R. A Alerji tedavisi

Ürtiker tedavisi için geldim.

3 ay kadar sürdü.Aralıklı geldiğim için uzun sürdü.kaşıntı ve kabarıklık şikayetlerim vardı.%70 oranında azalma oldu.Yapılan tedaviler ve diyetin etkisi oldu.

Kaşıntılarımda ve kızarıklarımda azalma oldu.

 • 12-05-2023

Sigara tedavisi S. Ö

Sigara bırakma tedavisi için geldim.

Sigaradan kurtulmak için çok çabaladım ancak burada aldığım seans çok etkili oldu.O günden sonra bir kez bile içmedim.Şu an 2. ayı geçti artık hiç aklıma bile gelmiyor.

Sabahları çok zinde uyanıyorum.Nefesim kokmuyor,zihnim daha berrak ve enerjim arttı.

 • 12-05-2023

Egzama/Alerji

Egzama ve kilo tedavisi için geldim.

3 ay sürdü.Kaşıntım vardı.Derim pul pul idi.Çok rahatladım.Kaşıntım gitti.Derim düzeldi.Kilo verdim.Kendimi çok iyi hissediyorum.

Uykum düzeldi.Cildim düzeldi.Gayet iyiyim.Çok teşekkür ediyorum.

 • 11-03-2023

58 Yaş Ahmet Y. Sigara tedavi

Sigara bırakma tedavisi için geldim.Aşırı sigara içme isteğive günde 2 pakete yakın sigara kullanımım vardı.Tedaviyle isteğim tamamen gitti. Kliniğe bir çok yakınımı da sigara bırakması için getirdim. Hepimiz memnun kaldık. Ben 8 aydır sigara içmiyorum. Yorumum tedaviden 8 ay sonrasıdır. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Gerek klinikteki hemşireler, gerek hocamızdan memnun kaldık.

 • 16-11-2022

Yüz felci 41 yaş

Yüz felci tedavisi için geldim.

Yüz felcinden kalma uyuşma, yüz ağrısı, gözde yemek yerken oluşan kapanma şikayetleri için geldim.Tedaviden olumlu yönde cevap aldım.Yaklaşık 8 aydır var olan yüz ağrısı ve uyuşma şikayetlerim sona erdi.Gözümdeki küçülme sıkıntısı çok azaldı.

 • 01-11-2022

Alerji tedavisi Müjgan E. 51 Yaş

Kronik ürtiker tedavisi için geldim.Tedavim iki buçuk ay kadar sürdü.Vücudumun her yerinde kaşıntı ve kırmızı döküntüler vardı.Ayrıca kafamda yaralar(yine kaşıntılı)ve vezeler vardı.Bel ağrım ve boyun ağrılarımda vardı.Tedaviden çok güzel sonuçlar aldım.Tedaviye başladıktan bir hafta kadar sonra rahatlamaya başladım.Kaşıntılarım,kafamdaki yaralar bezeler hepsi geçti.Boyun ağrılarım geçti.Bel fıtığım vardı, şu anda çok daha iyi durumda. Bütün sıkıntılarım geçti.Kendimi daha enerjik ve daha dinç hissediyorum.Bütün bunların dışında;kiloda vermek istiyordum.Bu süreçte 10 kilo kadar verdim.İdeal kiloma düştüm.Ebru hocama ve bütün çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 • 14-09-2022

F.D 54 YAŞ FİBROMİYALJİ/KİLO VERME

Ağrılar ve kilo tedavisi için geldim.

Tedavi sürecim yaklaşık 3 buçuk ay sürdü.İlk geldiğimde ağrılarım çok fazlaydı.Ağrılarımdan kurtuldum.Geceleri düzensiz uyku sorunum vardı.Huzursuz bacak sendromum vardı.Bütün bu sorunlarım ilk seanstan itibaren azaldı ve düzene girdi.Kilo sorunum vardı.18 kilo verdim ve bu süre içerisinde hiç zorlanmadım.

Ebru hocama ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.İlgi ve alakaları için gülen yüzleri hiç solmasın.

 • 11-01-2022

N.Y 56 YAŞ GÜNDE 3 PAKET SİGARA

Sigara bırakma tedavisi için geldim.

Tedavim bir saat kadar sürdü.Nefes almakta zorlanıyordum,yürümekte güçlük çekiyordum.Uykusuzluk,iştahsızlık gibi sorunlar yaşıyordum.Günlük 3 paket sigara içerken bıraktım.Benim için çok büyük bir başarı.Kendimi çok iyi hissediyorum.Şikayetlerimde azaldı.Göğüs ağrım geçti.Teşekkürler.

 • 06-01-2022

H.A 62 YAŞ FİBROMİYALJİ

Romatizmal ağrı,duygu durumu stres,kilo kontrolü ve uyku problemi için geldim.1 ayda ağrılarım azaldı.Duygu durumum daha stabil hale geldi.Sürekli bir şeyler yeme halim vardı(İnsülin direncim) Kesinlikle iştahım azaldı.Kilo vermeye başladım.Kesinlikle isabetli bir karar vermişim Ebru Hoca'ya gelmekle.Her seansıma gelmek için içimde kelebekler uçuşuyor :) Çok zinde hissediyorum kendimi her bakımdan.Teşekkürler.

 • 06-01-2022

Fibromiyalji tedavi

Migren,fibromiyalji tedavisi için geldim.İki buçuk ay sürdü.İleri derecede baş ağrısı,boyun sırt ağrısı ile geldim.Sırt ağrım çok çok iyi.Baş ve boyun ağrısı birbirine bağlı.Daha iyiyim.Ağır ağrı kesicilerden hafif ağrı kesicilere geçtim.Aralıkları da baya açıldı.Özellikle psikolojik açıdan kendimi çok daha iyi hissediyorum.Bunun yanı sıra sırt ağrım geçti.Migren ve boyun ağrım hafifledi.Ayrıca hijyenik bir ortamda tedavimi olduğum için,hocamızın güleryüzü için teşekkür ederim.

 • 24-12-2021

A. S 3 ay -18 kilo

Kilo kontrolü, ödem için geldim. Tedavim 3 ay sürdü. Ayak bileklerim ve bacaklarda ödem vardı.İlk 10 gün içinde tüm ödemim gitti.Toplam 18 kilo verdim. İstediğim kiloya ulaştım.Vücut ödemim ve bacak ağrılarım sırt ağrılarım geçti.Çok teşekkür ediyorum.

 • 15-12-2021

GÜLAY D. 40 YAŞ FİBROMİYALJİ

Fibromiyalji tedavisi için geldim.Son bir yıldır geçmeyen kol ağrım vardı.Kesinlikle kol dirsek eklemimi kullanamıyor ve çok şiddetli yanma şeklinde kol ağrısı hissediyordum.Günlük hayatımı devam ettiremiyordum.Birçok kliniğe başvurmama rağmen, kullandığım ilaçlara rağmen hiçbir sonuç alamamıştım.Temmuz ayından beri tedavi için Dr. Ebru hanımın kliniğine geldim.Sayesinde ağrılarım %70 azaldı.Ebru hanım ve ekibine minnettarım.Artık günlük hayatımı devam ettirebiliyor ve çocuklarımla ilgilenebiliyorum.

Çalışacak durumda değildim.Artık işime gidebiliyor, günlük işlerimi yapabiliyor ve moral motivasyon olarak kendimi çok güçlü hissediyorum.İyi ki yolum sizinle kesişti hocam.Sizlere minnettarım.

 • 24-11-2021

S. SARI 44 YAŞ

Zayıflama/şeker karbonhidrat bağımlılığı tedavisi için geldim.Aşırı eklem ağrıları ve halsizlik vardı.

Şubat 2021 de başladığım programa Mart 2021 de kanser tedavim için ara vermek zorunda kaldım.Ekim 2021 sonunda tekrar zayıflama tedavime başladık. Aşırı karbonhidrat ve şeker bağımlılığım vardı.Tedavimi bıraktığım arada dahi yapılan seansların faydasıyla bağımlılığım azalmıştı.Artık zayıflamama engel olan bütün gıdalar gözüme hiçde cazip görünmüyordu.

Tedavim hala devam ediyor ancak geçmiş dönemde dahil başladığım bu yeni dönemde de enerjim çok yüksek,ağrılarım daha az.Karbonhidrat bağımlılığım gözle görülür ölçüde azaldı. Vereceğim kilo çok fazla olduğu için yolum çok uzun. Ancak Ebru hocam ve çalışanlarıyla beraber her şey zamanla çok daha güzel olacak. Çünkü enerjim ve motivasyonum süper :)

 • 24-11-2021

B. Ö YAŞ 26 Kronik öksürük alerji

Alerji tedavisi için geldim.Tedavim 6 ay sürdü.Öksürük,şişkinlik,boğaz akıntısı,ishal gibi şikayetlerim vardı.2-3 seans sonra hemen etki görmeye,rahatlamaya başladım.10 dakikada bir öksürüyordum.Durmadan gelen bir boğaz akıntısı vardı.Şimdi hiçbiri kalmadı.

Diğer şikayetlerim özellikle öksürüğüm tamamen gitti.En fazla rahatsızlık veren oydu.Artık çok rahatım.Artık kedilerimin tüyleri ve polenlerde rahatsız etmiyor.Daha sağlıklı besleniyorum.İyi gelmeyen şeyleri mümkün olduğunca tüketmiyorum.Bu tedavi sayesinde daha iyi ve enerjik hissetmeye başladım.Rahatsız eden şikayetlerimin hepsi gitti. 

 • 09-07-2021

G.G 48 YAŞ KADIN

Alerji tedavisi için geldim.3 haftadır geliyorum.Harika bir sonuç aldım.15 yıldır hastalığım sürüyordu.3 haftada 15 yıllık kabusumu sona erdirdi.Bütün ağrılarım geçti, kaşıntılarım geçti. Enerjik ve mutlu hissediyorum.Yaşamayı ve mutlu olmayı öğrendim.Ebru hocama teşekkürler... :)

 • 21-06-2021

Alerjik astım 11 yaş

Astım, alerji tedavisi için geldik. Biz Aybike 11 yaşında iken tedavisine başladık. O yaşına kadar devamlı tıkanma, nefes almada zorluk şikayeti vardı. Hep ilaç dil altı kullandık, ventolin kullandık ama bunlar hep geçici oldu. Okulda, serviste, kalabalık ortamda hep nefes almada zorluk çekiyordu. Sosyal medyadan Ebru hocam dikkatimi çekti.Yorumlar güzeldi, bizde başladık. Daha ilk senemizde düzelmeler oldu. Gittiğimiz yere ilaçsız ve makinesiz gitmezdik.Hepsini bıraktık. Fazla allerjendik çoğunu yendik. Hocama çok teşekkür ediyorum. Şimdi sadece mevsim geçişlerinde geliyoruz :)

 • 21-05-2021

D. D 35 YAŞ KİLO

62 kilodan 53 kiloya. Kilo kontrolü/zayıflama tedavisi için geldim.Tedavi sürecim 2 ay sürdü.Kilo problemi,uyuşukluk,düşük enerji düzeyi,uyku hali,sürekli atıştırma ihtiyacı gibi sorunlarım vardı. Seanslarıma düzenli katıldım, bana verilen diyet listesine ve Ebru hocamın tüm tavsiyelerine uydum.Şu an hedef kiloma çok az kaldı.Aşırı kilolu değildim ancak 2 ayda 9 kilo verdim.Şu an çok mutluyum.Beslenme alışkanlıklarımı değiştirdim.Başta zor oldu ama başardım.Cihazla yapılan seanslar irademi güçlendirdi. Her türlü unlu ve şekerli gıda tüketimim durduruldu.Artık aklıma bile gelmiyor.Şeker krizlerim kayboldu.Yemek sonrası uyku ihtiyacı duymuyorum.Bu süreç boyunca moral ve motivasyonum hep yüksekti.Kısıtlı beslenmek beni hiç öfkelendirmedi.

Sinirli agresif davranışlar sergilemedim.Evime,işime,eşime,çocuğuma ilgi alakam,enerjim hep vardı.Gücümü kaybetmedim yani.Halsizlik hiç olmadı.Tedavi başlangıcında yapılan test sonucuma göre verilen destek(mineral,vitamin)ürünlerini de ihmal etmedim.Hayatımda ilk kez kendim için sadece kendi faydam için bir şey yaptım.Zihnim berrak,bedenim dinç ve sıhhatli.Çok teşekkür ederim.Hepimize şifa olsun, sevgiler.

 • 25-02-2021

Kezban Ö. 65 yaş alerji, ağrı tedavisi

Alerji ve ağrı tedavisi için geldim.Tedavim 6 ay sürdü.Şikayetim alerji vücudumda kızarıklıklar ve kaşıntı vardı.101 kiloydum.Kan tahlili sonucumda şekerimin 182 olduğunu öğrendim.Gut hastalığı çıktı ve denge bozukluğum vardı.Baş dönmesi ve bacaklarımda ağrılar oluyordu.Midemde aşırı reflü ve gastrit vardı ve kendimi kilomdan dolayı huzursuz hissediyordum.

Tedavimin bittiği bugün çok mutlu ve huzurluyum.Kilom 85 oldu, alerjim bitti.Mide sorunlarım kalmadı.Bacaklarım ağrımıyor.Kendimi çok mutlu hissediyorum.Doktor Ebru hanıma ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Ben onlardan çok memnundum. :)

 • 11-02-2021

A. Ç Panik Atak/Depresyon

Panik atak, yorgunluk tedavisi için geldim. Enerjim bitmişti.10 seans akupunktur tedavisi aldım.Panik atak şikayetim sona erdi, yorgunluğum gitti.Enerjim yerine geldi.Çok şükür iyiyim.

Tedavi sonrası kendimi çok, çok iyi hissediyorum.Hocamdan ve ekibinden Allah razı olsun.Onlara çok teşekkür ediyorum.

 • 02-02-2021

G.Y Alerji tedavisi

Hocam merhabalar  ben G.Y. alerji hastanız glutatyon uygulaması sonrası şuan da halen geçerli olmak üzere bi zindelik var nöbet çıkışlarında uyksuz olduğumda falan halim kalmıyordu 2 gündür daha dincim gece uyumamama rağmen. İnşallah bağışıklık için de iyi geliyordur sayenizde iyileşeceğim inşallah

 • 22-01-2021

A. Y 44 YAŞ

Obezite tedavisi için geldim. 40 kilo verdim. Bir buçuk yıl kadar sürdü.Her yerim ağrıyor yürüyemediğim zamanlar oldu hayatta ölü gibiydim. Şimdi ise hayatın zevkini yaşama sevincim var çok şükür artık ağrı kesici almıyorum hayatımın parçası idi. Şimdi çok mutluyum sağlığıma kavuştum en güzeli ayaklarım yürüyor bundan başka Allah'tan ne isteyebilirdim ki nefessiz yaşamdaydım şimdi nefesim çok güzel alıyorum tıslamam yok duraklamam yok üstümü başımı banyomu kız kardeşim yaptırıyordu şimdi ise özgürüm minnettarım iyiki varsınız canlarımmm ekibinize teşekkür ederim.

 • 28-11-2020

A. T 41 YAŞ

Ebru Hanım, bir kaç yıl içinde aldığım kilolar beni oldukça rahatsız ediyordu. Bir arkadaşım sizin isminizi verdi. Bir süre sizi sosyal medyadan takip ettim. Hastalarınızın memnuniyeti ve başarınız benim ilgimi çekti. Ve size başvurmaya karar verdim. Çünkü bütün diyet denemelerim başarısız olmuştu. Sizin ve ekibinizi desteği ile kısa bir sürede ve hiç zorlanmadan 20 kilo verdim. Kilo tedavisi için geldim ama vücudumdaki bütün ağrılar ve halsizlik geçti, bütün kan değerlerim normale döndü. Veee artık giydiklerimi kendime yakıştırıyorum. Sağlıklı bir şekilde kilo vermenin mutluluğunu yaşıyorum  size çok çok çok teşekkür ediyorum. 

 • 28-11-2020

A. Y 44 YAŞ

Obezite tedavisi için geldim. 40 kilo verdim. Bir buçuk yıl kadar sürdü.Her yerim ağrıyor yürüyemediğim zamanlar oldu hayatta ölü gibiydim. Şimdi ise hayatın zevkini yaşama sevincim var çok şükür artık ağrı kesici almıyorum hayatımın parçası idi. Şimdi çok mutluyum sağlığıma kavuştum en güzeli ayaklarım yürüyor bundan başka Allah'tan ne isteyebilirdim ki nefessiz yaşamdaydım şimdi nefesim çok güzel alıyorum tıslamam yok duraklamam yok üstümü başımı banyomu kız kardeşim yaptırıyordu şimdi ise özgürüm minnettarım iyiki varsınız canlarımmm ekibinize teşekkür ederim.

 • 28-11-2020

Gönül T. 46 YAŞ

Fibromiyalji, migren tedavisi, ağrı ve kilo kontrolü için geldim.10 ay aralıklarla devam ettim.Migren ağrılarım, boyun ve sırt ağrılarım vardı.Oldukça etkili bir tedavi süreci olduğu kanaatindeyim.Ağrı ve şikayetlerim konusunda oldukça rahatladım.Çok nadir olsada eskiye nispeten sıkıntı yaratacak boyutta değil.

Ağrılarım azaldı.Kendimi daha zinde ve hayata karşı daha motive enerjik hissetmeye başladım.Kaygı ile ilgili sıkıntılarım vardı.Nispeten daha olumlu hissetmeye başladım.

 • 18-11-2020

A.K GLUTATYON TEDAVİSİ

Glutatyon,alerji,kilo tedavisi için geldim.Glutatyona iki seans girdim, seanslarım devam ediyor.Glutatyonda öncelikle yapıldıktan hemen sonra çok güçlü bir enerji gelmekte.Uyurken rahatlama ve sabah daha rahat kalkma oldu.Rengim bir ton açıldı.Kas yorgunluklarım gitti herkese öneririm.

 • 13-10-2020

N.G 47 YAŞ SİGARA BIRAKMA

Sigara tedavisi için geldim.Bir haftalık bir süreç ile 35 yıllık birlikteliği bitirdik, 35 yıldır günde 4 paket kullanıyordum.Memnun muyum? Kesinlikle evet.Yaşam yeniden başladı.Sigara içmek benim için necis bir durum oldu.Şükürler olsun.Neden daha önce bu tedaviye başlamadım diye yakınmalarım hala devam ediyor! :) Her şey için teşekkür ediyorum.Sevgiler.

 • 13-10-2020

B. M 31 YAŞ

Alerji ve kronik ağrılar(Fibromiyalji) tedavisi için geldim.Tedaviye başlamadan önce sürekli hapşırma, geniz akıntısı, hafif nefes darlığı, ciddi bel ve boyun ağrıları, kronik yorgunluk, sırt ağrılarım vardı.10 seanslık bir paket aldım.

Tedavi aşamasında ve sonrasında alerji sorunum ciddi anlamda düzeldi yani azaldı.Kronik ağrılarım özellikle sırt ve boyun ağrılarımdada faydalı oldu.Her şey için çok teşekkürler. :) 

 • 13-10-2020

A. Ş 57 YAŞ

Ağrı,alerji ve kilo verme tedavisi için geldim.Sırt ağrısı, ayak tabanlarımda yanma ve kilo sorunum vardı.Bu süre içinde 6,5 kilo kaybım oldu.Ağrılarım çok hafifledi.Kendimi daha enerjik hissettim.Yorgunluğum azaldı.

Tedavim 10 seans sürdü.Bu süreçte kilo kaybettim ve ağrılarımda ciddi azalmalar oldu.İnşallah en kısa zamanda tekrar tedaviyi almayı düşünüyorum.Dr. Ebru Akçakanat hanıma ve klinik çalışanlarına çok teşekkür ediyorum ve işlerinizde başarılar,kolaylıklar diliyorum.Sevgiyle kalın...

 • 13-10-2020

Neşe A. 63 YAŞ ALERJİ/KİLO

Alerji, kilo, nefes daralması, yorgunluk tedavisi için geldim.Alerjilerim azaldı.Daha öncede birkaç doktora gittiğim halde en fazla iki kilo verebilmiştim. Sevgili doktorum canımcığım Ebru hanım size çok çok hatta daha çoook teşekkür ederim.Yedi buçuk kilo verdim.Yılmak yok devam ama en önemlisi yürüyemiyordum yüz metre dahi nefesim daralıyordu.Şimdi en az bir saat yürüyorum.Eskiden bebek yürüyüşü yürüyordum şimdi yürümelerim normalleşti hatta hızlı yürüyorum.Yemek yerken uyku halim geliyordu onlar geçti.Kendi evimi temizliyorum.Yorgunluk yok.

En önemlisi kendime güvenim geldi.Kolesterolüm düştü.Nefesim düzeldi.Çoğu alerjilerim yok gibi.(Bazıları yok oldu)Rahat çarşı pazar geziyorum.Uykularım düzeldi.Stresim azaldı.Tatlı bağımlılığım yok oldu.

Ben Ebru Akçakanat hanıma çok teşekkür ediyorum.Çünkü yaşımdan dolayı zayıflamam biraz zordu ama üstesinden geldik.

