AĞIR METAL BİRİKİMİ

AĞIR METAL BİRİKİMİ

Birçok sağlık probleminin arkasında araştırılması gereken ilk şeylerden biri vücutta ağır metal zehirlenmesi olup olmadığıdır. Maalesef modern yaşamın her alanında ağır metallere maruz kalıyoruz. Bazı önlemler alarak, vücuttaki tüm hücreleri tehdit eden ağır metal birikimini azaltmak mümkün olsa da tamamen kaçınmak maalesef mümkün değil. Neden mi? 
Çünkü şehirlerde aldığımız her nefesle birlikte ciğerlerimize ağır metaller çekiyor, yediğimiz midye, yemek pişirdiğimiz tava, tencere, hatta içtiğimiz su ile ağır metallere maruz kalıyoruz.
Aşağıda, hangi durumlarda ağır metal zehirlenmesinden kuşku duyulması gerektiğini paylaşıyorum. 
• Depresyona eğilimlisiniz 
• Çok halsizsiniz
• Kas ve eklem ağrıları çekiyorsunuz
• Sık sık hasta oluyorsunuz 
• Kansızlık probleminiz var
• Çocuk sahibi olamıyorsunuz 
• Kemik erimesinden muzdaripsiniz
• Bunama, Alzheimer ya da Parkinson teşhisi kondu
• Böbrek yetmezliği
Vücudunuzda farkında olmadan biriken ağır metaller yukarıdaki şikayetlere yol açabilir. Tedavide önce durumu şikeyetlere göre tespit etmek ve doğru tanı koymak gerekir.
 
Kliniğimizde Ağır metal tespiti, kişinin alerjen farklı maddelerinin tespiti Vegatest ile yapılmaktadır. Testten sonra ise farklı tedavi basamakları, bağırsak detoksu ve ağır metal frekanslarını silme tedavileri yapılmaktadır. 

 

 

 
 

Yasal Uyarı

BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACI İLE HAZIRLANMIŞTIR. SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇBİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VE TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. SİTE İÇERİĞİNİN BU ŞEKİLDE TANI VE TEDAVİ AMACI İLE KULLANIMINDAN DOĞACAK TÜM SORUMLULUK ZİYARETÇİYE AİTTİR. SİTE İÇERİĞİ Uzm. Dr. Ebru AKÇAKANAT tarafından yazılmış, kendi kliniğindeki yöntemleri içermektedir. Bu site bilgilerinin birebir kopyalanması YASAL OLARAK SUÇTUR.

Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıpta aynı hastalık/rahatsızlık için farklı yöntemler kullanılabilir. Uygulanılan yöntemler ve tedavi şekilleri ile ilgili sonuçlar; kişinin durumuna, rahatsızlığının sürecine, yaşına, tedavi uyumuna vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Dolayısı ile hiçbir hastalık tedavisi için tıp bilgilerimiz gereği de sonuç garantisi verilemez. Siteden alınan her bilginin mutlaka doktorunuza danışarak kullanılması gerekmektedir.

"Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz."