F.D 54 YAŞ FİBROMİYALJİ/KİLO VERME

Ağrılar ve kilo tedavisi için geldim.

Tedavi sürecim yaklaşık 3 buçuk ay sürdü.İlk geldiğimde ağrılarım çok fazlaydı.Ağrılarımdan kurtuldum.Geceleri düzensiz uyku sorunum vardı.Huzursuz bacak sendromum vardı.Bütün bu sorunlarım ilk seanstan itibaren azaldı ve düzene girdi.Kilo sorunum vardı.18 kilo verdim ve bu süre içerisinde hiç zorlanmadım.

Ebru hocama ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.İlgi ve alakaları için gülen yüzleri hiç solmasın.

 • 11-01-2022

H.A 62 YAŞ FİBROMİYALJİ

Romatizmal ağrı,duygu durumu stres,kilo kontrolü ve uyku problemi için geldim.1 ayda ağrılarım azaldı.Duygu durumum daha stabil hale geldi.Sürekli bir şeyler yeme halim vardı(İnsülin direncim) Kesinlikle iştahım azaldı.Kilo vermeye başladım.Kesinlikle isabetli bir karar vermişim Ebru Hoca'ya gelmekle.Her seansıma gelmek için içimde kelebekler uçuşuyor :) Çok zinde hissediyorum kendimi her bakımdan.Teşekkürler.

 • 06-01-2022

Fibromiyalji tedavi

Migren,fibromiyalji tedavisi için geldim.İki buçuk ay sürdü.İleri derecede baş ağrısı,boyun sırt ağrısı ile geldim.Sırt ağrım çok çok iyi.Baş ve boyun ağrısı birbirine bağlı.Daha iyiyim.Ağır ağrı kesicilerden hafif ağrı kesicilere geçtim.Aralıkları da baya açıldı.Özellikle psikolojik açıdan kendimi çok daha iyi hissediyorum.Bunun yanı sıra sırt ağrım geçti.Migren ve boyun ağrım hafifledi.Ayrıca hijyenik bir ortamda tedavimi olduğum için,hocamızın güleryüzü için teşekkür ederim.

 • 24-12-2021

GÜLAY D. 40 YAŞ FİBROMİYALJİ

Fibromiyalji tedavisi için geldim.Son bir yıldır geçmeyen kol ağrım vardı.Kesinlikle kol dirsek eklemimi kullanamıyor ve çok şiddetli yanma şeklinde kol ağrısı hissediyordum.Günlük hayatımı devam ettiremiyordum.Birçok kliniğe başvurmama rağmen, kullandığım ilaçlara rağmen hiçbir sonuç alamamıştım.Temmuz ayından beri tedavi için Dr. Ebru hanımın kliniğine geldim.Sayesinde ağrılarım %70 azaldı.Ebru hanım ve ekibine minnettarım.Artık günlük hayatımı devam ettirebiliyor ve çocuklarımla ilgilenebiliyorum.

Çalışacak durumda değildim.Artık işime gidebiliyor, günlük işlerimi yapabiliyor ve moral motivasyon olarak kendimi çok güçlü hissediyorum.İyi ki yolum sizinle kesişti hocam.Sizlere minnettarım.

 • 24-11-2021

A. Y 44 YAŞ

Obezite tedavisi için geldim. 40 kilo verdim. Bir buçuk yıl kadar sürdü.Her yerim ağrıyor yürüyemediğim zamanlar oldu hayatta ölü gibiydim. Şimdi ise hayatın zevkini yaşama sevincim var çok şükür artık ağrı kesici almıyorum hayatımın parçası idi. Şimdi çok mutluyum sağlığıma kavuştum en güzeli ayaklarım yürüyor bundan başka Allah'tan ne isteyebilirdim ki nefessiz yaşamdaydım şimdi nefesim çok güzel alıyorum tıslamam yok duraklamam yok üstümü başımı banyomu kız kardeşim yaptırıyordu şimdi ise özgürüm minnettarım iyiki varsınız canlarımmm ekibinize teşekkür ederim.

 • 28-11-2020

Gönül T. 46 YAŞ

Fibromiyalji, migren tedavisi, ağrı ve kilo kontrolü için geldim.10 ay aralıklarla devam ettim.Migren ağrılarım, boyun ve sırt ağrılarım vardı.Oldukça etkili bir tedavi süreci olduğu kanaatindeyim.Ağrı ve şikayetlerim konusunda oldukça rahatladım.Çok nadir olsada eskiye nispeten sıkıntı yaratacak boyutta değil.

Ağrılarım azaldı.Kendimi daha zinde ve hayata karşı daha motive enerjik hissetmeye başladım.Kaygı ile ilgili sıkıntılarım vardı.Nispeten daha olumlu hissetmeye başladım.

 • 18-11-2020

B. M 31 YAŞ

Alerji ve kronik ağrılar(Fibromiyalji) tedavisi için geldim.Tedaviye başlamadan önce sürekli hapşırma, geniz akıntısı, hafif nefes darlığı, ciddi bel ve boyun ağrıları, kronik yorgunluk, sırt ağrılarım vardı.10 seanslık bir paket aldım.

Tedavi aşamasında ve sonrasında alerji sorunum ciddi anlamda düzeldi yani azaldı.Kronik ağrılarım özellikle sırt ve boyun ağrılarımdada faydalı oldu.Her şey için çok teşekkürler. :) 

 • 13-10-2020

A. Ş 57 YAŞ

Ağrı,alerji ve kilo verme tedavisi için geldim.Sırt ağrısı, ayak tabanlarımda yanma ve kilo sorunum vardı.Bu süre içinde 6,5 kilo kaybım oldu.Ağrılarım çok hafifledi.Kendimi daha enerjik hissettim.Yorgunluğum azaldı.

Tedavim 10 seans sürdü.Bu süreçte kilo kaybettim ve ağrılarımda ciddi azalmalar oldu.İnşallah en kısa zamanda tekrar tedaviyi almayı düşünüyorum.Dr. Ebru Akçakanat hanıma ve klinik çalışanlarına çok teşekkür ediyorum ve işlerinizde başarılar,kolaylıklar diliyorum.Sevgiyle kalın...

 • 13-10-2020

Tülin B. 44 YAŞ ALERJİ AĞRI TEDAVİSİ

Alerji,kilo ve ağrı tedavisi için geldim.2 ay sürdü tedavim.2 ay boyunca ağrılarım hiç olmadı Alerjilerimin neden olduğu öksürük, ateş, halsizlik ve sinirlilik hallerimden kurtuldum.Gece uykularım bölünürdü.Bu tedavi ile deliksiz uyumaya başladım.Kaşıntılarım geçti.Burnumun içindeki yaralar %80 oranında iyileşti.KBB doktorum operasyona gerek var demişti.Tedavi sonrası operasyona gerek görmedi.2 ayda 6 kilo verdim.Ağrı,kaşıntı,öksürük,ateş,kızarıklık,uyku bölünmesi, şişkinlik hepsi iyileşti. 

 • 21-08-2020

FİBROMİYALJİ -AĞRI TEDAVİSİ

Tedavi sürecim 6 Mart 2020'de başladı ama süper başladı.Henüz 3 ay tamamlanmadı ama ağrılarım yok.Geceleri diş sıkardım ve horlamam vardı.Artık onlarda yok.Bu süreçte diyetime tam uydum ve çok güzel kilo verdim.Çok rahatladım.Hem bedenen hem de ruhen.Çok mutluyum ve devam...

Nöropatik ağrılarım vardı.Ağrılarım tamamen geçti.Alerjim azaldı.Hiç hareket etmek istemiyordum.Şimdi kendimi çok enerjik hissediyorum.Özellikle gece boyu süren yemek yeme isteğim vardı.Tamamen yok oldu.Yemedende zinde, mutlu olunduğunu anladım.Çok teşekkürler Ebru Hocam.İyi ki sizinle karşılaştım.Sizinle devam.

 • 06-06-2020

Ayşe A. 41 Yaş Migren tedavisi/Kilo

KİLO VE MİGREN TEDAVİSİ

Migren ağrılarım için  tercih ettim Ebru hocayı ve çok faydasını gördüm. Şuan hiç bir şikayetim kalmadı. 86 kilo ile başladım şuan 75 kiloya ulaştım.10 seans geldim. Baş ağrılarım, vücut ağrılarım, stresim hepsine şifa oldu. 11 kilo vermem beni çok hafifletti. Şuan çok rahatım iyi ki gelmişim diyorum ve devam etmeyi düşünüyorum.Baş ağrım geçti. Vitaminlerim tamamlandı, sağlıklı bir şekilde kilo verdim. Şekerim dengelendi. Ebru hanım ve ekibine çok teşekkürle

 • 12-02-2020

Semra T. 58 YAŞ Migren, ağrı, mide, bağırsak sorunları 

Migren, ağrı, mide, bağırsak sorunları 

15 Kasım 2019 da başladım. 10 seans 1,5 ay sürdü.Başlangıca göre %90 iyileştim %10 ise yemek yeme saatlerine ve kurallara tam uymamaktan. İlk geldiğimde çok ciddi sorunlarım vardı. Yediklerim içimde durmuyor aşırı rahatsızdım. Önerilen beslenme kurallarına uyarsam şikayetlerim yok oluyor. Baş ağrısı %95 iyileşti %5 i soğuk algınlığına bağlı sonuçtan ve tedaviden, buradaki hizmetlerden çok memnun kaldım. İhtiyaç olduğunda tekrar gelirim.Başım ağrımıyor. Midem ve karnım kurallara uyarsam iyi, uymadığım zaman rahatsızlık oluyor.Hiç hasta olmadım, güçlü ve enerji dolu mutluyum.

 Dr. Ebru hanım ve ekibine çok ediyorum. İyi ki varlar herkese öneriyorum.Şifa olsun , sevgiler..

 • 29-01-2020

AĞRI TEDAVİSİ A. G 35 YAŞ

Düşme sonucunda omzumdaki dokuda sıvı birikmesi, şiddetli ağrı ameliyat düzeyinde olmayan boyun fıtığım vardı.10 seans boyunca Polatlı'dan geldim. Şehir değişikliği yapmasaydım devam edecektim. Ağrılarım da azalma oldu.Rahat uyku, beslenme alışkanlığım düzenlenmesi kötüyü bünyeye almama besin  (fiziksel, ruhsal) etki gördüm.Kilo verdim Her şey için teşekkürler, sevgiler.

 • 24-01-2020

Satı A. 56 YAŞ Fibromiyalji Kilo tedavisi

KİLO TEDAVİSİ

Kilolarımdan kurtulmak amacıyla geldim. Diz ameliyatı sonrası oluşan ağrılarım ve yaşadığım depresyon sonrası oluşan kilolarım en büyük sıkıntımdı. 2019 mart ayının ilk günlerinde geldim, tedavim aralıklarla oldu.85 kilo ile başladım, 73 kilodayım dahada vereceğim hedef 65 kilo. Ağrılarım azaldı, enerjim arttı kendimi daha zinde hissediyorum.Tedavi benim için terapi gibi, müzik eşliğinde dinlenince kendimi dinlemede kendimle baş başa kaldığım zaman dilimi. Her şey için teşekkürler.

 • 13-12-2019

Hilmiye D. 66 YAŞ Bel fıtığı

Kanal daralmasından ameliyat oldum, 8 tane belimde platinim var. Yürüyemiyordum, ayağımı hissetmiyordum. Ayağımda uyuşma ve ağrılarım çok şiddetli oluyordu. Tansiyonumu 21/22 ye çıkıyordu felç geçirdim.Şu anda çok iyiyim. Güçsüzlüğüme güç geldi yürüyorum. Ayak parmaklarımı, ayağımı hissetmiyordum akupunktur yaptı hocam şuan hissedebiliyorum. Hocamın güler yüzü zaten herkese şifa  dağıtıyor. Kendisinden Allah razı olsun. Tüm çalışanlarına ve hocama teşekkürler, çokça sevgiler.

 • 09-12-2019

Naciye Y. 65 YAŞ Ağrı tedavisi

AĞRI TEDAVİSİ Şiddetli ağrılarım vardı.Kemik ağrıması ve kireçlenme omurilikte kayma vardı. Oturamıyordum ve kilom fazlaydı.Tedavim 4 ay sürdü, ağrılarım azaldı kilo verdim. Parmaklarımda uyuşmadan dolayı çatal bile kullanamaz haldeydim şuan azaldı uyuşmalar parmaklarımı kullanıyorum yürüyebiliyorum ve rahatça oturabiliyorum çok rahatladım teşekkür ederim.

 • 04-12-2019

KİLO+ FİBROMİYALJİ Yeliz K. 45 Yaş

13.09.2019'da geçmeyen ağrılar ve gitmeyen kilolar için geldim ve yaklaşık 2,5 ay süren bir tedavi sonrası geçmeyen ağrıların büyük bir bölümü geçti ve o gitmeyen kilolardan 16 kilo gitti. Geçmeyen ağrı, gitmeyen kilo diye bir şey olmadığını Ebru hanım sayesinde öğrendim. Başta kendisine ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. Uyku problemleri geçti.Ağrılar azaldı ve üzerimden büyük bir yük kalktı. (16 kg gibi :)....)

 • 29-11-2019

Emrullah K. Migren tedavisi 36 yaş

1 Aydır geliyorum, bugün 4. seansım ve halen tedavim devam ediyor. 2015 yılından beri migren şikayetim vardı. Buraya başlamadan önce iki haftada 6 kez migren atağım olmuştu. Şiddetli baş ağrısı ve mide bulantısı şeklinde hayatımı olumsuz etkiliyordu.Auralı migren ataklarım oluyordu. Tedaviye başladıktan sonra  migren atağım bir daha tekrarlamadı. Şuanda kendimi daha iyi hissediyorum kesinlikle herkesin tedavi olması gereken bir hastalık.

 • 25-10-2019

Sevil Ü. 44 Yaş Fibromiyalji tedavisi

Bel fıtığı ağrılarım çok fazlaydı. Aldığım kilolarda bunu tetikliyordu. Sabahları uyandığımda doğrulmakta zorluk çekiyordum, yerden düşen bir şeyi alırken çok ağrım oluyordu. 3 hafta da ağrılarım geçti artık daha dinç uyanıyorum yere çok rahat eğiliyorum verdiğim kilolarda beni çok rahatlattı 6 kilo gitti. Ağrılarım geçti çok daha uzun süre yürüyorum artık işlerimi kendim rahat yapabiliyorum.

 • 22-10-2019

Sevil Ü. 44 YAŞ Bel fıtığı

Bel fıtığı ağrılarım çok fazlaydı. Aldığım kilolarda bunu tetikliyordu. Sabahları uyandığımda doğrulmakta zorluk çekiyordum, yerden düşen bir şeyi alırken çok ağrım oluyordu. 3 hafta da ağrılarım geçti artık daha dinç uyanıyorum yere çok rahat eğiliyorum verdiğim kilolarda beni çok rahatlattı 6 kilo gitti. Ağrılarım geçti çok daha uzun süre yürüyorum artık işlerimi kendim rahat yapabiliyorum.

 • 22-10-2019

Vasfiye I. 74 yas KİLO VE AĞRI, BEL FITIĞI, ARTRİT

KİLO VE AĞRI, BEL FITIĞI, ARTRİT

10 KİLO KADAR VERDİM. ŞEKERE OLAN BAĞIMLILIĞIM,DÜŞKÜNLÜĞÜM AZALDI. BOYUN FITIĞIM VARDI, ŞİDDETLİ AĞRILARIM OLUYORDU KOLLARIMDAKİ UYUŞMALAR GEÇTİ. BOYUN FITIĞIM İYİLEŞTİ, STRESİM DAHA ÇOK AZALDI. GEÇİRDİĞİM BİR OPERASYONDAN DOLAYI UZUN BİR SÜRE ARA VERMEK ZORUNDA KALDIM. TEDAVİDEN ÇOK MEMNUN KALDIM DAHA İYİ OLACAĞIMA İNANIYORUM. İLGİNİZDEN ÇOK MEMNUNUM SİZE VE ÇALIŞANLARINIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 • 06-08-2019

Ebru T. 30 yaş Fibromiyalji

Yataktan kalkamaz haldeydim. Ayağa kalkmamda bu tedavinin etkili olduğunu  çok net söylemeliyim. Aslında  yeme düzeninin (karbonhidrat vb) bu hastalık üzerine ne kadar etkisi olduğunu da bu tedavi sayesinde anladım. Şuan aktif spor yapıyorum. Yediklerime daha dikkat etmeye çalışıyorum. Size tavsiyem biorezonans tedavisi boyunca dr. hanımın söylediklerine harfiyen uymanız gerekiyor. Sporu asla bırakmayın. Yediklerinize dikkat edin bu sayede sabırlı da davranırsanız bu hastalıkla başa çıkabilirsiniz. Şimdiden çok geçmiş olsun  :)   

 • 23-07-2019

Ağrı tedavisi Z. Kütük

 Bu kliniğe gelene kadar o kadar çok Doktorlara gittik hiç bir netice alamadık. Yapılan tetkikler hep normal çıktı o doktordan başka bir doktora 1 yıldan fazla koşturduk. Bu arada kızım Tuğçe ağrılarla inledi gece gündüz ağrılarımız hiç azalmadı. Yaklaşık 2 ay tedavi sürecimiz oldu. Bu zaman zarfında ağrılarımız azaldı kızımın yüzü güldü, gülmeyi unutmuştuk. Çok şeyler geri kazandık. Benim kızım zihinsel engelli başta doktorumuz Ebru hanım Ve eşi Taner akçakanat beyefendinin ve burada çalışan ben melekleri diyorum Funda hemşire, Hilal hanım asistanı ve Güziyde hanımın yaklaşımları, güler yüzleri ve insan gibi davranmaları bu iyileşmede katkıları çok büyük hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

           Kızım Tuğçe'nin ağrıları geçti geceleri deliksiz uyudu yüzündeki mutsuzluğu mutluluğa dönüştü. Kimseyle ağrıları yüzünden irtibat kurmayan Tuğçe eski haline döndü. Ayaklarım ağrımıyor dediğinde dünyalar bizim oldu. Tuğçe artık sağlıklı mutlu  ve hayat dolu  neşeli bir insan oldu çoook mutluyuz. Tuğçe ye yapılan tedavi yöntemi hiç bir yerde olmadı ilk defa karşılaştık ve yapılan tedavi yöntemi çok yerini buldu. Bunun yanı sıra sıcacık sevgilerini ve güler yüzlerini hiç esirgemediler. Ebru hanım her şey için gönülden teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim. Annesi Z. Kütük.

 • 27-06-2019

M. P FİBROMİALJİ VE KİLO KONTROLÜ

FİBROMİALJİ VE KİLO KONTROLÜ

Doktorumun bazı seanslarına kendi programlarımla ilgili gelemediğim günler oldu.Bu süreçte 9.5 kilo verdim şuan tek seansım kaldı. Beslenme şeklimi doktorumun söylediği gibi değiştirince hem kilo verdim hem de romatizma ağrılarımda geçti. Kendimi daha enerjik ve iyi hissediyorum iyi ki Ebru hanımı tanımışım. Muayene çok huzur verici ve çalışanları deneyimli ve çok güler yüzlüler.

 • 26-03-2019

Semiha E Fibromiyalji ve fazla kilo

Tedavim Sürmekte 40 gün oldu ve bitmiş bir halde başlamıştım.  Ağrılar dayanamaz haldeyken tedaviye başladım. Şu an kendimi bir kuş kadar hafif ve zinde hissediyorum. Ağrılarım kalmadı. 13 kg azaldım. Hedefime az kaldı. Ebru hanım'ın sayesinde çok iyiyim. Çalışan arkadaşlar ve Ebru hanım' a teşekkürler. Güler yüzü samimiyetli bir ortamda bizler için emek vererek bir tedavi hayal etmemiştim. Fibromiyalji kurtulması zor bir hastalık denilmişti. Kısa zamanda ağrılardan eser kalmadı. Tedavi sonrası bittiğinde sanırım eski bene kavuşacağım. Teşekkürler. Umutlarım var artık. (100 kilodan 87 kiloya düştüm)

 • 09-11-2018

Sibel C Zayıflama, bel ağrısı, fibromiyalji

Zayıflama, bel ağrısı, insülin direnci, hipotroid, fibromiyalji

26 Mart tarihinde başladım. 110.5 kg ve yoğun bel ağrısı ile, bugün itibariyle 86.7 kg ve ağrılar ciddi seviyede azaldı. İnsülin 22 ile başladım şuan 6 seviyelerinde.

Kilo vermemi (23.8kg), ağrılarda ciddi azalma, şeker ve insülin direnci seviyesinde dengeleme, tatlı krizleri bitti, daha ağrısız ve nefis bir yaşam.

Size ve güleryüzlü personelinize teşekkürler :)

 • 21-09-2018

Z. Ergüden 17.08.2018 -  61 yaş Ağrı, Bel fıtığı, Kilo tedavisi

Kilo ve ağrılarımdan kurtulmak için.

4 ay 10 gün oldu. Fevkalade bir sonuç aldım. 10 kilodan fazla verdim. Bel fıtığı vb Ağrılarım minimum seviyede.

Bana çok ağırlık veren kilolarımdan kurtuldum. Hayattan hiç zevk almadan yaşadığımı fark ettim. Şuan da kendimi çok sağlıklı ve iyi hissediyorum.

Çok teşekkür ediyorum hocama ve sevgili yardımcılarına. Herkese tavsiye ederim.

 • 17-08-2018

NURTEN Ö - 13.01.2018 (64 YAŞ)

Kilo fazlalığı ve baş ağrısı.Tedavim yaklaşık 2,5-3 ay sürdü. Bu süre zarfında hiç açlık çekmeden 9 kg fazlalığım vardı ve onları verdim. Baş ağrım ( beni benden çıldırtacak boyuta geliyordu ) nerdeyse kalmadı. Hafifledim ve rahatladım. Dr. Ebru hanıma, Güzide hanıma ve cizi kızımız Özge ye çok teşekkürler. Şu anda hafiflemiş ve rahatlamış bir vaziyette olmamı onlara borçluyum. Sağ olsunlar. Darısı kilosundan şikayetçi olanların başına diyorum. Sevgiler.

 • 16-01-2018

Aysel Ç. FİBROMİYALJİ

Fibromiyalji bel, ayaklarım,kalçalarımda oluşan ağrılar için başvurdum birde yemeklerden 2 saat sonra açlık hissi oluşuyordu .Tedavi sürecim çok iyi geçti durumumdan şuan çok mutluyum. Tedaviden sonra ağrılarımdan  tamamı ile kurtuldum aynı zamanda beslenme durumumla da ilgili olan rahatsızlığımda geçmiş durumda aynı zamanda elde titremelerim mevcuttu onların iyileştiğini de farkettim inşallah sağlık problemlerimden kurtulmuş olucam tamamıyla çook mutluyum.

 • 18-10-2017

Aymürsel C. 88 YAŞ ANKARA

Teyzem Aymürsel C. çok titiz zor beğenen ve detaycı olduğu için buraya gelirken çok tedirgindim. Ağrıları çok fazlaydı. Çünkü önceki fizik tedaviden Umduğunu bulamamış Pek iyi  sonuç alamadığını söylemişti bir arkadaşının tavsiyesiyle buraya geldik ve ilk günden teyzemde ki olumlu değişimi gördüm Ebru Hanım ve yardımcıları güler yüzle karşıladılar çok ilgilendiler ve yardımcı oldular hem doktoruna inanıp güvendiği için hem de ortamın etkisi ile daha ilk seanstan itibaren iyileşmeye başladığını hissetti ve söyledi baştan beri doktoruna çok güvendiğinden her seansta morali de yükseldi ve iyileşeceğine inandı Benimde baştaki kuşkularıma gideren teyzeme güven ve moral veren enerjisini yükselten Ebru Hanım ve ekibine teşekkür ederiz

 • 18-10-2017

A. H 55 yaş ANKARA - 04/12/2013 - 17:52

Benim son 1 yıldır süren boyun ağrısı, bel fıtığı ve bileklerimde ağrılarım vardı. Aslında ağrımayan bir yerim yoktu diyebilirim:)) Akupunktur tedavisini bir arkadaşımdan duyarak Ebru hanımın kliniğine başvurdum. Uzun zamandır ağrım olduğu için birkaç farklı tedavi de denemiştim zaten. Akupunktur tedavisini ilk kez denedim. Ebru hanımın pozitif yaklaşımı, ilgisi, ve kliniğin olumlu enerjisi beni ilk andan itibaren etkiledi. Ağrılarım hiç olmadığı kadar azaldı. Ebru hanımın uyguladığı enerji çalışmaları da beni çok rahatlattı. Hayata küsmüştüm. Ağrılarım yüzünden tamamen çaresiz hissediyordum. Şu anda ağrılarımdan ve depresyonumdan kurtuldum. Hayata olumlu bakmanın ne kadar önemli olduğunu sayenizde anladım. Burası bir sağlık ve mutluluk merkezi bence:)) Çok teşekkür ederim. İyi ki sizinle tedaviye başlamışım...

 • 13-10-2017

Guzin. I Ankara

"Karbonhidrat ve şeker bağımlılığından kurtulmak için başvurdum yıllardır kilo problemi yaşadım Al-ver al-ver .....Metabolizmam durmuştu artık.
Belimde 6 tane platin var kilom artıkça ağrılarım çoğalıyordu
Yaşlandıkça yatağa bağlı kalma korkusu beni bu kliniğe başvurmaya zorladı. 2 seans manyetik dengeleme cihazına girdim o gün ve ertesi gün halsizlik yaptı.Ancak sonrasında belimdeki ağrının azaldığını neredeyse yok olduğunu fark ettim. Yeme isteğim ise azaldı karnım ne kadar açım dese bile sofraya oturduğumda 'offf yemek bitse de kalksam '' moduna geçtim 
Tesadüfen rastladığım ve pek inanmayarak geldiğim bu klinikte akupunkturla devam edip kendimi en rahat hissettiğim kiloya ulaşacağıma inanıyorum ..TEŞEKKÜRLER EBRU HANIM....

 • 13-10-2017

S. K.  26.12.2015 Kızılcahamam

Migren ağrıları nedeniyle geldim.
Tedavim harika geçiyor. Çok şiddetli ağrılar çekiyordum. 1 ay önce Ebru Hocamı duydum ve geldim. 1 ay olmasına rağmen ağrılarımdan kurtuldum ve bunun yanında 6 kilo verdim. Çok mutluyum ağrılarımdan ve kilolarımdan kurtuluyorum. Gerçekten burası harika bir yer iyi ki gelmişim, iyi ki Ebru hocamı tanımışım. Bana şifa oldu, ilaç oldu. Ebru hocama çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimi sunuyorum…

 • 12-10-2017

Perihan ANKARA BAYAN 12:18

Baş ağrısı şikayeti ile geldim. 10 yıldır migrenim vardı. Sürekli acile giderdim. Hergün bir avuç ağrı kesici kullanıyordum. Çok kötü bir durumdaydım. Başımın ağrısının geçeceğine hiç umudum yoktu. Kendime güvenim bile kalmamıştı. Benim ağrılarım hiç geçmez sanıyordum. Ömür boyu kalıcam sanıyordum. Tedavi süreci iyiydi. Doktorum sayesinde kendime güvenim geldi. Baş ağrım geçti. Kendime ait bir takım sorunlarımı bile çözdüm ve şuan şükür olsun allahıma ve doktoruma... İyiyim çok çok."

 • 12-10-2017