 • 29-09-2020

Muammer U. 54 YAŞ

Sigara tedavisi için tavsiye üzerine geldim ve bir seansta 40 yıldır 2 pakete yakın alışkanlığım (bağımlısı olduğum) sigarayı bıraktım.Tek seans aldım. Burayı herkese tavsiye ediyorum. Sigarayı bırakalı 20 gün oldu.Nefes alışım,yürüyüşüm,uykum rayına oturdu.İnşallah bundan sonra benden uzakta olur.Dr. Ebru hanıma ve ekibine çok teşekkür ediyorum...

 • 22-09-2020

Sigara tedavi Ayşe B.

Merhaba ebru hanim, gecen hafta cumartesi günü sigara bırakmak için  eşimle geldik size. Eşim 20 yıllık, ben 1 0 yillim tiryakiydik. Aslında 
inanarak gelmedim ben ,ama 
eşim bırakırsa benim de çok 
aramayacagimi biliyordum.bugun  l .haftamiz doldu. 3. Gün canım.istedi içmek istedim denedim  ama içemedim. l hafta olmasına 
rağmen kendimizi çok sağlıklı 
hissediyoruz.size sonsuz tesekkurler Sanki sigaranın tadını hiç bilmiyor gibiyiz, daha once hiç tanışmamış gibiyiz

 • 22-08-2020

Tülin Y. 44 yaş

Alerji,kilo ve ağrı tedavisi için geldim.2 ay sürdü tedavim.2 ay boyunca ağrılarım hiç olmadı Alerjilerimin neden olduğu öksürük, ateş, halsizlik ve sinirlilik hallerimden kurtuldum.Gece uykularım bölünürdü.Bu tedavi ile deliksiz uyumaya başladım.Kaşıntılarım geçti.Burnumun içindeki yaralar %80 oranında iyileşti.KBB doktorum operasyona gerek var demişti.Tedavi sonrası operasyona gerek görmedi.2 ayda 6 kilo verdim.Ağrı,kaşıntı,öksürük,ateş,kızarıklık,uyku bölünmesi, şişkinlik hepsi iyileşti. 

 • 21-08-2020

Tülin B. 44 YAŞ ALERJİ AĞRI TEDAVİSİ

Alerji,kilo ve ağrı tedavisi için geldim.2 ay sürdü tedavim.2 ay boyunca ağrılarım hiç olmadı Alerjilerimin neden olduğu öksürük, ateş, halsizlik ve sinirlilik hallerimden kurtuldum.Gece uykularım bölünürdü.Bu tedavi ile deliksiz uyumaya başladım.Kaşıntılarım geçti.Burnumun içindeki yaralar %80 oranında iyileşti.KBB doktorum operasyona gerek var demişti.Tedavi sonrası operasyona gerek görmedi.2 ayda 6 kilo verdim.Ağrı,kaşıntı,öksürük,ateş,kızarıklık,uyku bölünmesi, şişkinlik hepsi iyileşti. 

 • 21-08-2020

Yeliz. A 40 YAŞ

Sigara bırakma tedavisi için geldim.2 seans sürdü.23 yıldır kullanıyordum.Günde 1 paket içiyordum.Sonuç mükemmeldi.

Daha rahat nefes alıyorum.

 • 19-08-2020

Hilal S. -37 YAŞ

Sigara bırakma tedavisi için geldim.Tedavi 1 seans yapıldı. 1 seans da destek tedavisi aldım. 37 yaşındayım ve 19 yıl sigara kullandım.Günde 1-1,5 paket buluyordu.Artık nefes alamıyordum.Bırakmaya karar verdim sonuç mükemmel ve sigarayı bıraktım. Artık daha rahatım ve daha rahat nefes alıyorum.Sigara kokusunu bile almıyorum :)Teşekkürler Ebru Hanım

 • 19-08-2020

Esma S. 41 Yaş

Kilo vermek ve hiç doymak bilmeyen oburluktan kurtulmak için geldim.Sadece yiyip içip uyumak istiyordum.Maalesef çabuk yoruluyordum.Hiç su içmiyordum.Çayın yanında devamlı ekmek, kek, börek yiyordum ve hep bir açlığım oluyordu.Yatana kadar yiyordum.

Tedavi sürecim hala devam ediyor.Kilo kaybım oluyor ama beni en çok sevindiren şey artık doyma isteğim var.Öğünümü yedikten sonra ne yesem diye mutfakta dolanmıyorum.Ekmek ve hamur işini çok yiyordum.Çok şükür artık karnım doyuyor ve aralarda hiçbir şey yemiyorum.Sağlıklı beslenmeyi öğrendim.Su içmeyi öğrendim.Hareketli bir insan oldum.

Ekmek, hamur işi tatlı pilav gibi besinleri hiç canım istemiyor.Yemek yemeyi öğrendim.Önceden hep ekmek arası besleniyordum.Üzerine çayın yanında tatlı bir şey yemezsem hala karnım aç oluyordu.Devamlı yemek isteğim hiç kalmadı.Hocama ve ekibine çokk teşekkür ediyorum :)

 • 08-07-2020

Aile dizimi online

Ebru hocamla bire bir seans yaptık. Çalışmanın etkisini hemen görmeye başladım. Ailemle ilişkilerim düzeldi, çevremdeki kişilerle daha barışık oldum. İçime yönelmeme rağmen Allah’ın izniyle hayata karşı kendimi daha güçlü hissediyorum. Kendimi tüm parçalarımla kabul etmenin inanılmaz etkisini de ekleyeyim Hocam..

 • 06-07-2020

Kilo aile dizimi online

Aile dizimi çalışmasını hep duyardım ve katılmak isterdim kısmet Ebru hanımaymış iyiki de sizle bunu deneyimlemişim ben uzun yıllar kilo problemi yaşayan biri olarak aile dizimi ile kilonun Nasıl bir bağlantı kurulup şifalanacağını beynimde ilişkilendiremezken bir ışık oldunuz dün gece bana

 • 06-07-2020

Kilo aile dizimi online

Online aile dizimi ile ilgili olarak tereddütlerim vardı daha önce 1 kez temaslı olarak başka birinden grup çalışmasına katılmıştım. Fakat dün geceki online çalışmamız çok dolu dolu geçti benim için güven öfke şeker kodlamaları o kadar çok şeyin farkına varmamı sağladıkı öfkelendiğimde şeker ihtiyacımın arttığının farkına vardım katılan herkese ve Ebru hocama çok teşekkür ederim şifa olsun arkadaşlar

 • 06-07-2020

Aile dizimi online

Hocam merhaba  grup çalışması için birşeyler yazmak istedim. Benim için farklı bir deneyimdi.. arkadaş gruplarından iş ortamından vs. Şimdiye kadar yaşadığım dışlanmışlık, yok sayılma vb duyguların açığa çıkıp şifalandığını hissediyorum.. bireysel seansın yeri farklı ama grup çalışması ayrı keyifti.. iyi ki deneyimlemişim.. vesile olduğunuz için teşekkürler

 • 06-07-2020

Kilo Aile dizimi online

Benim icin o gun cok kotu bir gundu. Calisma sirasinda sakinledim. Daha once de soylemistim duygusal acliktan yiyorum diye. O gun sunu farkettim. Her seferinde kendimi yemekle sakinlestiremem, yiyerek sorunlardan kacamam. Bundan sonra canim skkn oldugunda kendimi yemege vermeyecegim

 • 06-07-2020

Kilo aile dizimi online

Merhabalar Ebru Hocam.aile dizinini çok merak adıyordum.Ancak Online olur mu acaba diye düşünmüştüm.Aile Dizimi sırasında hayatımla ilgili pekçok konuda farkındalık yaşadım.Hiçbir şey tesadüf değil bunu biliyorum.Ama yine de benzer durumları yaşayan( neredeyse bire bir) kişilerle karşılaşmam beni hakikaten çok şaşırttı.Kendi hayatımla ilgili  olaylarla yüzleşmemi sağladı.Artık her an yemek yeme ihtiyacım yok.Sadece acıktığımda yiyorum.Yaptığımız aile Dizimi kilo çalışmamızda verdiğiniz emeklerden dolayı çoookkk teşekkürler.

 • 06-07-2020

Kilo Aile dizimi online

Evet benim aile dizimi çalışmam ilk deniyimimdi ve o kadar iyi geldi ki anlatamam yani yaşımın genç olmasına rağmen çok etkili oldu psikolojik olarak da iyi geldi gerçekten harika bir şey ☺️☺️

 • 06-07-2020

Kilo tedavisi 70 yaş

70 yaş Kilo vermek için geldim.

Tedaviye 5 Şubat 2020 tarihinde başladım.Bugüne dek 5 ay geçti.Geldiğimde kilom 130 idi.Şimdi 108 kiloya geldim.Fazla kilolarım nedeniyle hareketlerim kısıtlanmıştı.Şimdi bir hayli rahatladım.Bel ve omuzlarımda ağrılar vardı şimdi ise bu ağrılarım bir hayli azaldı.100 kiloya kadar düşmeyi hedeflemiş durumdayım.Beklentilerimden daha iyi bir sonuç aldığımı düşünüyorum.

Kilo vermem sonucunda günlük hareketlerim normale döndü.Eskiden giysilerimi giymede hayli güçlük çekmekteydim. Şimdi ise gayet rahat bir şekilde giyebiliyorum.Yürüyüşüm rahatladı.22 kilogram zayıfladım.Kendimi çok iyi bir durumda hissediyorum

 • 06-07-2020

Kilo online aile dizimi çalışması

Genel olarakta özel olarakta çok güzeldı hocam bu pandemi sürecinde kendimi korkularımı bulmaya çalıştığım bir süreçti sorularıma cevap bulduğum bir çalışmaydı buna vesile olduğunuz için çok teşekkürler

 • 06-06-2020

Kilo online aile dizimi çalışması

Yapmış olduğumuz grup çalışması beklentilerimin üzerinde oldu . kilo ile ilgili tüm konuları eksiksiz ve fazlasıyla bilgilendirerek anlatması açıkçası çok hoşuma gitti. Kilo üzerine yapmış olduğu bütünsel aile dizimi çalışması tam anlamıyla bütünsel oldu. O kadar akıcıydı ki göremediğim fark edemediğim konunun farkındalığını ilk seansta fark edebileceğimi düşünmüyordum fakat öyle bir şey oldu ki genel olarak farkındalığına vardığım şeyin yaşantımın her alanına sirayet eden bir konu olduğunu bununda kilo ile yapılan çalışmayla bağlantılı olduğunu fark ettim. Demem o ki sadece Ebru hoca bir konuya temas etmedi hayatımızdaki tüm akışımızda olan her şeye temas etmiş oldu teşekkür ebru hocam bir başka çalışmada görüşmek üzere

 • 06-06-2020

Kilo online aile dizimi çalışması

Ebru hnm merhaba, dünkü aile dizimi çalışmasına ilk defa katıldım. Açıkçası grupla ayrı ayrı, kültür ve yaşlarda olan insanlarla beraber etkili olabilecek mi diye negatif inanca sahiptim. Fakat seans bittiğinde anladım ki hepimiz ayrı ayrı insanlar olsak da ortak sorunları taşıyorduk. Bir bütünün parçaları idik aslında. Oldukça faydasını gördüm. Seans esnasında yaşamam gereken enerji akışını bütün hisleri aldım. Sonrasında kendimi rahatlamış hissediyorum. Sabah daha iyi kalktım. Bence herkesin faydalanması gereken bir çalışma

 • 06-06-2020

Kilo online aile dizimi çalışması

Merhabalar. Böyle bir çalışmaya ilk defa katıldım ve katıldığıma çok mutlu oldum. Hem biyolojik hem fizyolojik hem de psikolojik bilgiler verip çok güzel noktalara temas ederek bizleri aydınlattınız. Size müteşekkirim.

 • 06-06-2020

Kilo aile dizimi online çalışma

Açıkcası ilk başta bebeklerle olması bana eğlenceli geldi ve bu kadar yoğun bir enerji beklemiyordum daha farklı bekliyordum ama beklentimin üstünde bir çalışma oldu ben memnun kaldım yazarken bile farkındalık oluştu orda legolara kodlanmış şeyleri ben yaşadım sanki tüm hissimi verebildiğim yoğun ve güzel dönüşümlü bir çalışma oldu bence teşekkür ederim ❤️

 • 06-06-2020

Kilo Aile dizimi online çalışma

Doktor hanım merhaba 
bugün sizinle görüşürken birçok şeyin farkına vardım
Hayatım boyunca ilk defa faydalı bir çalışmanın içinde bulunduğum için size çok teşekkür ederim 
Sizden aldığım bu çok güzel enerjinin boşuna olmadığını sizinle görüştüğümde anladım
Görüşme sonrasında forma yazmayı unuttuğum onlarca olayın olduğunu da söylemek isterim 
Demekki onları da yazsaydım işin içinden hiç çıkamayacaktık

 • 06-06-2020

Kilo Aile dizimi çalışması

Öncelikle merhaba Ebru hanım aile dizilimin de çok farklı hisler yaşadım ilk midem bulandı ve bütün  vücudum hala kanışınıyor ve esneme  var kafamda ki soruların cevaplarını aldım şifalanmama yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyorum

 • 06-06-2020

Kilo Aile dizimi Online çalışma

Merhaba, ben önce birşey hissetmedim ams öne gelen o küçük kızı kendime yakın hissettim. Sonra yanına gelenle birlikte rahatladım. Sonra onların tacizci ve tacize uğrayan olduğunu söylediniz. Gerçekten şaşırdım. Benim başımdan böyle birşey geçmişti, birşey olmamıştı ama o olayın beni etkilediğini biliyorum. Teşekkürler.

 • 06-06-2020

Kilo aile dizimi çalışması

Merhaba ben sizi , ofisinize gelerek tanımıştım. Aile diziliminide çok merak ediyordum ama gerçekten hiç konuşmamış olmama rağmen şifalandığımı hissettim. Hafif bir baş ağrısı ve sürekli esneme halindeydim. Emeğinize saglik Çok teşekkür ediyorum tekrar.
Çok ilginç birşey oldu dün gece kızkardeşim küçükken tacize uğramıştı, ben akşam ki çalışmadayken onun midesi bulanmış.

 • 06-06-2020

Kilo aile dizimi çalışması

Baş ağrısı çok vardı 2-3 saat sonra toparladım annem ve iki halamla konuştum biz çalışmadayken mide bulantısı kramp yaşamışlar. Bende farklı bir rahatlama  hissi yoğun şuanda. Tekrar teşekkür ederim

 • 06-06-2020

Aile dizimi Kilo workshop

Ebru Hanım'ın "Aile Dizimi" seansına da katıldım.İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi çoğu insanımız gibi beni de olumsuz etkilemişti.Hem kilo hem ruhsal açıdan.Katıldığım seans sonrası "panik ataklarımın" ortadan kalktığına çok mutluyum.Halbuki kilo için katılmıştım ama temelde yatan bu sorunum da şifalanmıştı.Ayrıca sık sık kesme şeker ağzıma alırdım.Şeker düşmesi oluşurdu.Çok şükür bu da ortadan kalktı.İyi ki varsınız ve sizleri tanıdım Ebru ve Taner hocam..

 • 06-06-2020

Kilo-Hipoglisemi

Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek ve beslenme alışkanlığımın düzene girebilmesi için geldim.

Tiroid rahatsızlığım olduğu için,metabolizmam maalesef yavaşladı.Yaşım 50 olduğu için zaman içinde alınan kilolar maalesef kalıcı hal almıştı.Ebru Hanım'ın uygulamış olduğu tedavi süreci bir buçuk senemi aldı.Elbette rahatsızlıklarıma rağmen kilo verebilmek beni ve ailemi mutlu etti.Sık sık acıkıp kendimi gereksiz bir şeyler atıştırırken bulmuyorum artık.Yanı sıra uykum ve ruhsal durumumda şifalandı.

Ebru Hanım'ın "Aile Dizimi" seansına da katıldım.İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi çoğu insanımız gibi beni de olumsuz etkilemişti.Hem kilo hem ruhsal açıdan.Katıldığım seans sonrası "panik ataklarımın" ortadan kalktığına çok mutluyum.Halbuki kilo için katılmıştım ama temelde yatan bu sorunum da şifalanmıştı.Ayrıca sık sık kesme şeker ağzıma alırdım.Şeker düşmesi oluşurdu.Çok şükür bu da ortadan kalktı.İyi ki varsınız ve sizleri tanıdım Ebru ve Taner hocam...

 • 06-06-2020

SİGARA TEDAVİSİ G. K 47 YAŞ

Yaklaşık 30 yıldır günde bir paket içiyordum. Başlangıç olarak çok iyi gitti.Hiç bu kadar kolay bırakabileceğimi düşünmemiştim.Sigara bırakma döneminde sinirlililk beklediğimden dahada az oldu.

Nefes almada daha rahatlama hissettim.Mide rahatsızlığım azaldı.Değerli doktorumuza ve güler yüzlü personelide değerli katkılarından dolayı teşekkür ederim.Sağlıkla kalın iyi ki varsınız.

 • 06-06-2020

FİBROMİYALJİ -AĞRI TEDAVİSİ

Tedavi sürecim 6 Mart 2020'de başladı ama süper başladı.Henüz 3 ay tamamlanmadı ama ağrılarım yok.Geceleri diş sıkardım ve horlamam vardı.Artık onlarda yok.Bu süreçte diyetime tam uydum ve çok güzel kilo verdim.Çok rahatladım.Hem bedenen hem de ruhen.Çok mutluyum ve devam...

Nöropatik ağrılarım vardı.Ağrılarım tamamen geçti.Alerjim azaldı.Hiç hareket etmek istemiyordum.Şimdi kendimi çok enerjik hissediyorum.Özellikle gece boyu süren yemek yeme isteğim vardı.Tamamen yok oldu.Yemedende zinde, mutlu olunduğunu anladım.Çok teşekkürler Ebru Hocam.İyi ki sizinle karşılaştım.Sizinle devam.

 • 06-06-2020

ALERJİ-KİLO-AĞRI TEDAVİSİ 46 yaş

Tedavi sürecim 6 Mart 2020'de başladı ama süper başladı.Henüz 3 ay tamamlanmadı ama ağrılarım yok.Geceleri diş sıkardım ve horlamam vardı.Artık onlarda yok.Bu süreçte diyetime tam uydum ve çok güzel kilo verdim.Çok rahatladım.Hem bedenen hem de ruhen.Çok mutluyum ve devam...

Nöropatik ağrılarım vardı.Ağrılarım tamamen geçti.Alerjim azaldı.Hiç hareket etmek istemiyordum.Şimdi kendimi çok enerjik hissediyorum.Özellikle gece boyu süren yemek yeme isteğim vardı.Tamamen yok oldu.Yemedende zinde, mutlu olunduğunu anladım.Çok teşekkürler Ebru Hocam.İyi ki sizinle karşılaştım.Sizinle devam.

 • 06-06-2020

SİGARA TEDAVİSİ 26 yıl, 2 paket

SİGARA TEDAVİSİ

40 yaşındayım, 26 yıldır sigara kullanıyordum. Günde 2 paket sigara içiyordum. Yolda yürürken , yokuş çıkarken zorlanmaya başladım ve kesinlikle sigarayı bırakmalıyım diye internette Ebru hanımın sitesini gördüm inceledim, yorumları okudum karar verdim bırakmaya. 2 ay önce geldim ve tek seansta bıraktım. Şuanda çok rahat yürüyüş yapıyorum teşekkür ediyorum Ebru hanıma beni bu illetten kurtardı.

 • 12-03-2020

Yeliz F. 48 YAŞ Migren tedavisi

Sürekli olarak migren atakları geçiriyordum. Devamlı baş ağrısı ile yaşamak zorundaydım. Tedavi süresince ağrılarım her geçen gün daha azaldı ve şiddet durumu gittikçe düştü.Baş ağrılarım ciddi oranda azaldı, psikolojik olarak kendimi çok iyi hissediyorum ayrıca doktorumun dediklerini uygulayarak 11 kilo verdim ve astım ataklarım çok azaldı ve ilaçlarımın oranları da azaldı. Sayın doktoruma ve bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

 • 28-02-2020

Migren 35 yaş, Çocukluk çağından beri olan sürekli başağrısı

MİGREN TEDAVİSİ

Yaklaşık 4 aydır geliyorum. Önce akupunkturla başladım ancak ağrılarımın sıklığı ve şiddeti nedeniyle manyetik alan dengeleme cihazına geçtik hocamın yönlendirmesiyle. Bugün 7. seansın ardından ağrılarımda ciddi boyutta biz azalma meydana geldi. Başağrım küçüklükten beri vardı. Geldiğimde hemen hemen her gün baş ağrım oluyorken, son bir aydır yok denecek kadar azalttı. Bu anlamda özellikle cihazdan çok olumlu bir sonuç aldım.Baş ağrılarımın şiddeti ve sıklığında çok belirgin şekilde azalma oldu. Bu durumda cihazın işe yarar olması dışında, doktorumun pozitif enerjisi ile telkinlerinin de faydalı olduğunu söyleyebilirim. Her şey için teşekkürler.

 • 27-02-2020

Serap N. 552 YAŞ Kilo vermek

Tedavi süreci devam ediyor. Eylül 2019 da başladım. Kilo verememe ve hızlı bir şekilde kilo alma vardı. Birçok diyetisyen, özel zayıflama seansları ve kilo verememe ile sonuçlanan tedirginlik sonrasında HARİKA SONUÇ (Tatlı yok oldu, hamur işi yok oldu, asitli içecekler yok oldu.) Tedavi devam etse de kilo- yağ eksilmesi inanılmaz bir motivasyon oldu. Hedef kiloya 6 kilo kaldı. Kesinlikle kilo veremiyorum diyenlerin yolu Ebru hanıma düşmeli, her şey için teşekkürler.

