilaçları da kullandım, olmadı. Dr Ebru hanımla akupunktur tedavisine başladım. 1 ayda 7 kilo verdim. 67 kiloya düştüm. Kendimi daha enerjik, zinde ve güzel hissediyorum. Çevremden iltifatlar alıyorum. Hedeflediğim kiloya ulaştığımda daha güzel olacak. Kıyafetlerim daha çok yakışıyor. Uzun süredir gardolap bekleyen kıyafetlerimi kullanabiliyorum. Diz rahatsızlığım geçti, Merdivenleri koşarak çıkıyorum."

 • 12-10-2017

Ayten Y. 2014 ANKARA

Ben ayten yaşım 60 . 100 kilo idim Şu anda 73 kiloyum geçen sene haziran ayında başladım bu maratona bir yıl olmadı devam diyorum. Veremezsin boşuna ugraşma nasıl olsa geri alırsın diyenlere inat. Azmettim başardım kendimle gurur duyuyorum kendimi seviyorum Bu arada bana destek olan Ebru hanım. Taner bey sizlere teşekkür ediyorum iyiki varsınız hep varolun Bu arada 58 beden den 40 bedene indim."""
Sevgili sevgili ☺

 • 12-10-2017

D.A. 41 YAŞ ANKARA

Daha önce farklı kliniklerle başladım ben bu işe ve Ebru hanımla 1 ay önce tanıştım. İyi ki de tanışmışım. Çünkü daha önceki yerlerden farkı sizi özel hissettirmek. Daha ince ve güler yüzlü karşılanmak. Ayrıca birebir ilgilenmek üzere sonuçta tamamen olumlu oluyor. Artı gıda tahlili ile daha bilinçli ve daha detaylı diyetinize devam edebiliyorsunuz. Ben çok memnunum. Uzun zamandır takıldığım kilolarımı veriyorum. Ve güzel sonuçlarla tamamlayacağıma inanıyorum. Teşekkürler Ebru hanım :)))"

 • 12-10-2017

Reçhan. Ş.Ö 56 YAŞ BAYAN ANKARA 30.04.2015

Menopoz dönemi aşırı bir kilo alma sorunum ve dizlerde ayaklarda ağrı şikayetim vardı. İlk hafta biraz zorlandıktan sonra gelen haftalar son derece kolay geçti. Tedavi süresince hiç kaçamak yapmadım. Spor yapmam biraz zor oldu, çok yapamadım. He rgün yürüyebildiğim kadar yürüdüm. Klinik samimi, doktor hanımın güleryüzlü ve ilgili olması eşi Taner beyin son derece bilgili ve konu hakkında aydınlatıcı bilgi vermesi de diğer güzel örneklerden. Bu arada yaklaşık 1 ay 20 günde 15 kilo verdim.."

 • 12-10-2017

Perihan ANKARA BAYAN 12:18

Baş ağrısı şikayeti ile geldim. 10 yıldır migrenim vardı. Sürekli acile giderdim. Hergün bir avuç ağrı kesici kullanıyordum. Çok kötü bir durumdaydım. Başımın ağrısının geçeceğine hiç umudum yoktu. Kendime güvenim bile kalmamıştı. Benim ağrılarım hiç geçmez sanıyordum. Ömür boyu kalıcam sanıyordum. Tedavi süreci iyiydi. Doktorum sayesinde kendime güvenim geldi. Baş ağrım geçti. Kendime ait bir takım sorunlarımı bile çözdüm ve şuan şükür olsun allahıma ve doktoruma... İyiyim çok çok."

 • 12-10-2017

T.Ç ANKARA 53 YAŞ BAYAN 13/06/2015

Kilo, şeker ve tansiyon şikayetleri olan hastalarıydım. Bu yüzden Ayten ablama teşekkür ediyorum . Çünkü Ebru hocamla tanıştırdı.
Tedavi sürecim benim açımdan zor olacağını zannederken kolay geçti. Arada kaçırmalar olurken yine de istediğimiz hedefe ulaşmamıza az kaldı. Buradaki enerji ve destekten çok memnunum. Hocam sayesinde 100 gr bile zayıflayamayan ben 16 kilo verdim . Şeker ilacını kullanmıyorum. Tansiyon ilacım çeyrek kullanıyorum. Kısacası yaşam tarzımız tümüyle değişti.
İyi ki Ebru hocam var. Onların eksikliğini göstermesin. Ben diyorum ki arada sırada onları ziyaret etmeden olmayacak. Bizden kurtuluş yok . onlarda bizden memnun ise tabii. İyi ki varsınız iyiki sizleri tanımışım

 • 11-10-2017

Nilgün I.  02.09.2015

Kilo problemi, kollojen doku hastalığı, Depresyon sebebi ile kliniğinize başvurdum.Tedavi sürecim tamamen sorunsuz ve zorlanmadan geçti. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenmeyle problemlerimi en aza indirdim. Tamamen psikolojik olduğunu düşündüğüm akupunkturu mucize olduğuna tanık oldum.Kilo verdim, kas oranım arttı. Diğer hastalıklarımla ilgili tamamen ilaçsız bir döneme girmiş bulunmaktayım. Beni motive eden en önemli unsur birebir ilgilenilmektir. Abartısız belirtmeliyim ki buradan enerji dolmuş bir şekilde çıkıyorum. Hedefime ulaşmamı sağladığınız için sonsuz teşekkürler."

 • 11-10-2017

A.S 26 YAŞ BAYAN

Kliniğinize şiddetli başağrısı MİGREN şikayeti ile geldim. Tedavi sürecim çok rahat geçti. Beklediğimden iyi sonuç aldım. Herkes çok güleryüzlü, severek geldim. Hijyene çok özen gösteriliyor., içim rahat etti. :)

 • 11-10-2017

Şenay.D  07.09.2015

Kilo ve panik atak, depresyon, endişe, kaygı, takıntı, evlilik kalıntıları birçok sıkıntım vardı. Hem fiziksel hem psikoloji hiç iyi değildim. Geçmişimi unutamıyordum. Kısacası hiç iyi değildim. Şimdilik 12 kg verdim. Bir de yazın kafamda olmayan bir şey oldu.61 yaşında evlenmek üzere adım attım. Hayattan hiçbir beklentim yoktu, karamsardım, Depresyondaydım. Çocuklarımdan dolayı sıkıntılarım vardı. Taner Beyle 5 seanslık geçmiş yaşam terapisi ile mucizeler yaşadım. Ebru hanımla da bu kadar sıkıntıya rağmen kilo verdim. Daha öncede Akupunktura gittim sonuç alamadım. Şimdi daha az yiyorum.2 aydır tatile gittim kilo vererek döndüm İkisinden de Allah razı olsun"

 • 11-10-2017

Hatice A. Yaş 53 06.2017

Karbonhidrat ve tatlı isteği ile başvuru yapan bir hastamız tedaviye 18 Mart 2017 tarihinde başladım ilk hafta biraz su içmek de zorlandım daha sonra fark bile edemiyordum elim suya gidiyordu. Başladığımda İnsülin direncim 18 di. Bugün itibariyle yarıya düşmüş durumda bu benim için muhteşem bir şey ilk günden bugüne 20 kilo verdim. Yaşam ve hareketsizliğe rağmen bu kilo gitti Dr Ebru Hanıma ve Tuğba Hanım'a Güziyde hanıma güler yüzleri için ilgileri için teşekkür ediyorum.

 

 • 11-10-2017

Handan D 11.10.2017 ANKARA

26.04.2017 tarihinde kliniğe aşırı kilolarım yüzünden başvurdum.

Tam 91.5 kiloydum. Bugün 68.9 kilodayım.

 Dr. Ebru Hanım öncelikle bütün kan değerlerimi inceleyip kaç kiloyu hedeflediğimi öğrendi.

Başlangıç sürecinden itibaren inanılmaz bir değişim yaşadım. Son derece basit ama etkili bir tedavi ile yol aldık.

Her hafta önemli ölçüde kilo kaybetmek harikaydı.

Çok mutluyum. Oğlumla aramızdaki çok yaş farkı ve aşırı kilolarım gitti. 

Şimdi daha sağlıklı , daha disiplinli yemek yiyen ve en önemlisi sokakta oğlumla bizi görüp;

'' anneanne misiniz ? yoksa babanne misiniz ? '' sorularından kurtulduk hem ben hem oğlum.

Daha ne isteyebilirim ki ? 

Doktorum sevgili Ebru Hanım'a ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimle.

 • 11-10-2017

Kevser Y. 30 YAŞ 

Birçok kez Diyet girişiminde verdiğim kiloları kolaylıkla geri aldım vücudumdaki ödem rahatsızlıklar 22 numara Hemen devam ediyordu Bir akrabamızın tavsiyesi üzerine hem sağlığın hem de ideal kilom için Ebru Hanıma başvurdum henüz şanslıyız Ben şifanın Allah'tan ve duadan geldiğine sonsuz inanan biriyim kliniğin ve çalışanların doktorumuzun güzel enerjisi ile 3 günde 3 kilo verdim artı 1 kilo kas ile birlikte ödevimi yok acıkmıyorum mutluyum enüz Tedavinin başındayım Ama kalıcı olarak Bedensel olarak sağlığına kavuşacağı ama İnanıyorum Muhtemelen 3 ay sonra zaferi mi tekrar size belirtirim şimdiki hedefim Bir 20 kilo daha vermek gıda bağımlılığı tedavisinden sonra sürekli pasta ve börek çeken Canım hiçbir şey çekmemeye başladı kolaylıkla yasaklanan gıdaları unuttum diyetime adapte olabildim. Şu anda da düşünüyorum pasta börek olsa yer miydim diye hiç gerek yok Vücudumun böyle sağlıklı zihnimde Herkese bu tedaviyi öneriyorum eminim Sigara ve alkol için de aynı kolaylıkla çözüm sunuluyordur

 • 11-10-2017