 • 27-02-2020

Ceyda M. Sigara tedavisi

SİGARA TEDAVİSİ

Tedavimin 7. günü yaklaşık 30 yıldır 1,5 paket kullanıyordum. Kendim yapamayacağımı düşündüğüm için Uzm. Dr. Ebru hanım'dan destek almak için geldim. İyi ki de gelmişim. Dr. Ebru hanıma ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Sigaradan kurtulmuş olmanın sevinci bir çok iyileşmeyi de  beraberinde getiriyor.

 • 27-02-2020

S. A. 46 YAŞ ALKOL BAĞIMLILIĞI

31.01.2020 ' de başladım tedaviye, 10 -11 yıldır alkol alıyordum. 5-6 yıl önce içip içip kendimi kaybediyor ne yaptığımı bilmiyordum, son 1 yıldır biraz daha iyiydim ama alkolü artık daha fazla içmeye başladım. Maddi ve manevi zarar veriyordu. sinirlenir sinirlenmez kendimi alkole veriyorum.Artık yaptığım yanlışları görmeye oğlumun sayesinde başladım.Oğluma nasıl bir örnek olduğumu düşünmeye başladım. Araştırırken burayı bir arkadaşımdan duymuştum.1 ay düşündüm ve kendi kararımla tedaviye başladım.

Hayatıma sihirli bir değnek değmiş gibi hissettim. İlk bir hafta mutluluktan ayaklarım yere değmiyordu. Artık alkolün tadını bile hatırlamıyorum inanamıyorum. 3. haftadayız, haftada 1-2 kez aklıma geliyor. Ama hiç içmedim. Hep geçmişim geliyor perişan acınası hallerim ve artık kesinlikle içmek istemiyorum. Her şeyden önce örnek bir anne olmalıyım. Çok mutluyum iyi ki gelmişim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.   :)

 • 22-02-2020

Ayşe K 32 Yaş Kilo tedavisi

122 kilodan 105 kiloya.....2 ay 17 kilo...Tedavi sürecim 2 ay sürdü ve aşırı bel ağrısı  ve kilo problemim vardı. Şuan bel ağrım neredeyse bitti ve çok rahatladım.Tedavi sonrası bel ağrım geçti 17 kg verdim ve hareketlerimde ağırlaşma vardı ani hareket yapamıyordum. Hocam ve ekibi sayesinde hem kilo verip hemde ağrılarımdan kurtuldum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Tedavimiz devam ediyor.

 • 22-02-2020

Ayşe A. 41 Yaş Migren tedavisi/Kilo

KİLO VE MİGREN TEDAVİSİ

Migren ağrılarım için  tercih ettim Ebru hocayı ve çok faydasını gördüm. Şuan hiç bir şikayetim kalmadı. 86 kilo ile başladım şuan 75 kiloya ulaştım.10 seans geldim. Baş ağrılarım, vücut ağrılarım, stresim hepsine şifa oldu. 11 kilo vermem beni çok hafifletti. Şuan çok rahatım iyi ki gelmişim diyorum ve devam etmeyi düşünüyorum.Baş ağrım geçti. Vitaminlerim tamamlandı, sağlıklı bir şekilde kilo verdim. Şekerim dengelendi. Ebru hanım ve ekibine çok teşekkürle

 • 12-02-2020

Sevim K. 47 yaş ASTIM, alerji tedavisi

3-4 yıldır ara ara devam eden alerjik astım ve aşırı kuru öksürük vardı. İlaçlara alerji, ödem, şişlik vardı. 3. seanstayım şuan. Daha tedavim tamamlanmasına rağmen 3. seanstan itibaren öksürük kesildi ve rahatlama gördüm. Şişkinliklerim de gözle görülür azalmalar oldu. Bu süreçte yardımcı olan başta hocam Ebru Akçakanat ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

 • 31-01-2020

Semra T. 58 YAŞ Migren, ağrı, mide, bağırsak sorunları 

Migren, ağrı, mide, bağırsak sorunları 

15 Kasım 2019 da başladım. 10 seans 1,5 ay sürdü.Başlangıca göre %90 iyileştim %10 ise yemek yeme saatlerine ve kurallara tam uymamaktan. İlk geldiğimde çok ciddi sorunlarım vardı. Yediklerim içimde durmuyor aşırı rahatsızdım. Önerilen beslenme kurallarına uyarsam şikayetlerim yok oluyor. Baş ağrısı %95 iyileşti %5 i soğuk algınlığına bağlı sonuçtan ve tedaviden, buradaki hizmetlerden çok memnun kaldım. İhtiyaç olduğunda tekrar gelirim.Başım ağrımıyor. Midem ve karnım kurallara uyarsam iyi, uymadığım zaman rahatsızlık oluyor.Hiç hasta olmadım, güçlü ve enerji dolu mutluyum.

 Dr. Ebru hanım ve ekibine çok ediyorum. İyi ki varlar herkese öneriyorum.Şifa olsun , sevgiler..

 • 29-01-2020

AĞRI TEDAVİSİ A. G 35 YAŞ

Düşme sonucunda omzumdaki dokuda sıvı birikmesi, şiddetli ağrı ameliyat düzeyinde olmayan boyun fıtığım vardı.10 seans boyunca Polatlı'dan geldim. Şehir değişikliği yapmasaydım devam edecektim. Ağrılarım da azalma oldu.Rahat uyku, beslenme alışkanlığım düzenlenmesi kötüyü bünyeye almama besin  (fiziksel, ruhsal) etki gördüm.Kilo verdim Her şey için teşekkürler, sevgiler.

 • 24-01-2020

Ş. Köksal 44 yaş Kronik Öksürük tedavisi

3 yıldır devam eden öksürüğüm vardı.Tedavi sürecim 15 günde sonuç aldım. Şiddetli geçmeyen öksürük şikayetim vardı. Yaklaşık 2.5 aydır öksürüyordum. Bu tedaviye başladıktan kısa bir süre içinde öksürüğüm kalmadı. Şuan öksürmüyorum. Bağışıklığım yükseldi. 1,5 ayda 9.5 kg verdim :)

 • 23-01-2020

N. A 52 Yaş Kilo tedavisi

Tedavi sürecim yaklaşık 2 ay kadar sürdü. 66 kiloydum. Hedefim 56-55 kiloya ulaşmaktı. 56 kiloyu gördüm. Ben tam olarak benden istenileni uygulayamadım buna rağmen hedefime ulaştım.Tedavi süresince almamam gereken gıda ve yiyecekleri zaman zaman yediğim için karbonhidrat ve şeker yeme isteğim aynen devam etmekte, kendimi bu konuda zaman zaman sınırlıyorum o şekilde idare ediyorum.

 • 17-01-2020

Kadir Ç. 24 YAŞ Alerji tedavisi

ALERJİ TEDAVİSİ

Tedavi  süreci yaklaşık 3 ay sürdü. Toplamda 10 seans tedavi sonucu; henüz 3. seansta iken almaya başladım.Artık göz kızarmalarım olmuyor. Aldığım sonuçtan çok memnun kaldım. Her gün alerji ilacı almama rağmen 15-20 kez hapşırırdım. 4 aydır ilaç kullanmıyorum ve artık hapşırmıyorum! Göz kızarıklarım ve deride kaşıntılarım olurdu (özellikle ellerimde) artık kaşıntılar da yok oldu. Teşekkürler.

 • 16-01-2020

Kayra S. 30 YAŞ Sigara tedavisi

SİGARA TEDAVİSİ 

Günde 2 paket sigara içiyordum. Sabah gözlerimi açar açmaz sigara yakıyordum ve aç karnına 10 tane civarında içiyordum. 2 kat merdiven çıkınca bile nefes alamaz hale geldim. Seanstan uyandığımda yeniden doğmuş gibiydim. Verilen spreyi sıkça kullandım. 4. günümdeyim ve hiç yoksunluk yaşamıyorum. Sesim, ağzımın tadı, nefesim ve cildim değişti. Hiç sigara isteği duymuyorum, bence bu inanılmaz. Daha önce ilaçla bırakmıştım ve çok ağır travmalar yaşamıştım. Seansın hiçbir yan etkisini yaşamadım.

 • 13-01-2020

Ayşe A. 60 Yaş Sigara tedavisi

30 yıldır günde 1,5 paket  sigara içiyordum. 23 ekimde Ebru hanıma geldim ve bir daha sigara içmedim. 1 kez destek seansı aldım sadece ve bıraktım. Bıraktıktan sonra cildim bile güzelleşti, ciğerlerim açıldı. Tat duyum bile değişti çok mutluyum.

 • 10-01-2020

Ahmet E. 18 Yaş sporcu

Sporcuyum. Kısa sürede vermem gereken Hedef  kilo vardı. Bu yüzden gelmiştim. 1,5 ayda 8 kilo vermem gerekiyordu. En başta 1.5 ayda 8 kilo vereceğime inanmamıştım ama verdim. İştahım da kesilme oldu kendimi daha iyi hissediyorum.

 • 10-01-2020

N.S 48 YAŞ Kilo tedavisi

5 ay sürdü. Trioid hastası olduğum için kilo veremiyordum. Sürekli diyetisyenler giderdim. Geçen yılda yine diyetisyene gittim. Fakat tüm yaz boyunca 2 kilo gibi verebildim.Rahatsızlığım kilo verememekti diyebilirim.Çok mutluyum çünkü 5 ay gibi bir sürede 16,5 kilo verdim.Bu 5 ay içerisinde tatil için ara vermişliğim de var.Bu benim için bir mucize. Fazlalıklardan kurtuldum, uyku düzenim daha iyi durumda. Bir de çevremdekiler yüzümde sarkma ve çökme olmadan kilo verdiğimi söylüyorlar. Sevgilerimle teşekkürler.  :)

 • 18-12-2019

Satı A. 56 YAŞ Fibromiyalji Kilo tedavisi

KİLO TEDAVİSİ

Kilolarımdan kurtulmak amacıyla geldim. Diz ameliyatı sonrası oluşan ağrılarım ve yaşadığım depresyon sonrası oluşan kilolarım en büyük sıkıntımdı. 2019 mart ayının ilk günlerinde geldim, tedavim aralıklarla oldu.85 kilo ile başladım, 73 kilodayım dahada vereceğim hedef 65 kilo. Ağrılarım azaldı, enerjim arttı kendimi daha zinde hissediyorum.Tedavi benim için terapi gibi, müzik eşliğinde dinlenince kendimi dinlemede kendimle baş başa kaldığım zaman dilimi. Her şey için teşekkürler.

 • 13-12-2019

Şeker bağımlılık

7 gün oldu başlayalı. Detoks süreci ilk haftasında hiç zorlanmadan 5 kilo verdim. Ben yap-boz rejim sürecinde ilk kez bir anda çok sevdiğim ekmek, tatlı, cips gibi yiyecekleri hiç zorlanmadan keserek ve kendimi iyi hissederek bana verilen diyet sistemini uyguladım. Bu haftaya kendim bile inanamadım. Teşekkürlerimi sunuyorum.

 • 09-12-2019

Hilmiye D. 66 YAŞ Bel fıtığı

Kanal daralmasından ameliyat oldum, 8 tane belimde platinim var. Yürüyemiyordum, ayağımı hissetmiyordum. Ayağımda uyuşma ve ağrılarım çok şiddetli oluyordu. Tansiyonumu 21/22 ye çıkıyordu felç geçirdim.Şu anda çok iyiyim. Güçsüzlüğüme güç geldi yürüyorum. Ayak parmaklarımı, ayağımı hissetmiyordum akupunktur yaptı hocam şuan hissedebiliyorum. Hocamın güler yüzü zaten herkese şifa  dağıtıyor. Kendisinden Allah razı olsun. Tüm çalışanlarına ve hocama teşekkürler, çokça sevgiler.

 • 09-12-2019

Naciye Y. 65 YAŞ Ağrı tedavisi

AĞRI TEDAVİSİ Şiddetli ağrılarım vardı.Kemik ağrıması ve kireçlenme omurilikte kayma vardı. Oturamıyordum ve kilom fazlaydı.Tedavim 4 ay sürdü, ağrılarım azaldı kilo verdim. Parmaklarımda uyuşmadan dolayı çatal bile kullanamaz haldeydim şuan azaldı uyuşmalar parmaklarımı kullanıyorum yürüyebiliyorum ve rahatça oturabiliyorum çok rahatladım teşekkür ederim.

 • 04-12-2019

KİLO+ FİBROMİYALJİ Yeliz K. 45 Yaş

13.09.2019'da geçmeyen ağrılar ve gitmeyen kilolar için geldim ve yaklaşık 2,5 ay süren bir tedavi sonrası geçmeyen ağrıların büyük bir bölümü geçti ve o gitmeyen kilolardan 16 kilo gitti. Geçmeyen ağrı, gitmeyen kilo diye bir şey olmadığını Ebru hanım sayesinde öğrendim. Başta kendisine ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. Uyku problemleri geçti.Ağrılar azaldı ve üzerimden büyük bir yük kalktı. (16 kg gibi :)....)

 • 29-11-2019

Sibel E. 52 YAŞ KİLO, KRONİK AĞRI

Kilo problemi vardı, diyabet ilaçları kullanıyordum. Yaklaşık 4 ay sürdü. Mükemmel sonuca ulaştım. 10-12 kg verdim. Diyabet ilaçlarını bıraktım.Ebru Akçakanat hocam son derece ilgili bir doktor. Sayesinde  kontrollü bir şekilde kilo verdim. Tedavi süresince ve sonrasında kendimi çok daha enerjik ve sağlıklı hissediyorum. Adeta mucize gibi...

 • 26-11-2019

Pelin L. 24 YAŞ  ALERJİ TEDAVİSİ

Alerji tedavisi için geldim. Gıda,polen,kozmetik alerjileri ve buna bağlı ödem, uyku, yorgunluk sıkıntılarını çözmek için. Yaklaşık 10-12 yıldır devam eden bir alerji sıkıntım vardı. Tedavi sürecim yaklaşık 2.5 aydır devam ediyor. Tedaviye başlamamla beraber uyku problemim ve yorgunluğum alerjilerime ek olarak hızla kayboldu. Eskiden ilaçsız çözümünü bulamadığım alerjilerime, hiçbir şekilde ilaç ihtiyacı duymadım. Uyku problemim, yorgunluğum yok oldu.6 kilo verdim. Cilt hassasiyetim azaldı. Kendimi daha dinç ve sağlıklı hissetmeye başladım.

 • 19-11-2019

Kadir Ç 24 yaş Alerjik rinit tedavisi

ALERJİ TEDAVİSİ / Alerjik rinit 

1 yıldır  kronik nezle ve egzama var . Tedavi sürecim halen devam etmekte, şuan 4. seans sonunda yaklaşık 1.5 haftadır hiç hapşırmıyorum. Tedaviye başlamadan önce günlük 35-50 kez hapşırıyordum. Beslenme alışkanlığım değişti. Kronik alerjim de ciddi azalma oldu. Göz kızarmaları ve kaşıntıları azaldı. Dr. Ebru Akçakanat ve tüm ekibine teşekkürler...

 • 08-11-2019

Eda S. 56 yaş Kilo tedavisi

2.5 ay muhteşem sonuç aldım. 8 ayda tam tamına 20 kilo verdim hareketlendim.Sağlıklı beslenmeyi öğrendim mutlu oldum. Hayata bakışım değişti. Kiloyla birlikte negatif enerjiler yok oldu. Çok mutluyum. Hocamıza çok teşekkür ediyorum.Diz ağrılarım, kas ağrılarım, streslerim geçti. Daha pozitif biri oldum. Sadece kilo değil bir çok şey değişti hayatımda nefes almam bile değişti. Şükürler olsun. (Sevgili hastamız ilk 2.5 ayda 10 kilo verdi. tedaviyi bitirdi. Ardından kendisi kliniğimizde olan beslenme uyarılarımıza devam ederek 10 kilo daha vermiş. Kensisini tebrik ediyoruz)

 • 06-11-2019

Bilal K. 31 yaş Sigara bırakma tedavisi

2016 yılında Biorezonans ile sigara bırakmak için başvuruda bulundum. Günde 2 paket sigara içerdim. Bir arkadaşımdan duydum ve başvurdum.Tedavi öncesinde bilgi edinmek için geldim daha sonra tedaviye geldim. İlk seans 45 dk sürdü bir rahatlık hissi oluştu. Herhangi bir ağrı veya farklı bir etkisi olmadı. Arada da olsa yine sigara içmek istiyorsun fakat buna karşı koyabiliyorsun. Çünkü ben daha öncesinde bırakmak istemiştim fakat her defasında başarısız olmuştum. Böyle bir sonuçla karşılaşacağıma bende inanmamıştım.Bir bağımlılıktan kurtulmanın mutluluğu paha biçilmez. Ebru hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Hastamız 02.1102019 tarihinde, bir yakınını getirdiğinde tekrar görüştük. 3 yıldır sigara içmiyor)

 • 05-11-2019

Emrullah K. Migren tedavisi 36 yaş

1 Aydır geliyorum, bugün 4. seansım ve halen tedavim devam ediyor. 2015 yılından beri migren şikayetim vardı. Buraya başlamadan önce iki haftada 6 kez migren atağım olmuştu. Şiddetli baş ağrısı ve mide bulantısı şeklinde hayatımı olumsuz etkiliyordu.Auralı migren ataklarım oluyordu. Tedaviye başladıktan sonra  migren atağım bir daha tekrarlamadı. Şuanda kendimi daha iyi hissediyorum kesinlikle herkesin tedavi olması gereken bir hastalık.

 • 25-10-2019

Sevil Ü. 44 Yaş Fibromiyalji tedavisi

Bel fıtığı ağrılarım çok fazlaydı. Aldığım kilolarda bunu tetikliyordu. Sabahları uyandığımda doğrulmakta zorluk çekiyordum, yerden düşen bir şeyi alırken çok ağrım oluyordu. 3 hafta da ağrılarım geçti artık daha dinç uyanıyorum yere çok rahat eğiliyorum verdiğim kilolarda beni çok rahatlattı 6 kilo gitti. Ağrılarım geçti çok daha uzun süre yürüyorum artık işlerimi kendim rahat yapabiliyorum.

 • 22-10-2019

Sevil Ü. 44 YAŞ Bel fıtığı

Bel fıtığı ağrılarım çok fazlaydı. Aldığım kilolarda bunu tetikliyordu. Sabahları uyandığımda doğrulmakta zorluk çekiyordum, yerden düşen bir şeyi alırken çok ağrım oluyordu. 3 hafta da ağrılarım geçti artık daha dinç uyanıyorum yere çok rahat eğiliyorum verdiğim kilolarda beni çok rahatlattı 6 kilo gitti. Ağrılarım geçti çok daha uzun süre yürüyorum artık işlerimi kendim rahat yapabiliyorum.

 • 22-10-2019

Ürtiker Aslı B. 46 yaş Kronik Ürtiker/Alerji tedavisi

 Alerji tedavisi için gelmiştim.Mayıs  2019'dan, Eylüle ayına kadar, 6 aydır  Ebru hanım'a gelene kadar bacaklarımda yoğun olmak üzere tüm vücudumda kaşıntı vardı. Kaşıntı sonrası yaralar oluşuyordu hem görüntü hemde kaşıntı yaşam kalitemi çok etkiliyordu. Daha önce de başka doktorlara tedaviye gitmiştim sürülen ilaçlar ile kortizonlu ilaçlarla her şeyi denedim ama hiçbir sonuç alamadım. İmmün sistemime bağlı birçok hastalığım olduğundan Ebru hanımı takip ediyordum ve bu kaşıntıyla birlikte tedaviye gelmeye karar verdim. Tedavi çok özellikli bir cihazla yapılan 5.000 alerjeni birlikte analiz eden bir test yaptırdım ve a'dan  z' ye vücudumla ilgili sorunların kaynaklarına ulaştık. Bildiğim ve bilmediğim bu sonuçlara göre 3 eylülde başladığımız tedavinin 1. ayında ilk haftada kaşıntılarım geçti kendimi daha zinde hissediyorum bu arada aldığım ve vermekte zorlandığım kilolarımdan da 3 kilo gitti. Çok mutluyum inanıyorsanız denemelisiniz!

 • 03-10-2019

Güner A 35 YAŞ Alkol tedavisi

Tedavi sürecim yaklaşık 3 ay sürdü.17 yıldır haftanın her günü , günde  15-20 adet bira alkol kullanırdım şuan tedavim bitmediği halde çok rahatladım, vücudum çok rahat kurtuldum bu konudan. Yaşamım çok değişti sakin, durgun ve temiz bir vücuda sahibim artık çok güzel bir şey. 

 • 03-10-2019

Sükran Ö. 46 yaş 20 yıl/1 paket

Günde 1 paket sigara kullanıyordum. Yaklaşık 20 yıldır içiyordum,1  saat kadar bir tedavi sürdü ve bıraktım. Çok güzel zaman geçirdim hiç zorlanmadım, sıkılmadım. Çok mutluluk verici bir sonuç benim ve ailem için. Daha mutlu rahat bir yaşam Dr. Ebru hanıma ömür boyu minnettar ve duacıyım çok teşekkür ederim.

 • 02-10-2019

Sevgin B. 43 yaş Sigara tedavisi

1 Seans da olumlu sonuç aldım. Bırakacağımı hissediyordum, inanarak geldim. Günde 1 pakete yakın  15-20  yıldır sigara  içiyordum  bıraktım. Sigaraya elveda! İnanarak geldim size ve çok mutluyum. Sonsuz teşekkürler.

 • 27-09-2019

Sonay A. 46 yaş, Sigara bırakma

İlk seans sonrası sigara talebim olmadı. Ancak çok hissettim. 2 . haftada ise garip bir şekilde uzun yıllar ve günler neredeyse 1 paket sigara içen ben sigarayı aramadım. Sadece eldeki o boşluk hissi devam etse de 3 . haftada oda kaybolmaya başladı ilk süreç bu şekildeydi. Kendimi eskiye göre  daha dinç hissettim. Eminim ki süreç ilerledikçe daha dinç hissedeceğim teşekkür ediyorum.

 • 14-09-2019

Yurdakul P. 57 Yaş, 27 yıldır 1.5 ile 3 paket arası sigara

Yurdakul P. 57 yaş,  Sevgili hastamız  27 yıldır 1.5 Paket/3 paket içtiği de oluyormuş. Artık hayatında sigara yok 

"Sigarayı bırakmak için geldim fakat ben bırakmayı düşünüyordum ve çok istiyordum. Kendime hiç güvenim yoktu başaracağım hiç aklıma gelmezdi.10 gündür sigara içmiyorum ve hiç aklıma gelmiyor diyebilirim. Dr. Ebru Akçakanat ve yardımcılarına çok çok teşekkür ediyorum. Birbirinden iyi insanlar ve çok yardımcı oldular, çok iyi davrandılar öz güvenim geldi sayelerinde içmiyorum diyebilirim. Eskisi kadar kendime stres yapmıyorum daha rahat ve erken uyanabiliyorum. Önceden çok üzüldüğüm şeylere şimdi gülebiliyorum inşallah hep böyle devam eder. Dr. Ebru hanım ve yardımcılarına tekrar çok çok teşekkür ederim.

 • 12-09-2019

Sevilay M. 46 Yaş Kilo tedavisi

Tedaviye başladığında 92.3 kg da başladım. 6. ay gibi sürede 17 kg verdim. Hocam tedaviye motife seanslarıyla yeme ve yaşam standartlarım değişti. Mutlu ve huzurlu bir şekilde tedavim devam ediyor teşekkürler  her şey için. Şekerli gıdalardan uzaklaştım, yeme  isteğim azaldı gerçekten.Sağlıklı bir şekilde gözle görülür değişim oldu hayatımda. Tavsiye ediyorum ebru hocam ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 • 29-08-2019

Zuhal H. 49 Yaş 17 kilo

10 seans geldim ve sonuç mucize gibi, hedeflediğim kilonun da altındayım şuanda. Doyma duygum gelişti, varis ilacını bıraktım, bacak ağrılarım geçti hafifledim. Vücudumda ödem çoktu , şuanda yok. Sabahları daha rahat uyanıyorum, gaz çok olurdu şuanda  hiç yok. Teşekkür ederim.

 • 24-08-2019

Buse K. 23 YAŞ Kilo tedavisi

Yaklaşık olarak 4 aydır devam ettiğim diyetimden çok memnunum. Verimli sonuçlar almış olmak beni sürekli olarak motife etti. 4 ayda 13.6 kilo kadar verdim ve sağlıklı bir şekilde verdim.Eskisine göre daha hareketliyim ve dinç hissediyorum. Beslenme alışkanlığımı değiştirdiğim için geceleri daha rahat uyuyorum ve uyandığımda eskisi gibi halsiz hissetmiyorum. Teşekkür ederim.

 • 21-08-2019

Vasfiye I. 74 yas KİLO VE AĞRI, BEL FITIĞI, ARTRİT

KİLO VE AĞRI, BEL FITIĞI, ARTRİT

10 KİLO KADAR VERDİM. ŞEKERE OLAN BAĞIMLILIĞIM,DÜŞKÜNLÜĞÜM AZALDI. BOYUN FITIĞIM VARDI, ŞİDDETLİ AĞRILARIM OLUYORDU KOLLARIMDAKİ UYUŞMALAR GEÇTİ. BOYUN FITIĞIM İYİLEŞTİ, STRESİM DAHA ÇOK AZALDI. GEÇİRDİĞİM BİR OPERASYONDAN DOLAYI UZUN BİR SÜRE ARA VERMEK ZORUNDA KALDIM. TEDAVİDEN ÇOK MEMNUN KALDIM DAHA İYİ OLACAĞIMA İNANIYORUM. İLGİNİZDEN ÇOK MEMNUNUM SİZE VE ÇALIŞANLARINIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 • 06-08-2019

Sevil G. 43 yaş Sigara tedavisi

20 YILDIR 1, BAZEN 1 PAKETİ GEÇKİN SİGARA İÇİYORDUM. TEK SEANSTA SİGARAYI BIRAKTIM. DESTEKLERİMDE HEP YANIMDA OLDULAR. 3. GÜNDEN SONRA RAHATLAMAYA BAŞLADIM.05.04.2019 DA ALDIĞIM SEANS SONRASINDA BİR DAHA SİGARA İÇMEDİM İÇMEYİDE ASLA DÜŞÜNMÜYORUM. MİGREN ATAĞIM 4 AYDIR OLMADI. TÜM YİYECEKLERİN, İÇECEKLERİN TADINI ALMAYA BAŞLADIM. KENDİMİ ÇOK DAHA TEMİZ, ENERJİK, SAĞLIKLI HİSSEDİYORUM ÖZGÜRLÜĞÜMÜ KAZANDIM.ÖNCELİKLE SAYIN HOCAM EBRU AKÇAKANAT'A VE EKİBİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. İYİ Kİ SİZİ TANIDIM  TEŞEKKÜRLER :)

 • 05-08-2019

Ayşen Ü 43 YAŞ

FAZLA KİLOLARIM NEDENİYLE ZAYIFLAMAK AMACIYLA  EBRU HANIMIN KLİNİĞİNİ ARADIM VE KENDİSİNDEN TEDAVİ YÖNETİMİ HAKKINDA BİLGİ ALDIM. SAĞLIĞIM VE GELECEĞİM İÇİN EN DOĞRU KARARI VERDİĞİME  İNANARAK İLK RANDEVUMA GELDİM İYİ Kİ GELMİŞİM. EBRU HANIM HAYATIMDA OLDUĞU İÇİN KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM.

12 OCAK 2019 TARİHİNDEN BU YANA DEVAM ETMEKTEYİM. HER HAFTA DÜZENLİ OLARAK KLİNİĞE GELDİM. İLK HAFTADAN BU YANA  TEDAVİNİN OLUMLU ETKİLERİNİ DENEYİMLEDİM. EBRU HANIMIN VERDİĞİ LİSTELERDE YAZILANLARA ELİMDEN GELDİĞİNCE UYMAYA ÇALIŞTIM EBRU HANIMIN VE EKİBİ O KADAR BAŞARILILARKİ TÜM TEDAVİ BOYUNCA BENİ DESTEKLEDİLER. 87.70 KG İLE GELDİĞİM KİLİNİĞİNİZE HEDEFİM OLAN 60 KG YA ULAŞMAMA 6 KİLO KALDI. KARARLI ADIMLARLA HEDEFİME İLERLİYORUM. TÜM TEDAVİ SÜRECİNDEN EBRU HANIMIN UZMANLIĞINDAN VE KİLO  VEREBİLMEKTEN ÇOK MEMNUNUM. SAĞLIKLI BESLENEREK HİÇ AÇ KALMADAN DAHA FAZLA HAREKET   EDEREK VE BOL SU İÇEREK KİLO VEREBİLDİĞİM İÇİN ÇOK MEMNUNUM. KENDİMİ HER YÖNDEN  DAHA İYİ HİSSEDİYORUM. KİLO FAZLALIKLARIM NEDENİYLE GİYEMEDİĞİM KIYAFETLERİMİN TEKRAR GİYİLEBİLMESİ HARİKA! AİLEMİN VE TÜM ÇEVREMİN OLUMLU YORUMLARINI DUYMAK ÇOK GÜZEL 6  YAŞINDAKİ KIZIM ADA BANA YARDIM ETTİĞİ İÇİN EBRU HANIMA TEŞEKKÜR EDİYOR EBRU HANIM SİZE VE EKİBİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER SEVGİLERİMLE.

 • 05-08-2019

Olcay A. 46 yaş Kilo

TEDAVİ SÜRECİ ÇOK BAŞARILI GEÇTİ. İLK GELDİĞİMDE 83.6 KİLOYDUM YAKLAŞIK 10 KİLO FAZLALIĞIM VARDI 73 KİLOYU HEDEFLEMİŞTİM.  YAKLAŞIK 1.5 AY GİBİ KISA SÜREDE HEDEFLEDİĞİM KİLOYA ULAŞTIM ŞUAN 73.1 KİLODAYIM VE ARTIK KORUMA PROGRAMINA GEÇTİM. BAŞLANGIÇTA BU KADAR KISA SÜREDE HEDEFLEDİĞİM KİLOYA ULAŞABİLECEĞİMİ SANMIYORDUM  ÇÜNKÜ HİPOTİROİD RAHATSIZLIĞIMDA VARDI. YANİ VÜCUT METABOLİZMAM ÇOK YAVAŞ ÇALIŞIYORDU. BUNUN DIŞINDA DA RAHATSIZLIKLARIM VARDI AMA ŞUAN HER AÇIDAN KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM. ESKİ SAĞLIĞIMA KAVUŞMUŞ GİBİYİM. EBRU HANIMA VE KLİNİĞİNİZE VE TÜM ÇALIŞANLARINIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.. Dr. Ebru AKÇAKANA

 • 05-08-2019

ALERJİ-KİLO M. K 60 yaş 

ALERJİ-KİLO

Hastamız Alerji şikayeti ve biraz da kilo vermek için başvurdu. Bağırsak sorunları, Süt, Karbonhidrat ve gluten ürünleri yediğinde hep ciddi gaz sancısı, karın ağrısı, makat ağrısı, boğazda kaşıntı oluyordu.Arada solunum sıkıntısı vardı.Uyku sorunu, strees ve yorgunluğu oluyordu. Tedavimiz daha çok alerji tedavisi üzerine yapıldı. Bu arada kilo da verdi. Şikayetleri geçti. Şu an tatilde karbonhidrat ürünleri yediği halde eski şikayetlerinin olmadığını söyledi.Şimdi eskisinden iyi, enerjik ve fit  görünüyor. Arada iyilik , sağlık halini korumak için detoks seanslarımızı yapacağız.  "4 ay sürdü  tedavim kilom 65.2'den 58'e kadar düştüm. Özellikle yağdan vermiş olmam çok hoşuma gitti. Kendimi daha dinç hissetmeye başladım. Eskiden bu kadar kilo verdiğimde yüzümden ve göğsümden giderdi bu sefer tam istediğim yerlerden gitti. Alerjilerime gelince vücudumun daha çok direncinin arttığını hissediyorum. Teşekkürler."

 • 02-08-2019

Murat T. 56 YAŞ AĞRI TEDAVİSİ

AĞRI TEDAVİSİ - AKUPUNKTUR

Boyun fıtığı, baş ağrıs, migren için gelmiştim.

Çok memnun kaldım, ağrılarım azaldı daha kaliteli günler geçirmeye başladım. Baş boyun ağrılarım kesildi. Not: Başta Ebru hocam , hemşire hanımlar daha doğru tüm personele teşekkür ederim yakın ilgilerinden dolayı.

 • 27-07-2019

ALERJİ TEDAVİSİ Zeynep Z. K 54 YAŞ

 

Burun tıkanıklığı, hapsuruk, kaşıntı, boğazda batma hissi gibi alerjik şikayetlerle başlamıştık. 03.05.2019 da tedaviye başladım. İlk başta olan şikayetlerim kalmadı azaldı. Burun tıkanıklığım azaldı, boğazımı sıkma azaldı, kendimi daha iyi hissediyorum. Hapşırmalarım çok az kaldı. Hocamızın söylediklerini uyguladım yememem gereken gıdaları kestim, vitaminlerimi kullandım. 3 ay tedavi sürdü kendimi sağlıklı hissediyorum. Çalışan arkadaşlara da teşekkür ederim güler yüzlü ilgili oldukları için. Tedavi bitiminde şuan kendimi daha  sağlıklı hissediyorum.

 • 26-07-2019

Ebru T. 30 yaş Fibromiyalji

Yataktan kalkamaz haldeydim. Ayağa kalkmamda bu tedavinin etkili olduğunu  çok net söylemeliyim. Aslında  yeme düzeninin (karbonhidrat vb) bu hastalık üzerine ne kadar etkisi olduğunu da bu tedavi sayesinde anladım. Şuan aktif spor yapıyorum. Yediklerime daha dikkat etmeye çalışıyorum. Size tavsiyem biorezonans tedavisi boyunca dr. hanımın söylediklerine harfiyen uymanız gerekiyor. Sporu asla bırakmayın. Yediklerinize dikkat edin bu sayede sabırlı da davranırsanız bu hastalıkla başa çıkabilirsiniz. Şimdiden çok geçmiş olsun  :)   

 • 23-07-2019

Dogan A. 59 yaş 40 yıl. 3 paket sigara kullanıyordu

Dogan A. 59 yaş " Sigaraya bağlı akciğer rahatsızlığından dolayı Koah hastasıyım. Nefes almakta , yürümekte zorlanıyordum. 40 yıldır, Günde 3 paket sigara içiyordum. Aylarca öksürük balgam uykularımı bölüyordu bense içmeye devam ediyordum. Taki bir arkadaşım önerisiyle DR. Ebru Akçakanat hanımı tanıdığımda dünyam değişti, çevrem değişti. Nefes alışım,uykum, ağzımın tadı dahada önemlisi ailemin güvenini kendi öz güvenimi çocuklarımın sevincini hissettiğimi gördüm.Doktoruma minnettarım. Kendi yöntemleriyle bana bırakamam dediğim asla çözümünü bulamam dediğim çoğu kişinin bana at dediği, irade zayıflığı dediklerinde çaresizlik içinde ben sigarayı değil sigara beni bırakacak diyordum.Bitti, Teşekkür ederim." 

 • 06-07-2019

Ağrı tedavisi Z. Kütük

 Bu kliniğe gelene kadar o kadar çok Doktorlara gittik hiç bir netice alamadık. Yapılan tetkikler hep normal çıktı o doktordan başka bir doktora 1 yıldan fazla koşturduk. Bu arada kızım Tuğçe ağrılarla inledi gece gündüz ağrılarımız hiç azalmadı. Yaklaşık 2 ay tedavi sürecimiz oldu. Bu zaman zarfında ağrılarımız azaldı kızımın yüzü güldü, gülmeyi unutmuştuk. Çok şeyler geri kazandık. Benim kızım zihinsel engelli başta doktorumuz Ebru hanım Ve eşi Taner akçakanat beyefendinin ve burada çalışan ben melekleri diyorum Funda hemşire, Hilal hanım asistanı ve Güziyde hanımın yaklaşımları, güler yüzleri ve insan gibi davranmaları bu iyileşmede katkıları çok büyük hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

           Kızım Tuğçe'nin ağrıları geçti geceleri deliksiz uyudu yüzündeki mutsuzluğu mutluluğa dönüştü. Kimseyle ağrıları yüzünden irtibat kurmayan Tuğçe eski haline döndü. Ayaklarım ağrımıyor dediğinde dünyalar bizim oldu. Tuğçe artık sağlıklı mutlu  ve hayat dolu  neşeli bir insan oldu çoook mutluyuz. Tuğçe ye yapılan tedavi yöntemi hiç bir yerde olmadı ilk defa karşılaştık ve yapılan tedavi yöntemi çok yerini buldu. Bunun yanı sıra sıcacık sevgilerini ve güler yüzlerini hiç esirgemediler. Ebru hanım her şey için gönülden teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim. Annesi Z. Kütük.

 • 27-06-2019

Sigara bırakma Abdülkadir S.

25 yıl  boyunca sigara kullanmış ve günde 1.5-2 paket sigara kullanıyordum. 40 gün boyunca hiç sigara içmedim. Sigara içme isteğim azaldı ve sigarayı bırakma konusunda çok olumlu katkısı oldu.

 • 14-06-2019

Zuhal H. 49 Yaş

 Fazla kilolarımdan kurtulmak için geldim,çünkü ne yapsam da (spor, diyet) veremiyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle geldim iyi ki de gelmişim. :) Ben tedavime 12.10.2018 tarihinde başladım. İlk başlarda kilolarım gitmekte diredi beni çok endişelendirdi.Ebru hanıma her hafta düzenli gelmeye devem ettim. Her geldiğimde iştahımı daha rahat kontrol ediyordum. En son 12.12.2018 tarihinde geldikten sonra bazı nedenlerden dolayı ara vermek zorunda kaldım fakat diyetime devam ettim ve sonuç mükemmel mutluluğum sonsuz 20 kilo verdim. Artık açlık krizine girmiyorum Ayaklarım tedavi öncesi çok şişlerdi yerden kalkamazdım ve ayrıca varis ilacı kullanıyordum. Şuan varis ilacı kullanmıyorum, ayaklarım kanat takılmış gibiler. Yürüdükçe yürüyesim geliyor insülin direncim kalmadı. Çok teşekkür ediyorum iyi ki Ebru hanım tanıdım sizi beni şifalandırdınız. Allah ne muradınız varsa versin :) 

 • 29-05-2019

Sevi K. Kilo tedavisi

3 Hafta bitti, iştahım ilk günden itibaren azaldı. Çok az yiyerek doyabiliyorum atık. Toplamda 4.8 kilo verdim. Tedaviye hala devam ediyorum. Kendimi daha hafif hissediyorum şimdiden. Tatlı isteğim tamamiyle yok oldu diyebilirim. :)

 • 25-05-2019

Sigara bırakma tedavisi Ömer E.

Tam 2 yıl önce bugün sigarayı bırakamamanın verdiği üzüntü ve umutsuzlukla gelmiştim. Nereden bilebilirdim  hayatımın en güzel anlarından birini yaşayacağımı 2 Yıl bitti 3. yıl dönümünde tekrar geldim ama sağlıklı, zinde ve mutlu.  Her şey değişti. Spor yapıyorum yediğim besinlerin tadını alıyorum. Sabah yada akşam iğrenç nikotin, balgam ve öksürük ile vedalaştım. Teşekkürler ebru hanım ve ekibine.

 • 26-04-2019

Hale G.

6 ay süren ve daha sürecek olan bir tedavi süreci oldu. 23 kilo verdim .Diz rahatsızlığımdan dolayı spor yapamama rağmen diyet yapmamı kolaylaştırdığı için kilo verme sürecim daha rahat geçti. Verdiğim kilolarla hareketlerim çok rahatladı artık  daha rahat yürüyebiliyorum. Ekmek yemeden doyamadığımı hissederken 6 aydır karbonhidratsız bir hayatta olabiliyormuş. Dr. Ebru hanıma ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum.

 • 02-04-2019

M. P FİBROMİALJİ VE KİLO KONTROLÜ

FİBROMİALJİ VE KİLO KONTROLÜ

Doktorumun bazı seanslarına kendi programlarımla ilgili gelemediğim günler oldu.Bu süreçte 9.5 kilo verdim şuan tek seansım kaldı. Beslenme şeklimi doktorumun söylediği gibi değiştirince hem kilo verdim hem de romatizma ağrılarımda geçti. Kendimi daha enerjik ve iyi hissediyorum iyi ki Ebru hanımı tanımışım. Muayene çok huzur verici ve çalışanları deneyimli ve çok güler yüzlüler.

 • 26-03-2019

Ethem Y. 65 YAŞ

SİGARA TEDAVİSİ 50 yıldır, 3 paket sigara

5 Şubatta sigarayı bırakmak için geldim.Sigaradan nefret ettim. Yürüyüşlerim düzeldi, arkadaşlarıma tavsiye ediyorum  ve bırakmalarını isterim.

Öksürüyordum azaldı, daha sağlıklıyım yürüyüşler yapıyorum. Ebru hocama çok çok teşekkürler ediyorum Allah sağlık ve sıhhatler versin diliyorum.

 • 22-03-2019

Emine Ö.

Dört buçuk aydır buradayım.25 kilo verdim. Tedavim devam ediyor. Senelerce uğraştım çok diyetler yaptım ama sonuç alamadım. 1-2 kilo versem de fazlasıyla yeniden alıyordum şuan çok mutluyum. Hedefime az kaldı ebru hocam ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Kilo haricinde trioid hastasıyım. Onda da gelişmeler oldu değerlerim düzeldi. Kilodan dolayı olan diz ve bacak ağrılarım yok oldu. Tabi ki kendime güvenim geldi.

 • 22-03-2019

Tunç T. Sigara tedavisi

Sigara Tedavisi 

Bugün 13. gün ve hiç sigara içmedim.  :) Ara ara aklıma geliyor ama 13 günlük süreç beklediğimden kolay geçti. 23 yıldır sigara kullanıyordum. Bu tedavi bence etkili  ama asıl olan bence iradeniz. Kararlı iseniz bu yöntemle  çok rahat bırakabilirsiniz.

Henüz  çok erken  belki  ama nefes alma, koku, tat duyusu sabah uyanmada ki rahatlama gibi farklılıklar ilk aklıma gelenler. Daha da iyi olacağım :)

 • 28-02-2019

Alkol bağımlılığı

Alkol bağımlılığı Yaş 47 Ankara

Hastamız 30 yıldır düzenli alkol kullanıyordu. Son 1 yıldır aldığı miktarda artmış. Hergün rakı,viski kuulanımı ile tedaviye başladık. "6 hafta sürdü. Şu an bırakmış durumdayım. Hiç yoksunluk hissi yaşamadım. Çok yararını gördüm. Tüm yaşamım değişti, faydalarını anlatmak için bu sayfalar yetmez. Teşekkürler."

 • 22-02-2019

Murat T. 08.02.2019

Şiddetli baş, boyun ağrısı, yorgunluk, halsizlik, uykusuzluk şikayetleri ile gelmiştim

Tedavime başlayalı 4 gün oldu ama ilk başladığım tarihten başımdaki ağrı dindi rahat bir gece geçirdim. Tedavim tamamlanana kadar inşallah daha iyi olacağım. Çok memnunum. Sağ olsun doktorum. 

Baş ağrım durdu.

Halsizliğim olmamakta.

Bir enerji oluştuğu görülür durumda olduğu görünmekte.

Gece rahat uyuyorum.

Not: Başta Dr. Ebru Akçakanat başta olmakla beraber bütün personele teşekkür ederim.

 • 09-02-2019

Sibel Ö 01.02.2019

Zayıflamak için geldim

Tedavime 2 Eylül 2018 de başladım. Benim için zorlu bir süreç olarak düşünüyorum. Uzun yıllardır kortizon tedavisi aldığım için kilolarımı bu kadar sürede vereceğim aklımın ucundan geçmezdi. 102 kg olarak başladığım bu yolda şu an da -20 kilo gitti bile. Şeker, insülin direncim, romatizma hastalığım yoğun stresler buna rağmen verilen kilolar çok mutluluk verici.

İlk başta kendimi çok hafif hissediyorum, hareket kolaylığım en önemliside moralim süper hissediyorum. Bu yolda bana destek olan Sn. Dr. Ebru Akçakanat ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Tabi ki daha bitmedi yola devam :)

 • 01-02-2019

Naz M. 19 yaş

Yaş:19

Başlangıç kilo: 79.9

Şuan ki kilo:73.5

Bugün burada 3. haftam 6 kilo 400 gr kaybettim. İlk hafta çok zorlandım hatta başaramayacağımı düşündüm fakat ilk haftam dan sonra çok rahattım. Doktorum Ebru hanım'a çok teşekkür ederim. Güleryüzü ve motive edici konuşmalarından ötürü..

Umarım hedeflediğim kiloma ulaşabilirim.

İştahım da büyük oranda kesilme, uyku düzenimin oturması ve kendini daha enerjik hissetme ve kendimle daha barışık hissettim.

 • 31-01-2019

Şeker hastalığı İnsülin kullanımı

Günde 2 kez 16 ünite ve 8 ünite olmak üzere 2 doz insülin yapıyordu. Bir de Sabah öğle ve akşam olmak üzere 3 tane farklı Şeker ilacı hap olarak kullanıyordum. Tedavide Ilk amacım kilodan ziyade insülinin kesebilirmiyiz? kan şekerini dengeleye bilirmiyiz? oldu Ve bunu da çok şükür ki iki buçuk ayda başardık. Şu anda insülin vurulmuyorum. Insulini kestik. Çünkü kan şekerim dengelendi. Sadece sabah akşam şekilde iki kez şeker ilacını kullanıyorum.

 • 31-01-2019

Fikret Ç 31.01.2019

Sigarayı hayatımdan silip atmak için geldim.

Öncelikle Ebru Hanım'dan bir randevu aldım. O gün geldiğinde randevu saatime yakın son bir sigara içip bana verilen tüpe son izmaritimi koydum. Sonrasında bir seans da sigarayı bırakmış oldum. Sigarayı kendim bırakmaya çalışırken yaşadığım streslerin ve krizlerin hiçbirisini yaşamadım. Ben sigarayı bırakması zor bir hastayım aslında. Kendim manik-depresif hastalığımdan dolayı destek seansına da geldim.Ebru Hanım'ın verdiği tedavinin ömür boyu süreceğini düşünüyorum.

Tedavinin ilk 3 günü 20 yıldır içtiğim sigarayı tabi ki sıklıkla hatırladım ancak bunlar çok küçük isteklerdi. Bu kadar güzel bir tedaviyi böyle basit işler yüzünden boşa gideremezdim. Hem tedavi sayesinde hem kendim dayanarak sigarayı bıraktım. Şimdi daha rahat soluyorum, daha rahat uyuyorum, yürüyorum. Çok teşekkürler Ebru Hocam ve ekibi

 • 31-01-2019

Gözde Y. 22.12.2018

Ağustos 2018'de başladım ve bugüne kadar yavaş da olsa çok güzel sonuçlar aldım. Eskiden sporla kilo verebilirdim ama artık veremez olmuştum. Bu şekilde de veremem diye düşünüyordum. Fakat 4 ayda 76 kg dan 60  kiloya düştüm. Hem sağlığım iyileşti hemde görünüşüm. Sabahları uyanamama problemim geçti. Artık daha enerjiğim. Kan değerlerim düzeldi. Troid problemim için 6 ayda 1 kontrole giderken, doktorum kontrollerimi yılda 1'e indirdi. Karbonhidrat ve şekere gerçekten gerek yokmuş. 

 • 22-12-2018

B. Özer 20.11.2018 Allerji Tedavisi

1 ay gibi kısa bir sürede 4 yaşındaki kızımın. 6 aylıktan itibaren mücadele ettiğimiz çoklu gıda alerjisinde sıkıntı yaşadığımız cevizle ilgili kısmını atlattık. Atak sırasında dudakta şişme, yüzde şişme gibi reaksiyonları oluyordu. Ceviz yediğimizde herhangi bir atak yaşamadık. Ebru Hanım ve ekibine teşekkürler.

Tedavimiz devam ediyor. İyi sonuçlar almaya devam edeceğimize inanıyorum .

 • 21-11-2018

Eda D. Ağrı ve kilo 

60.4 ile başladık 53.5 ile tamamladık. Hedeflediğim kilonun da altına indim ve ağrılarda önemli ölçüde azalma oldu. Ruhen ve bedenen çok güzel etkisi oldu. Hedeflediğim 55 kilonun altında tedaviyi bitirdik hem de günlük Yaşantımı etkileyen ağrılarım da önemli ölçüde azalma oldu. Bu da psikolojik olarak Beni rahatlattı. Ebru Hocama ve ekibindeki arkadaşlara Tekrar çok teşekkür ederim. Sevgiler.

 • 09-11-2018

Semiha E Fibromiyalji ve fazla kilo

Tedavim Sürmekte 40 gün oldu ve bitmiş bir halde başlamıştım.  Ağrılar dayanamaz haldeyken tedaviye başladım. Şu an kendimi bir kuş kadar hafif ve zinde hissediyorum. Ağrılarım kalmadı. 13 kg azaldım. Hedefime az kaldı. Ebru hanım'ın sayesinde çok iyiyim. Çalışan arkadaşlar ve Ebru hanım' a teşekkürler. Güler yüzü samimiyetli bir ortamda bizler için emek vererek bir tedavi hayal etmemiştim. Fibromiyalji kurtulması zor bir hastalık denilmişti. Kısa zamanda ağrılardan eser kalmadı. Tedavi sonrası bittiğinde sanırım eski bene kavuşacağım. Teşekkürler. Umutlarım var artık. (100 kilodan 87 kiloya düştüm)

 • 09-11-2018

Solmaz Ç. Kilo

Kilo problemlerim vardı. Uzun yıllar aşamadığım çözüm bulamadığım. Çok şeyler denememe rağmen.

Çok kısa bir sürede gözle görülür bir fark elde ettim. Oldukça başarılı bir sonuç. Doğru adresi buldum sonunda.

Her şeyden önce çok mutlu oldum. Öz güvenim arttı. Giyemediğim kıyafetleri giydim. Alamadığım kıyafetlere sahip oldum. 

ÇOK MUTLUYUM ÇOK TEŞEKKÜRLER :)

 • 02-11-2018

Tülin P

Hocam size çok şey borçluyum. Bütün yükümden kurtardınız beni emeğiniz ödenmez. 2 ayda 16 kilo ve şuan 18 kilo çok teşekkür ederim. İyi ki yolumuz kesişti beni zayıflatmadınız 10 yaş da gençleştirdiniz. Sağolun varolun

 • 30-10-2018

Hakkı T

Kilo vermek için. 2 ayda 20 kg verdim. 120 kiloya yakın başlamıştım

Halen tedavi sürecim devam ediyor. 20 kg vermiş durumdayım. Olumlu sonuç aldım. Hedefim yönünde devam ediyorum.

Tedavi bittiğinde ayrıca bildireceğim. İnanarak tedaviye başlasınlar.

 • 21-09-2018

Sibel C Zayıflama, bel ağrısı, fibromiyalji

Zayıflama, bel ağrısı, insülin direnci, hipotroid, fibromiyalji

26 Mart tarihinde başladım. 110.5 kg ve yoğun bel ağrısı ile, bugün itibariyle 86.7 kg ve ağrılar ciddi seviyede azaldı. İnsülin 22 ile başladım şuan 6 seviyelerinde.

Kilo vermemi (23.8kg), ağrılarda ciddi azalma, şeker ve insülin direnci seviyesinde dengeleme, tatlı krizleri bitti, daha ağrısız ve nefis bir yaşam.

Size ve güleryüzlü personelinize teşekkürler :)

 • 21-09-2018

Neslihan K. Kilo, Şeker bağımlılığı Zonguldak

Kilo vermek amacıyla geldim. Yaklaşık bir haftadır söylenen beslenme stilini uyguluyorum. Bu süre zarfında iki defa tedavi aldım , insülin direncim olduğu için kilo veremiyor , açlık ataklarım oluyordu.Bu bir haftalık süreçte şikayetlerim yarı yarıya azaldı ve 3 kilo verdim. İnsülin hassasiyetimden dolayı şiddetli açlık ataklarım ve yorgunluk vardı.şekerimin düşmemesi için sürekli birşeyler atıştırıyordum.bu şikayetlerim azaldığı için yeme düzenimde artık normale döndü. (73 Kilo ile tedaviye başladık)

 • 04-09-2018

Ahmet E. Kilo, Şeker, Bel ağrıları

Kilo problemi şeker ve bel ağrıları

öncelikle çalışan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.mükemmel bir ekip.çok rahat geçirdiğim bir süreç oldu.açlık ve duygu kaybı yaşarım sandım ama hiçbirşey yaşamadım.gerçekten mükemmel bir süreç yaşıyorum.geldiğimde kilom 111.9 idi şuan 14 kilo verdim ama bunun 13 kilosu yağdan gerisini siz tahmin edin.

Ebru hanım'a ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Tabi ki güler yüzleri ve ilgisi için çalışan arkadaşlarada

Saygılarımla.

Not:bazı kıskananlar var ama !!! :)  

 • 04-09-2018

Z. Ergüden 17.08.2018 -  61 yaş Ağrı, Bel fıtığı, Kilo tedavisi

Kilo ve ağrılarımdan kurtulmak için.

4 ay 10 gün oldu. Fevkalade bir sonuç aldım. 10 kilodan fazla verdim. Bel fıtığı vb Ağrılarım minimum seviyede.

Bana çok ağırlık veren kilolarımdan kurtuldum. Hayattan hiç zevk almadan yaşadığımı fark ettim. Şuan da kendimi çok sağlıklı ve iyi hissediyorum.

Çok teşekkür ediyorum hocama ve sevgili yardımcılarına. Herkese tavsiye ederim.

 • 17-08-2018

Murat K- 02.05.2018

ALERJİ TEDAVİSİ:

Tedaviye ilk geldiğimde tedirgindim  çünkü 15 yılı aşkın bir süredir vücudumda devamlı olarak şişkinlik oluyordu. Bu şişlikler dudak çevresinde başlayıp, tüm yüze yayılabiliyordu ve 15 yıllık tedavi süresince bir sonuç elde edilememişti. İlk başta ilaçlarla ve hastanelerde yapılan tedavi sonucunda düzelme olmayan bir hastalık sinyaller sayesinde nasıl düzelecek soruları vardı. Ama tedaviye başladıktan kısa bir süre sonra ciddi bir azalma oldu. Şuan tedavimde çok güzel ilerleme kaydettik ve hemen hemen allerji bitmiş durumda diyebilirim. Tedavi süresince yaklaşık 20 kg da verdim. Buda tedavinin bir artısı oldu. Ebru hanım ve klinik çalışanlarına teşekkürler.

 • 06-08-2018

Kilo verme, Ağrı tedavisi

Figen B. Kilo vermek için geldim.

15.03.2018' de tedaviye başladım ve dört aya yakın süreçte 15 kg gibi bir kiloyu verdim. Şimdiye kadar birçok tedavi denedim fakat hiç birinde bu kadar iyi sonuçlar almadım. Bu tedavi süreci benim mutlu olabildiğim kendimi iyi hissettiğim ve sonuçta almamı sağladı. 10 kg daha vermem gerekiyor onuda kısa süreçte vermeyi umuyorum.

Tedavi öncesinde dizim ve ayak tabanım ağrımakta idi bu ağrılarımdan kurtuldum. İstediğim gibi yürüyebiliyorum. Yardımlarınıza çok teşekkür ederim.

 • 30-07-2018

ESİN S. - 04.05.2018

Allerji, halsizlik, yorgunluk, bitkinlik, kilo ve omuz, diz eklemlerinde ödem, ağrı ile birlikte kas yırtılması, menüsküs kırıkları, polip ve kistler. Kalp ritim bozukluğu.

İlk haftadan itibaren (2 seans) rahatlama ve alerjenlerde azalma ile diyet de çok rahat geçti. Karbonhidrat ve tatlı isteğim gittikçe azaldı. 

Enerjim yerine geldi, kilo verdim, ellerji şikayetlerim yok denecek kadar azaldı. (Önümde bir seans kaldı) Duygu düşüncem çok iyi, kalp ritmim düzeldi. Ebru Akçakanat ve kliniğine çok teşekkür ederim. 

 • 07-05-2018

SEVİL B. 24.04.2018

 

Kilo, şeker, tansiyon şikayetleriyle başvurdum. 137 kilo ile geldim. 8 aylık bir süreç geçirdim.

Çok mutlu geçti. Gelmeden önce çok tecrübe yaşadım. Depresyondaydım. Farklı ailevi sorunlarım oldu. Eşim kilolarımdan çok rahatsızdı. Mide ameliyatı düşünüyorduk. İnanmayarak geldim.Son çare bir deneme olarak bakıyordum. 

Şuan 93 kiloyum. Daha mutluyum. 3 aydır koruyorum. Dışarı çıkabiliyorum. Evimi artık kendim temizleyebiliyorum. Aile, eş dost ilişkilerim düzeldi. Şekerim tansiyonum normale döndü. Ebru hocama çok teşekkür ediyorum .

 • 28-04-2018

Pınar T.

Kilo-fibromiyalji

Arada hatalar yapsam da güzel geçti. İlk başladığımda bu tedavi fazla sürmez bırakırım diyordum. 4 ay geçti bugün yine burdayım. 21 kilo verdim. Kronik ağrılarım son buldu. Hayatımda ilk defa zayıflamayı başarabildim. Dr. Ebru hanım ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki sizleri tanımışım. Durmak yok yola devam. Sevgiler.

 • 31-03-2018

Oya . S. 56 YAŞ

Kilo yüzünden başvurdum. Hedefim 15 kg olarak düşünmüştüm. Kilodan önemlisi sağlık sorunlarım.  Ağrılarımın yoğunlaşması yaşlanınca yürüyememe korkusu ve tansiyon, şeker hastasıydım. Bu korkularımla Ebru hanıma başladım. Tedavi sürecinde başlarda yapamayacağıma inanıyordum.Hiç korktuğum gibi olmadı. Pasta, börek ve tatlılara karşı aşırı düşkünlüğüm vardı.Arkadaşlarla gittiğim yerlerde güzel kokan börek, çörek vs. hiç aklıma gelmiyordu. Zamanla hızlı kilo vermem beni daha mutlu etti. Tedavi sürecimdem hiç bir zaman olumsuz birşeyim olmadı. Buda beni daha çok mutlu etti. İstediğim kiloya gelmem beni gerçekten çok mutlu etti. İyi ki buraya gelmişim. Her hafta 3 saatlik yoldan geldim. Her seferinde daha iyi oldum. Aynı şehirde ki arkadaşlarıma burayı öneriyorum. Buradaki herkesin güler yüzlü olması benim için iyi bir artıydı.Buraya başladığım için herkese teşekkür ederim. Tabi ki kızıma(burayı öneren) ve eşime..

 • 31-03-2018

ZÜBEYDE Ç-54 yaş 26.03.2018 sigara bağımlılığı

35 yıldır günde 1.5 paket sigara içiyordum Nefes darlığım ve geceleri sıkışmalarım vardı.

Tedavi sürecim çok rahat geçti hiçbir sorunum yoktu.

İyi ki gelmişim çok mutluyum sabah enerjik bir şekilde kalkıyorum. Bir haftayı geçirdim hiç aklıma gelmiyor gelince de çabuk geçiyor. Çok mutluyum bıraktığım için.

 • 28-03-2018

HABİBE M. 67 yaş - 28.03.2018 23 KİLO

Kilolarım, bel fıtığım ve yüksek tansiyonum vardı.

Süper geçti çok memnun kaldım. Hocamın her dediğine dikkatlice uydum. İlk başlarken çok tedirgindim. Nasıl olacak, fayda görecekmiydim merak ediyordum. İlk  1 hafta biraz zorlandım. Herhangi bir şikayetim olmadı. Bel fıtı ağrım geçti, diz ağrım geçti, tansiyonum dengelendi. 5 ayda 23 kilo verdim. Hocamıza ve çalışanlarına çok içten teşekkürlerimi sunuyorum. Ellerine sağlık. Herşey gönlünüzce olsun.

 • 28-03-2018

DAMLA K - 08.02.2018  25 YAŞ 1.5 PAKET SİGARA

DAMLA K - 08.02.2018  25 YAŞ 1.5 PAKET SİGARA

Elbet zorlandığım zamanlar oldu. Ama gayet iyi geçti.Kliniğiniz gerçekten ilgisiyle alakasıyla personeliyle çok güzel. Çok memnun kaldım. Kesinlikle yönlendirdiğim ve yönlendireceğim en başta ailem olmak üzere insanlar olcaktır. Bana destekleriniz için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • 08-02-2018

ÖZNUR Ç. - 02.02.2018 OKB İrritable bağırsak sendromu

İrritabl bağırsak sendromu 

Doktorum Ebru Hanım'ın güler yüzü ve ilgisi sayesinde tedavi çok güzel geçti. Doktorum bir yandan tedavimi yaparken bir yandan da OKB hastası olmam nedeni ile oluşan takıntılarımın üstüne yürümeyi öğretti bana. OKB hastası olduğum için antidepresan kullanıyordum. Tedavi sürecinde ve oldukça da tedavim başarılı oldu. İBS ilgili sorunlarım geçti. Tedavi sürecinde kullandığım vitaminler bana oldukça fayda sağladı.

İyileşmeme olan katkısından dolayı doktoruma çok teşekkür ediyorum. Tedaviye başladıktan kısa bir süre sonra sorunlarım geçmeye başladı. Artık sağlıklıyım ve huzurluyum. İBS nedeniyle artık karın ağrılarım yok ve diğer sorunlarım da geçti. Tedaviden önce ancak bir hafta da tuvalete çıkabilirken artık hemen hemen hergün çıkıyorum. 

Size çok teşekkür ediyorum :)

 • 02-02-2018

RAGIP E.-02.02.2018

SİGARA BAĞIMLILIĞI

Süreç sorunsuz hatta çok huzurlu geçti. Bir nevi rahatlama hissederek tedavi oldum. Çok başarılı bir süreçti.

Henüz çok yeni bir süreç olduğu için zamanla daha çok değer kazanacağını düşünüyorum. Sonuçta kendi adıma uzun süredir bağımlısı olduğum ve beni çok huzursuz eden bir alışkanlıktan kurtulacağım için ayrı bir heyecan taşıyorum. Başaracağıma inanıyorum. 

 • 02-02-2018

SEVİNÇ K- 15.01.2018 Kilo verme 22 KİLO

İnsülin direnci nedeniyle kilo verememek. İlk etap da zorluk çektim. Ama Dr. Ebru Hanım'ın tavsiyelerine uyarak ve uygulayarak zorlu süreci atlattım. Özellikle tartıdaki düşen rakamları gördükçe daha da mutlu olup yoluma devam ettim.Tedavim devam ediyor. 96 kilodan 74 kiloya düştüm. Çok mutluyum hayata yeniden döndüm. Yaşadığımı anladım. Dr. Ebru Hanım'a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Ama onları bırakmaya niyetim yok. Benden kolay kolay kurtulamayacaklar. Burası bana mutluluk ve huzur veriyor. Sevgi ve saygılar...

 • 16-01-2018

NURTEN Ö - 13.01.2018 (64 YAŞ)

Kilo fazlalığı ve baş ağrısı.Tedavim yaklaşık 2,5-3 ay sürdü. Bu süre zarfında hiç açlık çekmeden 9 kg fazlalığım vardı ve onları verdim. Baş ağrım ( beni benden çıldırtacak boyuta geliyordu ) nerdeyse kalmadı. Hafifledim ve rahatladım. Dr. Ebru hanıma, Güzide hanıma ve cizi kızımız Özge ye çok teşekkürler. Şu anda hafiflemiş ve rahatlamış bir vaziyette olmamı onlara borçluyum. Sağ olsunlar. Darısı kilosundan şikayetçi olanların başına diyorum. Sevgiler.

 • 16-01-2018

Kilo verme 18 KİLO

5 Aralik 2016'da bir yakinimizin tavsiyesi üzerine Ebru hocanin kliniginde kilo verme amaciyla akupunktura basladim. Ilkin diyet konusunda zorlanmama ragmen zamanla Enru hocanin destegi sayesinde diyet cok kolaylasti, hem saglikli beslenmeyi ögrendim hem de kilo vermeye basladim. Bugüne degin 18 kg vererek 56kg'ya ulastim ve cok cok memnunum. Sn. Ebru Akçakanat'a sonsuz tesekkür ediyorum. Saglikli bir yasam ve dogru beslenme icin dogru adresiniz kesinlikle burasi. 10.12.2017

 • 16-01-2018

Filiz S. 10.01.2018

 

SİGARA BIRAKMAK İÇİN; 

Öncelikle ilgi ve samimiyet çok güzeldi. Öğrenmek istediğim bütün sorularıma cevap aldım. Herhangi bir sıkıntım olmadan da sigarayı bıraktım.Bu konu da bana yardımcı olduğunuz için öncelikle teşekkür ederim. Sigarayı bırakalı ve sizlerle tanışalı 11 gün oldu ve şimdilik hiç sorunum yok Teşekkür ederim. Sevgiler...

 • 16-01-2018

Kilo verme 17 KİLO

Yaklaşik 8 ay önce kuzenimin tavsiyesi uzerine kilo vermek için kliginize basvurdum ve ( akapnktur tedavisi gördüm ) oldukca güler yuzlü bir ekip ve dünyalar tatlisı bir Doktor :) Bir diyetisyenden daha fazlası . Hayatim boyunca hep kilolu oldum ve cok diyetisyene gitmeme ragmen basarili olamamistim.. Ama oyle güzel bir motivasyon ve moral veriyor ki Ebru hanım Tam 5 ayda 17 kiloya yakın kilo verdim ve çok daha mutlu biri oldum. Her seansa seve seve gittim güler yüzlerle karsilastim.. Son 7 kilom kaldı hedefime ve hala devam ediyorum tedavime cok da memnunum ve herkese tavsiye ediyorum :)

 • 16-01-2018

Şeker bağımlılığı

Şeker tüketimi ve kilo problemim sebebiyle kliniğe başvurdum. Tedavi süresince geçirdiğim en rahat diyet dönemimi geçirdim. Hızlı dönüş alışım beni daha da motive etti.Eski aşırı yeme alışkanlığımın epey önüne geçtim. Zaman zaman canım istese de motivasyonumla artık kendime engel olabiliyorum.

 • 16-01-2018

Alkolle mücadele için.

Alkolle mücadele için. 15 yıldır hemen hemen her gün sabah erken saatler de başlayıp gün aşırı alkol alıyordum. Günde en az 2 veya 3 şişe 70lik votka rakı şarap viski vb. içkiler kullanıyordum.

Süreç gayet güzeldi. Doktorum Ebru Hanım  ile başlayan ve tabi ki eşim , ailemin desteğiyle devam eden zor günler de güzel ve güler yüzlü anlayışlı bir ekiple çalışarak tedavimi sürdürdük. Bana nasıl mücadele edebileceğim konusunda ve kendime olan öz güvenimi yeniden kazanmama yardımcı olurken Ebru Hanımın tedavi yöntemi ve almış olduğu eğitimle vücudumun sakinleşmesini enerjisini ve hayat akışımı düzenlemeyi sağladı. Bazı  vitamin destekleriyle ve tabi ki kendi isteğimle hep beraber başardık.

 • 16-01-2018

Kilo verdim

İlk etapta zor olmasına rağmen kısa süre de doktorum ile de rahat diyaloğum sayesinde katlanılabilir rahat bir tedavi ile devam ediyorum. 1 ay gibi kısa bir sürede 10 kg verdim. Üstelik kas kaybı yaşamadan sürekli yağ dan kilo verdiğim için çok keyifliyim. Hedef kiloma çok az kalmasına rağmen tedavi sürecime devam etmeye karar verdim. Teşekkürler Ebru Hanım. Love you :)

 • 16-01-2018

ŞULE E. 04.11.2017

İlk kilo:72.9- Şu an 56.4 Aralık 2016'da fazla kilolu oluşumdan dolayı bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine kliniğiniz de akupunktur'a başladım. Hayatımda ilk kez yaptığım diyet ile hem yaşam şeklim değişti, hem de daha pozitif ve mutlu bir insan oldum. Ebru Hoca ile birlikte karar verdiğimiz hedefe ulaşmamıza rağmen halen devam etmekteyim. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.İlk 1 ay çok zorlanmama rağmen Ebru Hoca'nın desteği ve yönlendirmesi ile kolaylaşmaya başladı. Artık nasıl beslenmem gerektiğini çok iyi biliyor kendimi kontrol edebiliyorum.Ebru Hoca'ya teşekkürü borç bilirim. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen ve doğru beslenmeyi yaşam biçimine getirmeyi amaçlayan herkes Sn. Ebru Akçakanat'ın kliniğinin doğru adres olduğunu belirtmek isterim.Mutlu sağlıklı bir yaşam için Uzm. Dr. Ebru Akçakanat sizi seviyorum. Teşekkürlerimle... (İlk kilo hedefimiz 58-60 olmasına rağmen hedefi büyüttük ve iraz daha kilo vermek istiyoruz. İlk kilo:72.9- Şu an 56.4 )

 • 04-11-2017

MUSTAFA G. 04.11.2017

Kliniğe arkadaşımız referansı ile yakın arkadaşlarımız ve akrabalarımız için başvurduk.Yakınlarım ve arkadaşlarımın tedavi sürecinin olumlu sonuçlandığını yakınlarında olmamdan dolayı izledim gördüm.Tedavi bitiminden sonra işyerinde sigara içip çalışma ortamına hoş olmayan sigara kokusuyla gelen ve günde 2 paket sigara içen hem yakınlarım hem de arkadaşlarımda sigarayı bıraktıklarını gördüm. Hem maddi hem manevi insanlıklarından çalan sağlık düşmanı sigarayı bırakmalarında yardımı olan hocamız Uzm. Dr. Ebru AKÇAKANAT ve ekip arkadaşlarına çalışmalarından dolayı yakınlarım ve kendi adıma teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

 • 04-11-2017

AYŞE Ç.

Bu kliniğe geliş sebebim kilolarım yüzünde yıllardır diyet yaptım diyeti bozdum kilolarımı kat kat geri aldım. Artık kendimden nefret ediyordum mağzalara dışarıdan bakar olmuştum. Mide ameliyatı olmaya karar vermiştim.Son noktayı bir yerde koymam gerekiyordu tam o sırada menisküs ameliyatı oldum ağrılarım hiç geçmiyordu doktoruma ağrım geçmiyor diye gidince mutlaka kilo vermem gerektiğini kilo vermezsem ağrılarımın geçmeyeceğini söyledi tam da o sırada bir arayış içersine girmiştim Ebru hocamı duydum. Hemen telefon açtım kendimi ve oğlumu birlikte burada buldum yıllardır yapamadığımı şimdi başardım . Ebru Hocamdan Allah razı olsun akupunkturla ve vermiş olduğu diyetle 17.03.2016 başladığım bu yolda 104 kilo ile başladım şimdi ise 10.08.2016 tarihinde 84 kilo ile yoluma devam ediyorum . Ebru hocamdan Allah razı olsun iyi ki varlar iyi ki tanımışım onları İste yeter ki başaramıyacağın bir şey yok..

 • 18-10-2017

ESRA C. YAŞ 34

AŞIRI KİLO TEDAVİSİ

Ne zaman ayakta dursam, ağrılardan uyuyamıyordum. Kendi ağırlığımı taşıyamıyor, oturunca kalkamıyordum. Nefes alamıyor, yürümekte çok zorlanıyordum. Geceleri tıkanıyor, horluyor, uyuyamıyordum. Psikolojik olarak kötü durumdaydım. Çok mutsuzdum. Ölüm korkusu başlamıştı. Çocuklarımla hiçbir aktivite yapamıyordum. Eğilip kendi ayakkabımı dahi bağlamaktan acizdim. Ne zaman açım ne zaman doyuyorum bilincini yitirmiştim. Aşırı kilonun getirdiği bir çok hastalıkla boğuşuyordum. Şükürler olsun hepsinden kurtuldum. 132 kiloyla morbid obez olarak, korkularla, kayıplara inanmayarak tedaviye başladım. Beklilerle geçirdiğim ilk ayımı. Şimdi 5. Aydayım ve belkilerim çoktan iyikilere dönüştü. -34 kiloyu gördüm bugün daha başka iyiki o labilir mi?

Polikistik over sendromu yaşayan, yaklaşık 70 kilo fazlası olan birinin tedavi süreci nasıl olur? Şükürler olsun, canım doktorumla her şey çok kolay ve güzel oldu. İştahım, tatlı isteğim çok nadir. 2 dakika yürüdüğümde pelt olan ben, ilk başladığım günden beri 1-1,5 saat yürüyorum. Yorulmuyorum, halsiz kalmıyorum. Açım hissi yok. Beynimde, beyin obezliğimi yendim bu tedaviyle “yeter” demeyi biliyorum artık her diyette yaşadığım depresif duygu durumları, sinir krizlerim yok. Yılmışlığım, bıkkınlığım yok 5 ay geçmesine rağmen. Bir öğünü kaçırdım diye gözüm dönmüyor, saldırmıyorum yiyeceklere. Artık kendime baktığımda çaresiz bir zavallıyı değil güçlü ve mutlu bir kadını görüyorum. Evet ben azmettim ama Ebru hocam sakinliğiyle, huzuruyla, sevgisiyle en önemlisi bilgi ve tecrübesiyle gerek psikolojik gerekse bedenen ne problem yaşadıysam ilettiğim anda çözüme ulaştırdı. Değer verdi, güvendi, inandı ve en sevdiğim hep “şifa olsun” dedi. Kendi güzel gönlü güzel doktorum umarım yolun hep açık olur da sende benim gibi çaresizlere, ihtiyacı olan herkese bol bol şifa olmaya devam edersin. Diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim. Böyle ciddiye alarak çalıştıkları ve ilgilerini hiç eksik etmedikleri için, ben kilo verdikçe mutlu oldukları için hepinizi çok seviyorum. Saygılarımla Esra C.

 • 18-10-2017

Yaşar K. 55 YAŞ

Kilo tedavisine başlamadan önce her öğünde abartısız 1 ekmek yerken bir hafta içersinde ekmeği ekmeği unutmuş durumdayım. Bu süre içersinde 3 kilo vermişim. Tedavime akupunkturla devam ediyorum. Hastamız toplamda 20 kilo verdi.

 • 18-10-2017

Filiz. G ANKARA 42 YAŞ

 

Depresyon ve kilo vermek için başvurdum Anti depresyon ilaçlarını bıraktım Ne kadar çok zayıflama yöntemi denediysem verememiştim Ama çok şükür kilo verdim ve daha hayata pozitif bakıyorum Ayak bileğim kırık olduğu için üzerine basamıyorum bileğime de tedavi yapıldı yeniden hayata döndüm sanki ne diyebilirim ki topuklu ayakkabı giyemeyen Ben artık yürüyüş yapabiliyorum ve topuklu ayakabı giyebiliyorum. Teşekkür Ederim Ebru Hanıma hayatıma çok şey kattılar. Çalışanlara da ayrıca teşekkür ediyoruz Güler yüzünüz yeter

 • 18-10-2017

Hasan A 24 YAŞ

Akupunktur Kilo VermeTedavi gayet başarılı geçti. Tabi ki Ebru hocam sayesinde dikkat ettikçe ve diyeti uyguladığım sürece çok başarılı kilo verdikçe insan daha da mutlu oluyor ve daha çok kilo vermek istiyor. Öz güveni artıyor. Her şey için teşekkürler. Hiçbir şikayetim kalmadı. 112 kilodan 76 kiloya düştüm. 

 • 18-10-2017

Lara U. 16 YAŞ

Karbonhidrat bağımlılığı tedavisi süresince üç öğün yemekle doyduğumu daha fazlasına ihtiyacım olmadığını fark ettim.

Zevkine değil ihtiyacım olduğu için yemey başladım. Tüm o karbonhidrata ve şekere karşı ihtiyacım isteğim köreldi .

Artık şeker ve karbonhidratı aramıyorum Aralarda ya da yemekten sonra canım canım çeken meyveyi artık istemiyorum yemkelrde ekmeksiz doymazken artık ekmek istemediğimi fark ettim..

 • 18-10-2017

Sebiha D.

Sigara bırakma ile ilgili tedavi olmak için başvurdum süreçte çok zorlanmadım psikolojik olarak çok kötü hissedeceğimi zannediyordum fakat gaet rahat geçirdim ilk saatlerde biraz zorlandım seanstan sonra bana verdikleri spreyi kullandım sonraki günler ise zorlanmadığımı ve canımın istemediğinin farkına vardım ve bıraktım inanın ben bile anlamadım nasıl bıraktığımı sigarada başarılı olduklarını anlayınca kilo içinde gelmeye devam ediyorum .

 • 18-10-2017

Şükran G. yaş 42

Ağrı,enerji eksikliği,fibromiyalji,  karbonhidrat bağımlılığı ,kilo, şikayetlerim için başvurdum.

Ebru Hanımın yakın ilgisi ve alakası çok güzeldi bana gerçekten çok ama çok yardımcı oldular öncelikle ağrılarım gün geçtikce hafifledi yeme krizlerimle baş etmeyi öğrendim şu an çok mutluyum yemekler beni değil ben yemekleri kontrol ediyorum. sadece ben istediğim zaman yiyorum . 69 kilodan 62 kiloya düştüm.

 • 18-10-2017

Aysel Ç. FİBROMİYALJİ

Fibromiyalji bel, ayaklarım,kalçalarımda oluşan ağrılar için başvurdum birde yemeklerden 2 saat sonra açlık hissi oluşuyordu .Tedavi sürecim çok iyi geçti durumumdan şuan çok mutluyum. Tedaviden sonra ağrılarımdan  tamamı ile kurtuldum aynı zamanda beslenme durumumla da ilgili olan rahatsızlığımda geçmiş durumda aynı zamanda elde titremelerim mevcuttu onların iyileştiğini de farkettim inşallah sağlık problemlerimden kurtulmuş olucam tamamıyla çook mutluyum.

 • 18-10-2017

Kübra Y.  yaş:25 KARABÜK

tedavi çölyak alerjisi buğdaya karşı, 2012 yılıda teşhis konuldu ve birdaha buğdayla ilgili birşey yiyememek beni çok ürkütmüştü. Hayatım boyunca diyet yapmak yediklerime dilkkat etmek zorundaydım, Dr. Ebru Hanımı ve merkezi görünce herşey değişti düzelebileceğine inanıyordum ve karabükten 4 a önce geldim melek gibi insanlarla karşılaştım güler yüzlü iyi insanlar vardı ve birkez daha inandım iyileşeceğime şikayet olarak midemde şişlik ,aralıklı olarak ishal şikayetlerim oluyordu . tedaviden sonra buğday,pirinç,patates ,hazır paketli gıdalar,şeker,abur cuburlar bulgur yememeye başladım ve şuanda midemde şişlik ishal ve ağrı kalmadı.midemde şişlik ve ara ara olan ishal işikayetlerim kalmadı tedaviden sonra genel vücüd ağrılarım yok sitresim azaldı bedenen ve ruhen daha iyi hissediyorum herşey için teşekkürler..

 • 18-10-2017

Tuğba S. 35 YAŞ

Karbonhidrat bağımlılığı ve kilo verme ile ilgili tedavi yaptırdım tedaviye başladığım ilk günlerde çok zorlandım Ancak bu süre sadece 10 gün sürdü Bu süre sonunda 7 kilo verdiğimi öğrenince daha da motive olduğun ve bütün zorluklar sona erdi ilk 21 gün sonunda her şeyi çok daha kolaydı Çünkü artık doğru zamanda doğru besinleri tüketmeyi öğrendim ve bunu artık beynime de kabul ettirdim şu an 14 kilo vermiş biri olarak duygularımı paylaşıyorum ve istiyorum ki bu notu okuyan ve sıkıntı yaşıyor olan bütün insanlar o depresif Halinden çıkıp kendilerine ve karma akupunktur ailesine güvenip tedaviye bir an önce başlasınlar Bence kendiniz için en iyi olanı yapın Ve tedaviye bir an önce başlayın

 • 18-10-2017

Emel M.

Kilo problemi ile: ilk başta ne yiyeceğimi düşündüm  daha sonra ne kadar sağlıklı gittiğini bu süreci Anladım tedaviye İlk girdiğimde etki edeceğini düşünmedim ama eve gittiğimde tatlı türlerini görünce midem inanmadığını ve istemediğini anladım ve yeme alışkanlıklarını tamamıyla değişti Sonuç olarak neredeyse 20 kiloya yakın verdim ve hala yeme alışkanlığı devam ediyor Çalışanlar ve doktorunuzla aramız gayet iyi güler yüzlü ve ilgili tavırlarıyla daha da motive ettiler Her şey için teşekkürler sağlıklı dostlarımız var artık

 • 18-10-2017

Mustafa İ.

Tedavi aldıktan sonraki zaman süper geçti 25 30 gün arası kendimde değişikliği tarif edemem uykum düzeldi koku almam nefisti yemeklerin tadını alıyordum öksürüğüm geçmişti gerçekten nefis bir şeydi sigarasız dünya yürüyüşlerin bile değişti Eskiden iki adım attığımda nefesim kesiliyordu şimdi aralıksız 1 saat yürüyebiliyorum uyku düzenim tamamiyle değişti Çok rahat öksürüksüz bir yaşamla tanıştım çok zayıf olduğum için kilo almak istiyordum ama sigarayı bunu engelliyordu şimdi ise iştahım açıldı yediğim yemeklerden daha güzel tat alabiliyorum En güzeli o pis kokudan kurtuldum Allah herkese nasip etsin bir daha kendi kendime söz verdim sigarasız uzun ve sağlıklı bir yaşam sağ olun Çok teşekkür ederim

 • 18-10-2017

Aymürsel C. 88 YAŞ ANKARA

Teyzem Aymürsel C. çok titiz zor beğenen ve detaycı olduğu için buraya gelirken çok tedirgindim. Ağrıları çok fazlaydı. Çünkü önceki fizik tedaviden Umduğunu bulamamış Pek iyi  sonuç alamadığını söylemişti bir arkadaşının tavsiyesiyle buraya geldik ve ilk günden teyzemde ki olumlu değişimi gördüm Ebru Hanım ve yardımcıları güler yüzle karşıladılar çok ilgilendiler ve yardımcı oldular hem doktoruna inanıp güvendiği için hem de ortamın etkisi ile daha ilk seanstan itibaren iyileşmeye başladığını hissetti ve söyledi baştan beri doktoruna çok güvendiğinden her seansta morali de yükseldi ve iyileşeceğine inandı Benimde baştaki kuşkularıma gideren teyzeme güven ve moral veren enerjisini yükselten Ebru Hanım ve ekibine teşekkür ederiz

 • 18-10-2017

AYBİKE S. 11 YAŞ 

15.10.2016 ALLERJİ TEDAVİSİ
Sevgili Aybike'ye allerji tedavisi yapıldı. Burun tıkanıklığı, akıntı, solunum sıkıntısı, hapşuruk vb.. şikayetleri vardı. Henüz tedavimizin başında olmamıza rağmen gayet güzel gidiyor. Şifa olsun inşallah....
Aybike''nin Annesi
Ben Aybike'nin annesi olarak yaklaşık 6-7 yıldır onun astım hastalığı ile uğraşmaktayım. Bize söylenen, ev akar ve mite alerjisi olduğuydu bu süre zarfında söylenen her türlü ilacı ve tedaviyi denedik buna rağmen astım ataklarımız hep devam etti özellikle okullar açıldığı zaman çocuğum hep hasta ve mutsuzdu şimdi kızım 11 yaşında okullar açıldı ve biz aynı sıkıntıları yeniden yaşamaya başladık ta ki Dr. Ebru hanım'la tanışana kadar. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine kendilerine başvurduk, muayene etti ve kızımın bizim bile bilmediğimiz bir çok şeye alerjisi çıktı aynı zamanda tedaviye de başladık. biz başlayalı bir hafta, oldu. Bu zaman içerisinde hiç hava (solunum sıkıntısı ile ilgili ilaç) vermedik oldukça mutluyuz. Okul başarımızı da etkiledi bu tedaviden oldukça mutluyuz inanıyorum ki çok daha iyi olacak iyi ki kendilerini tanımışım çoook teşekkürler..
AYBİKE S. 11 YAŞ 
Alerji olduğum gıdaları hiç tüketmedim çünkü daha bilinçli oldum hiç zorluk çekmedim kendimle ilgili çok değişiklikler oldu okulda artık tıkanıklığım olmadığı için kendimi daha rahat hissetmeye başladım ve derslerime kendimi daha iyi verebildim eskiden okuldan eve geldiğimde yorgun hissediyordum ve daha ilk haftadan bu şikayetlerim yok oldu.

 • 13-10-2017

Cemihan D. yaş 35 ANKARA

Ağrılar ve kilo ile ilgili tedavim için başvurdum tedavi sürecim beklediğimden daha iyi geçti kilolarımı vermeyeceğimi düşünüyordum ben bile inanamadım bu kadar kısa zamanda sağlıklı bir şekilde kilo verdiğime hedefim önce 85 den 65 kilo olmaktı şimdi ise 60 kilodayım. Ağrılarımda iyileşti psikolojik olarak kendimi daha iyi hissediyorum sizinle tanışdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum nasıl beslenmem gerektiğini öğrendim size çok minnettarım

 • 13-10-2017

F.I ANKARA - 02/12/2013 - 15:31

Kliniğe uykusuzluk, yorgunluk, şeker, genel depresyon haliyle başvurdum. Ve korkarak geldim. İlk seanstan itibaren farklılığı hissettim ve hayatımdaki bu olumlu değişimin devam etmesi için düzenli olarak geldim. Ebru hanımın pozitif enerjisi beni çok rahatlattı. Herşeyin yolunda olmasının keyfini çıkartıyorum. Gelmeden  ve Ebru hanımla  tanışmadan önce İlk sözüm "iğne olmayı kabul etmiyorum" du. Şimdi ise akupunkturun hayatıma çok şey kattığını düşünüyorum:))

 • 13-10-2017

N.Ü - 01/12/2013 - 14:46 ANKARA 56 yaş 

Benim uzun zamandır süren uykusuzluk sorunum vardı. Yaklaşık 10 yıldır diyebilirim. Bunun yanında dizlerimde de ağrılarım vardı. Ebru hanıma aslında diz ağrılarımın Akupunkturla geçmesi için başvurdum. Uykusuzluk sorunum çok uzun yıllardır olduğu için

onunla yaşamaya alışmıştım. Bununla ilgili de çok fazla ilaç kullanmıştım ve düzelmiyordu. Akupunkturun bu sorunuma da iyi gelebileceğini hiç ummuyordum. Seanslardan sonra diz ağrılarım azaldı ve geçti. Ama daha da güzeli uyku sorunum da düzeldi. İlk seanslardan sonra her yönden rahatlamaya başladım. Şu anda ilaçsız olarak keyifle uyuyabiliyorum çok şükür. İlginize ve uzun yıllardır olan rahatsızlığımdan kurtardığınız için çok teşekkür ederim Ebru hanım

 • 13-10-2017

G.H 52 yaş - 07/11/2013 - 17:41

Merhaba Ebru hnm 
Ben kliniğinize kilo sorunum ve depresyon yüzünden başvurmuştum. Çok kötü ve sıkıntılı bir durumdaydım. Kilomdan çok rahatsızdım. Hayata küsmüştüm. Tedavi sırasında uyguladığınız enerji çalışmaları ile çok kısa bir zamanda toparlandım. Kendimi çok daha iyi ve mutlu hissediyorum.. İnsanlarla iletişimim düzeldi. Söylemek isteyip söyleyemediklerimi rahatlıkla söyleyebilmeye başladım. Daha çok gülüyorum. 
Kiloya gelince yaklaşık 1.5 ayda 8 kilo verdim. Ama fiziksel olarak çok daha ince görünüyorum. Kas oranım artarak kilo verdim. Bu süreç çok iyi geçti. Zorlanmadan, strese girmeden, aç kalmadan kilo verdim. Açlık hissetmedim. Sayenizde: 
"BEDENEN ZAYIFLIYORUM, RUHEN GÜÇLENİYORUM" 
Herşey için teşekkürler:))

 • 13-10-2017

A. H 55 yaş ANKARA - 04/12/2013 - 17:52

Benim son 1 yıldır süren boyun ağrısı, bel fıtığı ve bileklerimde ağrılarım vardı. Aslında ağrımayan bir yerim yoktu diyebilirim:)) Akupunktur tedavisini bir arkadaşımdan duyarak Ebru hanımın kliniğine başvurdum. Uzun zamandır ağrım olduğu için birkaç farklı tedavi de denemiştim zaten. Akupunktur tedavisini ilk kez denedim. Ebru hanımın pozitif yaklaşımı, ilgisi, ve kliniğin olumlu enerjisi beni ilk andan itibaren etkiledi. Ağrılarım hiç olmadığı kadar azaldı. Ebru hanımın uyguladığı enerji çalışmaları da beni çok rahatlattı. Hayata küsmüştüm. Ağrılarım yüzünden tamamen çaresiz hissediyordum. Şu anda ağrılarımdan ve depresyonumdan kurtuldum. Hayata olumlu bakmanın ne kadar önemli olduğunu sayenizde anladım. Burası bir sağlık ve mutluluk merkezi bence:)) Çok teşekkür ederim. İyi ki sizinle tedaviye başlamışım...

 • 13-10-2017

Meltem G ANKARA - 19/11/2013 - 23:32

İlk geldiğimde kilomdan dolayı çok rahatsız ve mutsuz hissediyordum. Kafamda tereddütler vardı. Çünkü daha önceden de Akupunkturla kilo vermiştim ama geri almıştım. Ebru hanım klinikte bana kilo yapan gıda türlerini belirleyerek özel bir çalışma yaptı. Bu bilgiyi hayatıma sokarak hem kilo vermem kolaylaştı hem de Akupunktur sonrası da hayatımda rahatlıkla uygulayabileceğim beslenme şeklini öğrenmiş oldum. Artık kilo alma sorunum ve korkum yok. Teşekkürler Ebru hanım.

 • 13-10-2017

29 YAŞ E. A ANKARA BAYAN 04/08/2014

Kilo verme problemim vardı. Kilo veremiyordum. kilo vermeye başladım. Kilo vermenin yanında akupunktur tedavisinin psikolojime çok iyi geldiğini farkettim. İşimden dolayı stressli idim. Çabuk sinirleniyordum. Ani parlamalarım azaldı. Doktor Ebru hanımla birlikte seanslar gayet dinlendirici ve motive edici geçiyor. Sonuç olarak kilo verdim, psikolojim düzeldi, duygusal gelgitlerim azaldı. Kesinlikle uzun bir süre devam edeceğim güzel bir tedavi. Teşekkürler....

 • 13-10-2017

B.A. ANKARA 09/04/2014

Kliniginize kilo vermek icin basvurdum.15 kilo fazlam vardı. Sonuc mucize gibi:) Kesinlikle bu kadar devam ettirebilecegimi düşünmüyordum. Ebru hanım ve Taner beyin ilgili yonlendirmesi ile sonuca cok kısa zamanda ulaşmanın mutlulugu bende inanılmaz. ..Devamı da gelicek. Istedigim ideal kiloma ulasmama cok az kaldı. 
Sizler bir harikasınız
Teşekkür ediyorum:)

 • 13-10-2017

F.K 21/08/2014 ANKARA

Kilo tedavisi için başvurdum. Tedavi süreci rahat, eğlenceli ve TOK:) geçti. Ebru hanım'ın akupunktur tedavisi ile yaklaşık 15-16 kilo verdim. Ebru hanım'ın güler yüzü ve anlayışı tedavi sürecinde bana çok destek oldu. Akupunktur ile kilo vermenin ruhen ve fiziksel olarak çok faydasını gördüm. Ebru hanım'a ve Taner Bey'e bu konuda çok teşekkür ediyorum...
NOT: En son seasım 2.5 ay önceydi ve hala aynı kilodayım:)

 • 13-10-2017

S.A. 29.03. 2016 

Merhabalar, Ebru Hanımın uyguladığı kişiye özel beslenme şekli ve akupunktur sayesinde tam 30 kilo verdim.. Üstelikte açlık sinir stres yaşamadan.. Ve 9 aydır aynı kiloyu koruyorum.. Teşekkür ederim Ebru Hanım , harikasınız

 • 13-10-2017

MURAT Y. (ANNESİ ZÖHRE HANIM ADINA YAZIYOR) 55 yaş  09.05.2016

Annemde şeker, yüksek tansiyon, kolestrol, kilo fazlalığı, bel ve bacaklarda ağrı, ellerde sinir sıkışması vardı.
Annem, Elazığ ilinde, bu hastalıklara çözüm bulmak için tüm hastanelere ve doktorlara başvurdu. Ancak doktorların söylediği yaklaşık 30-35 kilo vermesi gerektiğiydi. Biz de arkadaş tavsiyesi üzerine Ebru hocamla görüştük. Bütün tahlillerimizi yaptık. Annemi Elazığ^dan tedavi için Ankara'ya getirdik. 03.05.2016 günü ilk tedavisini yaptık. Aradan bir hafta gibi kısa bir süre geçmesine rağmen annemin beyanına göre yukarıda bahsettiğim hastalıklarında gayet güzel iyileşmeler olduğunu söylediğini, annemin daha önce iki ayak üzerinde bile zorlukla durduğunu, yürüyemediğini ama bir hafta gibi kısa sürede şimdi annemin 95 kilosuna rağmen yarım saat kadar yürüyebildiğini söylemektedir ve bizzat biz de bunu görüyoruz ve şahidiz. 
Şimdiden Ebru ve Taner Hocama çok teşekkür eder, ilgilerinden dolayı saygılar.


 

 • 13-10-2017

N.A 06.02.2016

"Bu yöntemi arkadaşlarımdan duymuştum. Açıkcası etkili olabileceğine pek inanmamıştım. Psiklojiktir diye düşünmüştüm. Ama kendimde uygulayınca gerçekten şaşırtıcı. Önceden çikolata, tatlı krizimle başetmem mümkün değildi. İlk seans sonrası acıkma hissim, özellikle tatlı ihtiyacım azaldı. Böyle bir yöntem olması sevindirici..."

 • 13-10-2017

S.Ö 25.02.2016

"Gıda bağımlılığı ve kilo vermek için bu yöntemi tercih ettim. 2 haftalık süreçte iştahım tamamen kapandı. Açlık çekmediğim için diyetime rahatlıkla uyuyorum. Hatta diyet listesindekilerden daha az yiyorum. Yaklaşık 4 kilo verdim bile. Enerjim yüksek bu da beni mutlu ediyor."

 • 13-10-2017

Filiz. G ANKARA

Aşırı tatlı yeme isteği ve kilo vermede sıkıntı. Baya bir tereddütlü gelmiştim. Özellikle benim için hazırlanan diyet listesini görünce “Ben Bunu Hayatta Yapamam” dedim. Bugün, 4. Gün ve ben 2. Seansımı yaptırdım. Açlık ve tatlI krizlerine girmedim hiç ve 57 kg dım. Şu an 54.700 kg’a düştüm. Teşekkür ederim.

 • 13-10-2017

Melisa Y. 13 yaş Haymana "

Çikolata, dondurma bunun gibi daha çok yiyeceklerden çok yerdim iştah kontrolüm de yoktu .Tedaviden sonra çikolata ve dondurma gibi yiyecekleri artık yemek istemiyorum, iştahımı kolaylıkla kontrol etmeye başladım. Artık tatlı ve unlu yiyeceklere ihtiyacım olmadığını düşünüyorum. Tedavinin Olumlu gelişmeler olduğunu düşünüyorum ve iştahımı rahat kontrol ediyorum. Bu sağlıklı yaşamı hayatım boyunca uygulamayı düşünüyorum."Melisa kliniğimize annesi ile beraber geldi. Karbonhidrat bağımlılığı için tedavimize başladık. İlk seanstan sonra bile çikolata, şeker iştahımız azaldı... İlk haftasında anne 3 kilo Melisa 4 kilo verdi. Tebrikler

 • 13-10-2017

A. S ANKARA  10. 08.2016

Gayet olumlu ,başarılı ve gözle görünür sonuç elde ettik 5 ay gibi bir sürede 20 kilo kaybettik biraz sabır ve azimle çok kolaylık sağlayan bir yöntem tüm arkadaşlara tavsiye ederim ağrısız ve sızısız en kolay dengeli ve sağlıklı beslenme yöntemi çok teşekkürler.. Ekmeksiz,alkolsüz,pilavsız ve makarnasız bir hayata geçiş yaptım…

 • 13-10-2017

Hülya. Y Ankara

Kronik kabızlık, şişkinlik ve mutsuzluk şikayeti ile geldim. Başladığım günden bugüne kadar kendimi daha daha hafif daha rahat hissediyorum her şey yolunda gidiyor. Her şeyden önce bağırsak problemim hafiflemeye başladı bağırsaklarım harekete geçince çok seviniyorum .Beni görenler ten rengimin ve bakışlarımın daha canlı ve olumlu etkilerini olduğunu söylediler ve güzel buldular şaşkınlıklarını gizleyemediler. Daha yolun başındayım. Çok daha iyi olcağına inanıyorum..."

 • 13-10-2017

Guzin. I Ankara

"Karbonhidrat ve şeker bağımlılığından kurtulmak için başvurdum yıllardır kilo problemi yaşadım Al-ver al-ver .....Metabolizmam durmuştu artık.
Belimde 6 tane platin var kilom artıkça ağrılarım çoğalıyordu
Yaşlandıkça yatağa bağlı kalma korkusu beni bu kliniğe başvurmaya zorladı. 2 seans manyetik dengeleme cihazına girdim o gün ve ertesi gün halsizlik yaptı.Ancak sonrasında belimdeki ağrının azaldığını neredeyse yok olduğunu fark ettim. Yeme isteğim ise azaldı karnım ne kadar açım dese bile sofraya oturduğumda 'offf yemek bitse de kalksam '' moduna geçtim 
Tesadüfen rastladığım ve pek inanmayarak geldiğim bu klinikte akupunkturla devam edip kendimi en rahat hissettiğim kiloya ulaşacağıma inanıyorum ..TEŞEKKÜRLER EBRU HANIM....

 • 13-10-2017

Sultan S. 48 Yaş

Kilolarım için başvurdum. Çok güzeldi beklediğimden kat kat daha iyiydi yıllarca sıkıntı stres yaptığım kilolarımdan burası sayesinde kurtuldum 4 günde 3 kilo verdim bir tanıdık vasıtası ile başvurdum başta inanmadım ama seanstan sonra ilginç bir şekilde yeme isteğim durdu ve çok mutluyum süreçten ..

 • 13-10-2017

Seyhan .Ö 25.02.2016 

"Gıda bağımlılığı ve kilo vermek için bu yöntemi tercih ettim. 2 haftalık süreçte iştahım tamamen kapandı. Açlık çekmediğim için diyetime rahatlıkla uyuyorum. Hatta diyet listesindekilerden daha az yiyorum. Yaklaşık 4 kilo verdim bile. Enerjim yüksek bu da beni mutlu ediyor." 

 • 13-10-2017

Nilgün .A 06.02.2016

Bu yöntemi arkadaşlarımdan duymuştum. Açıkcası etkili olabileceğine pek inanmamıştım. Psiklojiktir diye düşünmüştüm. Ama kendimde uygulayınca gerçekten şaşırtıcı. Önceden çikolata, tatlı krizimle başetmem mümkün değildi. İlk seans sonrası acıkma hissim, özellikle tatlı ihtiyacım azaldı. Böyle bir yöntem olması sevindirici...

 • 13-10-2017

N. Toker 25.03.2016 KARBONHİDRAT BAĞIMLILIK TEDAVİSİ

Diz Eklemlerimdeki Menüsküs Yırtığı Ve Kıkırdak Doku Tahribatı, Dizlerimdeki Ağrı Ve Şişlik Nedeni İle Gittiğim Ortopedi Doktorum, Fazla Kilom Nedeni İle Dizlerime Binen Yükün Ağrımın Artmasına Neden Olduğunu, Ameliyat Öncesi De Acilen Kilo Vermemi Ve Diz Bağlarımı Kuvvetlendirici Fizik Hareketlerine Devam Etmemi İstedi; Ama Ben Sürekli Spor Yapmama Rağmen Kilo Veremiyordum. Araştırmalarım Benim Size Ulaşmamı Ve bilgilenmemi Sağladı. Tedaviye Başladıktan Dokuz Gün Sonra 2. Seansa Geldiğimde 4 Kilo Vermiştim Ve Kendimi Daha Genç Ve Enerjik Hissediyordum. 
Çok Zorlanacağımı Zannediyordum Fakat Hiç Beklediğim Gibi Zorlanmadım.
Dr. Ebru Hanım’a Böyle Bir Sağlık Hizmetini, Benim Gibi Kilo Vermek Ve Sağlıklı Beslenme Alışkanlığını Kazanmakta Zorlanan Kişilere Sundukları Bu Hizmetten Dolayı Minnetlerimi Sunuyorum. İyi Ki Varsınız. Her Şey İçin Çok Teşekkürler."

 • 13-10-2017

H. D 11.10.2017 ANKARA

26.04.2017 tarihinde kliniğe aşırı kilolarım yüzünden başvurdum.
Tam 91.5 kiloydum. Bugün 68.9 kilodayım.
Dr. Ebru Hanım öncelikle bütün kan değerlerimi inceleyip kaç kiloyu hedeflediğimi öğrendi.
Başlangıç sürecinden itibaren inanılmaz bir değişim yaşadım. Son derece basit ama etkili bir tedavi ile yol aldık.
Her hafta önemli ölçüde kilo kaybetmek harikaydı.
Çok mutluyum. Oğlumla aramızdaki çok yaş farkı ve aşırı kilolarım gitti. 
Şimdi daha sağlıklı , daha disiplinli yemek yiyen ve en önemlisi sokakta oğlumla bizi görüp;
'' anneanne misiniz ? yoksa babanne misiniz ? '' sorularından kurtulduk hem ben hem oğlum.
Daha ne isteyebilirim ki ? 
Doktorum sevgili Ebru Hanım'a ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimle."

 • 13-10-2017

D. T. Yaş: 37

Çok Kilo Aldığımdan Akupunktur tedavisine geldim. 3 Seans Aldım. Tedavim Çok Güzel gidiyor. Beni Çok İyi Karşıladılar. Ebru Hanım bana çok yardım etti. Onların sayesinde kilo verdim. Kendime baktığımda zayıfladığımı hissediyorum. Çok ağır değil yemek türleri, ondan memnunum bu diyetten. 105 Kilodan 90’lara düştüm :)

 • 12-10-2017

S. K.  26.12.2015 Kızılcahamam

Migren ağrıları nedeniyle geldim.
Tedavim harika geçiyor. Çok şiddetli ağrılar çekiyordum. 1 ay önce Ebru Hocamı duydum ve geldim. 1 ay olmasına rağmen ağrılarımdan kurtuldum ve bunun yanında 6 kilo verdim. Çok mutluyum ağrılarımdan ve kilolarımdan kurtuluyorum. Gerçekten burası harika bir yer iyi ki gelmişim, iyi ki Ebru hocamı tanımışım. Bana şifa oldu, ilaç oldu. Ebru hocama çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimi sunuyorum…

 • 12-10-2017

H. K. (41) 13.01.2016 Ankara

Kilo şikayeti ile kliniğinize başvurdum. 
Tedavi sürecim çok güzel geçti. Hiç zorlanmadım. Çabuk alıştım yeni yeme şeklime. Sağ olsun doktorumun da yardımıyla 13,5 kg verdim. Korumaya geçtim.
Yeni kliniğimiz çok daha güzel, İç açıcı, temiz çalışanları, doktorum çok ilgili, her zaman güler yüzle karşıladılar. Herkese çok Teşekkür Ederim

 • 12-10-2017

Gürkan U.  31 yaş ANKARA BAY 22.02.2015

Kliniğe fazla kilo (20 kg) yüksek şeker ve kolesterol için başvurdum. Olumlu ve eğlenceli geçen bir süreç oldu. Öncelikle ilk 2-3 hafta önemli olup bu sürede pes etmemek gerekli. İnanarak başlamıyor iseniz başlamayın. Her ne zaman inandınız o gün başlayın. 2-3 gün içinde hissedilir bir değişiklik olmuyor. Süreye ve sabretmeye inanın zaman verin. Doktorumuz Ebru hanımın tavsiyeleri önemli. Şahsım için tavsiyelerin hepsini dinledim, not aldım. Tavsiyelerin %50 sini dinledim, 3 ay sonunda 18 kilo verdim. İlk haftalar 3-4 kilo verseniz bile vücudunuzdaki değişimi hissetmeyebilirsiniz. Bu sizin inancınızı kaybettirmesin. Kilo verenler klübüne hoş geldim 

 • 12-10-2017

G.M 59 yaş ANKARA

Aldığım kilolardan kurtulmak, Sınırda olan şekeri düzenleyebilmek, Az çalışan tiroidimin düzeltilmesi, İnsülin direncini dengeleyebilmek ve verdiğim kiloları bir daha geri almamak, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek amacı ile Dr. Ebru hanıma başvurdum.
Tedavi sürecim benim için güzel geçti. Çünkü yediklerimin hangileri yararlı hangilerinin zararlı olduğunu öğrendim. Düşük olan enerjimi yeniden kazandım. Az ve düzenli yedim. İradeli ve kesin kararlı oldum. En ufak bir güçlükte hemen pes etmedim. Kendime güvenim daha da arttı. Öğrendiklerimi çevremdeki kişilerle paylaşmaya başladım. Hayatı ve insanları daha fazla sevmeye başladım. Yani herşey zihinde başlıyor ve yine zihinde bitiyor. (Bu arada 18.5 kilo verdim. Yaklaşık 3.5 ayda ) 23 yıl önce giydiğim kıyafetlerimi ilk defa giyebiliyorum :)
Sizlerle tanıştığım için çok mutluyum. İyi ki varsınız . Her zaman yanımda olacaksınız. Samimi , sevecen ve güler yüzlü oldunuz. Bizleri anlamaya çalıştığınız için teşekkürler. "

 • 12-10-2017

G.Y 48 YAŞ ANKARA BAYAN 22.01.15

Ne kadar diyet yapsam da kilo veremiyordum. Üstelik çok zararlı olduklarını bildiğim halde zayıflama ilaçları da kullandım, olmadı. Dr Ebru hanımla akupunktur tedavisine başladım. 1 ayda 7 kilo verdim. 67 kiloya düştüm. Kendimi daha enerjik, zinde ve güzel hissediyorum. Çevremden iltifatlar alıyorum. Hedeflediğim kiloya ulaştığımda daha güzel olacak. Kıyafetlerim daha çok yakışıyor. Uzun süredir gardolap bekleyen kıyafetlerimi kullanabiliyorum. Diz rahatsızlığım geçti, Merdivenleri koşarak çıkıyorum."

 • 12-10-2017

Ayten Y. 2014 ANKARA

Ben ayten yaşım 60 . 100 kilo idim Şu anda 73 kiloyum geçen sene haziran ayında başladım bu maratona bir yıl olmadı devam diyorum. Veremezsin boşuna ugraşma nasıl olsa geri alırsın diyenlere inat. Azmettim başardım kendimle gurur duyuyorum kendimi seviyorum Bu arada bana destek olan Ebru hanım. Taner bey sizlere teşekkür ediyorum iyiki varsınız hep varolun Bu arada 58 beden den 40 bedene indim."""
Sevgili sevgili ☺

 • 12-10-2017

D.A. 41 YAŞ ANKARA

Daha önce farklı kliniklerle başladım ben bu işe ve Ebru hanımla 1 ay önce tanıştım. İyi ki de tanışmışım. Çünkü daha önceki yerlerden farkı sizi özel hissettirmek. Daha ince ve güler yüzlü karşılanmak. Ayrıca birebir ilgilenmek üzere sonuçta tamamen olumlu oluyor. Artı gıda tahlili ile daha bilinçli ve daha detaylı diyetinize devam edebiliyorsunuz. Ben çok memnunum. Uzun zamandır takıldığım kilolarımı veriyorum. Ve güzel sonuçlarla tamamlayacağıma inanıyorum. Teşekkürler Ebru hanım :)))"

 • 12-10-2017

Reçhan. Ş.Ö 56 YAŞ BAYAN ANKARA 30.04.2015

Menopoz dönemi aşırı bir kilo alma sorunum ve dizlerde ayaklarda ağrı şikayetim vardı. İlk hafta biraz zorlandıktan sonra gelen haftalar son derece kolay geçti. Tedavi süresince hiç kaçamak yapmadım. Spor yapmam biraz zor oldu, çok yapamadım. He rgün yürüyebildiğim kadar yürüdüm. Klinik samimi, doktor hanımın güleryüzlü ve ilgili olması eşi Taner beyin son derece bilgili ve konu hakkında aydınlatıcı bilgi vermesi de diğer güzel örneklerden. Bu arada yaklaşık 1 ay 20 günde 15 kilo verdim.."

 • 12-10-2017

Perihan ANKARA BAYAN 12:18

Baş ağrısı şikayeti ile geldim. 10 yıldır migrenim vardı. Sürekli acile giderdim. Hergün bir avuç ağrı kesici kullanıyordum. Çok kötü bir durumdaydım. Başımın ağrısının geçeceğine hiç umudum yoktu. Kendime güvenim bile kalmamıştı. Benim ağrılarım hiç geçmez sanıyordum. Ömür boyu kalıcam sanıyordum. Tedavi süreci iyiydi. Doktorum sayesinde kendime güvenim geldi. Baş ağrım geçti. Kendime ait bir takım sorunlarımı bile çözdüm ve şuan şükür olsun allahıma ve doktoruma... İyiyim çok çok."

 • 12-10-2017

T.Ç ANKARA 53 YAŞ BAYAN 13/06/2015

Kilo, şeker ve tansiyon şikayetleri olan hastalarıydım. Bu yüzden Ayten ablama teşekkür ediyorum . Çünkü Ebru hocamla tanıştırdı.
Tedavi sürecim benim açımdan zor olacağını zannederken kolay geçti. Arada kaçırmalar olurken yine de istediğimiz hedefe ulaşmamıza az kaldı. Buradaki enerji ve destekten çok memnunum. Hocam sayesinde 100 gr bile zayıflayamayan ben 16 kilo verdim . Şeker ilacını kullanmıyorum. Tansiyon ilacım çeyrek kullanıyorum. Kısacası yaşam tarzımız tümüyle değişti.
İyi ki Ebru hocam var. Onların eksikliğini göstermesin. Ben diyorum ki arada sırada onları ziyaret etmeden olmayacak. Bizden kurtuluş yok . onlarda bizden memnun ise tabii. İyi ki varsınız iyiki sizleri tanımışım

 • 11-10-2017

Nilgün I.  02.09.2015

Kilo problemi, kollojen doku hastalığı, Depresyon sebebi ile kliniğinize başvurdum.Tedavi sürecim tamamen sorunsuz ve zorlanmadan geçti. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenmeyle problemlerimi en aza indirdim. Tamamen psikolojik olduğunu düşündüğüm akupunkturu mucize olduğuna tanık oldum.Kilo verdim, kas oranım arttı. Diğer hastalıklarımla ilgili tamamen ilaçsız bir döneme girmiş bulunmaktayım. Beni motive eden en önemli unsur birebir ilgilenilmektir. Abartısız belirtmeliyim ki buradan enerji dolmuş bir şekilde çıkıyorum. Hedefime ulaşmamı sağladığınız için sonsuz teşekkürler."

 • 11-10-2017

A.S 26 YAŞ BAYAN

Kliniğinize şiddetli başağrısı MİGREN şikayeti ile geldim. Tedavi sürecim çok rahat geçti. Beklediğimden iyi sonuç aldım. Herkes çok güleryüzlü, severek geldim. Hijyene çok özen gösteriliyor., içim rahat etti. :)

 • 11-10-2017

Şenay.D  07.09.2015

Kilo ve panik atak, depresyon, endişe, kaygı, takıntı, evlilik kalıntıları birçok sıkıntım vardı. Hem fiziksel hem psikoloji hiç iyi değildim. Geçmişimi unutamıyordum. Kısacası hiç iyi değildim. Şimdilik 12 kg verdim. Bir de yazın kafamda olmayan bir şey oldu.61 yaşında evlenmek üzere adım attım. Hayattan hiçbir beklentim yoktu, karamsardım, Depresyondaydım. Çocuklarımdan dolayı sıkıntılarım vardı. Taner Beyle 5 seanslık geçmiş yaşam terapisi ile mucizeler yaşadım. Ebru hanımla da bu kadar sıkıntıya rağmen kilo verdim. Daha öncede Akupunktura gittim sonuç alamadım. Şimdi daha az yiyorum.2 aydır tatile gittim kilo vererek döndüm İkisinden de Allah razı olsun"

 • 11-10-2017

A Y. 29 yaş ANKARA 21.11.2015

Asla veremeyeceğimi düşündüğüm kilolarımdan dolayı kliniğinize başvurdum. Şu an 2.5 ay oldu ve 19 kilo verdim. Yiyerek en azından yiyerek zayıflamak harika…Bu süreçte Harika iki insanla karşılaştım. Sizin desteğiniz de benim için büyük önem taşıyordu ve ne güzel ki harika bir 2.5 ay geçirdim. Pazartesi başlayıp Salı sona eren diyetlere son. En önemlisi de acıkma yok, enerji kaybı yok. Ben şu an çok mutluyum. Size çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. :)

 • 11-10-2017

Hatice A. Yaş 53 06.2017

Karbonhidrat ve tatlı isteği ile başvuru yapan bir hastamız tedaviye 18 Mart 2017 tarihinde başladım ilk hafta biraz su içmek de zorlandım daha sonra fark bile edemiyordum elim suya gidiyordu. Başladığımda İnsülin direncim 18 di. Bugün itibariyle yarıya düşmüş durumda bu benim için muhteşem bir şey ilk günden bugüne 20 kilo verdim. Yaşam ve hareketsizliğe rağmen bu kilo gitti Dr Ebru Hanıma ve Tuğba Hanım'a Güziyde hanıma güler yüzleri için ilgileri için teşekkür ediyorum.

 

 • 11-10-2017

Hale Y. Yaş 45 06.2017

Tedavi süreci benim için Zorlu başlamıştı ancak kilo vermeye başladığımda mutlu olmaya başladım. Başarabileceği mi düşünmüyordum, 20 gün içerisinde 10 kilo verdim daha da fazla verebileceği mi Biliyorum eski alışkanlıklarımı unuttum. Yeni bir beslenme düzenine geçtim eskisi gibi canım çok şey istemiyor tatlıdan vazgeçemem sanıyordum ama 20 gündür görsem de yemek istemiyorum."
Süreçler kişilerin vücut durumuna, sürece, tedaviye uyuma göre kişiden kişiye değişebilir. Lütfen dikkate aliniz.

 • 11-10-2017

Handan D 11.10.2017 ANKARA

26.04.2017 tarihinde kliniğe aşırı kilolarım yüzünden başvurdum.

Tam 91.5 kiloydum. Bugün 68.9 kilodayım.

 Dr. Ebru Hanım öncelikle bütün kan değerlerimi inceleyip kaç kiloyu hedeflediğimi öğrendi.

Başlangıç sürecinden itibaren inanılmaz bir değişim yaşadım. Son derece basit ama etkili bir tedavi ile yol aldık.

Her hafta önemli ölçüde kilo kaybetmek harikaydı.

Çok mutluyum. Oğlumla aramızdaki çok yaş farkı ve aşırı kilolarım gitti. 

Şimdi daha sağlıklı , daha disiplinli yemek yiyen ve en önemlisi sokakta oğlumla bizi görüp;

'' anneanne misiniz ? yoksa babanne misiniz ? '' sorularından kurtulduk hem ben hem oğlum.

Daha ne isteyebilirim ki ? 

Doktorum sevgili Ebru Hanım'a ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimle.

 • 11-10-2017

Kevser Y. 30 YAŞ 

Birçok kez Diyet girişiminde verdiğim kiloları kolaylıkla geri aldım vücudumdaki ödem rahatsızlıklar 22 numara Hemen devam ediyordu Bir akrabamızın tavsiyesi üzerine hem sağlığın hem de ideal kilom için Ebru Hanıma başvurdum henüz şanslıyız Ben şifanın Allah'tan ve duadan geldiğine sonsuz inanan biriyim kliniğin ve çalışanların doktorumuzun güzel enerjisi ile 3 günde 3 kilo verdim artı 1 kilo kas ile birlikte ödevimi yok acıkmıyorum mutluyum enüz Tedavinin başındayım Ama kalıcı olarak Bedensel olarak sağlığına kavuşacağı ama İnanıyorum Muhtemelen 3 ay sonra zaferi mi tekrar size belirtirim şimdiki hedefim Bir 20 kilo daha vermek gıda bağımlılığı tedavisinden sonra sürekli pasta ve börek çeken Canım hiçbir şey çekmemeye başladı kolaylıkla yasaklanan gıdaları unuttum diyetime adapte olabildim. Şu anda da düşünüyorum pasta börek olsa yer miydim diye hiç gerek yok Vücudumun böyle sağlıklı zihnimde Herkese bu tedaviyi öneriyorum eminim Sigara ve alkol için de aynı kolaylıkla çözüm sunuluyordur

 • 11-10-2017

Ayten . A 62 yaş

Ben kilo vermede yardımlarını aldığım Ebru hanımcıgıma teşekkür ediyorum sağlığım düzeldi tansiyonum düştü kolesterol düştü saglıklı beslenmeyi ögrendim ve yürümekten zevk aldım .Şu anda günde 10 bin adım atıp 3 litre su içiyorum ve ben 62 yaşımdayım yaşımı hissetmiyorum teşekkür ediyorum Meleğime https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png❤️https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png❤️https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png❤️https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png❤️https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png

 • 11-10-2017

Gülşen B. Yaş.56 

Karbonhidrat bağımlılığı ile ilgili tedavi aldım. Süreç çok iyi geçti istediğim sonucu 2 seansta aldım.2 seanstan sonra ekmek,pasta,börek.tatlı gibi isteklerin kalmadı .Karbonhidrat ağırlıklı beslenmeme dibe indi.3-4 kilo fazlalığım vardı kilo sorunum olmadığı için Sadece sağlıklı beslenme ve ileride kilo sorunu yaşamamak için bu 2 seansı aldım sonuç mükemmel.

 • 11-10-2017

"Nagehan .K. Ankara Alerji /Gaps diyeti

 • Ciddi derecede bağırsak şikayetleri ile gelen ve uzunca bir süredir de pekçok tedavi denemek durumunda kalmış sevgili, tatlı mı tatlı hastamla GAPS DIYETI uyguladık. Son derece tedavi uyumlu bir hasta olarak üzerine düşeni fazlası ile yaptı. Mükafatını alıyoruz. Mutluyuz
 • İlk evreden bir fotoğraf
 • Keçi sütünden ev yapımı anne yoğurdu
  Galiba bal kabağı yada kabak çorbası 
  Himalaya tuzu
  ‼️Bu hastalıkla çok şey öğrendim..İlk başta sabretmeyi.Sonra şükretmeyi,herşeyle mutlu olabilmeyi,en çokta Allahım yemekle kimseyi terbiye etme dediğim bi 4 ay geçirdim.Korktum,çok korktum..İyileşememekten korktum.Ama inandım bunada şükür dedik hep annemde babamda daha kötüsü olmadığına hep şükretti.Şimdi yemeğimi yiyorum üzerine keyif kahvemi bile içiyorum.Zaman hiç kolay geçmedi.O günleri unutmak istemiyorum.Çünkü unutursam bedenimin kıymetini bilemem,şükretmeyi aksatırım diye o günleri hep hatırlatıyorum kendime ve diyorum ki Allah çok büyük.Geçmez dediğiniz herşey Birgün size anı olarak hayatınıza katılıyor.inanın ve sabredin en çokta şükredin
 • ‼️‼️‼️‼️Bu asla kendi başına başardığım bişey değil.Annem:herşeyim ben keyif alayım diye hayal gücünü zorladı her zaman benim için bişeyler düşündü yaptı en çok seni yordum annem❤️ Babam: bitanem yediği yemeklerin hiçbirini içine sindiremedi hep sen ne yiyebiliyorsun diye sordu, ne zaman bi sonraki evre diye hep takip etti❤️.bütün ailem kaprisimi çekti mutlu etti yüzümü güldürmeye çalıştı

 • 11-10-2017

30.12.2016 Yaş 57 Ayfer. A.

Hastamız Tek seans sigara bırakma tedavimizden 5 ay sonra sonra sigarayı bırakmış ve gayet iyi bir şekilde geldi. https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png Biz de mutlu olduk.
"Aralık ayında kliniği geldim açıkçası hiç umutlu değildim daha önce bir hiçbir yardım almadan bıraktım Bir sene, 7 ay, 3 ay, gibi sürelerde bıraktım ama çok zorlandım her an aklımdan çıkmadı sigara içen arkadaşlarımın yanına gidip dumanı soluyordum çok mutsuzdum ve Aşırı kilo aldım sinirlerim bozulmuştu. eşim Burası için bana randevu almış , ben karar vermeden gelmiş oldum şu anda 5 ay bitti. Kesinlikle aklıma sigara gelmiyor. ilk hafta arkadaş topluluğu arasında kahve içerken Acaba dedim ama inanın Duman'dan rahatsız oldum. Diğer içen kişilerden kesinlikle almadım ve İçmedim çok mutluyum kilo almadım. Her gün sigara paramı kumbaraya attım ve ne kadar boşa giden para olduğunu anladım. Önemli olan sağlık tedavi sonrası hiçbir Şikayetim olmadı sadece hafif baş ağrısı bir huzursuzluk vardı. Onlar da geçti"

 • 11-10-2017

09.03.2016 Hülya C.

Eşim şuursuz bir şekilde sigara içiyordu. Çok zor bir vakaydı. Gece sigara içmeye kalkıyordu. 40 yıldır 2 paket civarı sigara içiyordu. 1 seansta bitti. Başardık Ebru hanıma şükranlar ...

 • 11-10-2017

"H. S ANKARA Yaş:60

Sevgili hastamıza şifa olsun
İnanılmaz bir şekilde ilk günde tedavi oldum. Normalde birçok ilaç kullanarak alkol bağımlılığı ile mücadele ediyordum. İçtiğim ilaçlara rağmen alkol ihtiyacım hiç geçmiyordu. Tedaviyi bir yakınımın zoru ile kabul ettim, İnancım da yoktu. İlk seans bitince tekrar eve gidip içerim diye düşünmüştüm. Ama eve gidince canım istemedi. Verilen bitkisel sprey de harika. Onu sıkınca da rahatlattı, isteğim hiç olmadı. Harika."

 • 11-10-2017

G.C - 15/12/2015 - 22:13 ANKARA 45 yaş

Kliniğinize sigara bırakmak için başvurdum. Açıkçası daha önceden de bir kaç kez denemiş, çok istememe rağmen bırakamamıştım. Şu an aradan zaman geçmesine rağmen sigara içme isteğim yok. Diğer denemelerimden daha farklı hissediyorum. İçmediğim halde istek ve sıkıntı hissi yok. Bu çok güzel. Şimdiden teşekkürler

 • 11-10-2017

22.01.2016 P. Ş ANKARA

Sigarayı bırakmak için Rezonans yöntemi çok etkiliymiş. Deneyimimi herkesle paylaşmak istedim. Sistem şöyle işliyor: Son sigaranızı uygulamadan hemen önce içiyor, izmaritini doktora veriyorsunuz. İzmariti minik bir cam şişenin içine koyup, Rezonans tekniğiyle çalışacak makinenin ilgili haznesine yerleştiriyorlar. Makineye bağlanan diğer şey de sizsiniz. Ellerinizde birer metal çubuk, başınızda bir alınlık ve çıplak ayaklarınızla temas ettiğiniz bir levha ile.

50 -55 dakika süren seansta, alet sizin izmaritinizden aldığı bilgileri okuyor ve artı’ların eksi’leri götürmesi mantığında çalışmak üzere, aldığı bilgilerin tersini -ayna görüntüsünü- bizim bedenimize veriyor. Bedenimiz böylece bir tür detoks, bir arınma geçiriyor.

Seans sona erdiğinde bedenimize bir bakıma yeni bir bilgi yüklenmiş oluyor: Bundan sonra sigara içilecek olursa, bu, artık tamamen yabancı bir madde olarak kodlanacaktır. Yani vücut, -beyinsel olarak değil ama- biyokimyasal olarak sigarayı siliyor. İşin “kafa” kısmı için de bir seçenek var. Söylemeyi unuttum; makinenin bir haznesi daha var. Küçük bir şişedeki serum fizyolojiğe izmaritten alınan enerji aktırılıyor seans sırasında. Sonradan canımız sigara isterse, ki bu artık psikolojik bir ihtiyaçtır, seansta oluşturulan o spreyden dil altına fıs-fıs yapıyorsunuz; istek sönümleniyor.

Benim için her şey yolundayken, 11. günde bir öfke anında şeytana uydum, bir sigara içtim. Halbuki seans oldukça etkili olmuştu, istek geldiğinde aşmak için hiç zorlanmıyordum. Yine içmeden pas geçebilirdim ama direnmek için azıcık bile olsa çaba göstermeyip yoldan geçen birinden bir sigara aldım. Her işte bir hayır vardır; içmesem çok iyi olacaktı ama içince, başvurduğum yöntemin ne kadar etkili olduğunu anlama imkânı bulmuş oldum.

Ben sigarayı nikotin değeri 0,1 mg. olan sigarayla bırakmıştım; yani vücudumdan atılan nikotin miktarı zaten düşüktü. Bunu böyle olmasını özellikle tasarlamış, bırakmadan önceki bir yıl boyunca en düşük nikotinli sigara ile hazırlanmıştım bırakmaya. O gün yolda yanımdan geçen talihli kişinin sigarası ise 10 mg. değerindeydi ! Ne olduğunu tahmin edebilirsiniz. Müthiş bir baş dönmesi. Hani hayatınızda ilk kez sigara içtiğiniz andaki gibi…diyeceğim… öyle de değil, tam 10 katı büyüklüğünde bir baş dönmesi. Tansiyonum derhal 14 e 10’a çıktı… ve bir daha da inmedi.

Şöyle oldu: Sigarayı bırakıp tekrar başlayanların çok iyi bileceği gibi, tek bir sigara, geride bıraktığınızı düşündüğünüz şeyi geri getirir. Hemen eskisi gibi içmeye başlamadım ama olan olmuştu bir kere. Bir hafta boyunca her gün bir-iki tane içmeye başladım. Tansiyonum her seferinde yükseldi. Kendimi oldukça rahatsız hissettim ve sigarayı söndürmemin üzerinden saatler geçse bile rahatsızlığım bitmedi. Anlayacağınız, tadım fena halde kaçtı ve şunu kavradım: İçtiğim her sigara, kelime anlamıyla, zehir oluyordu.

Bi ara niyeti iyice bozdum; “yansın ödediğim para n’apiyim, hazır değilmişim bırakmak için, biraz daha içeyim bari” demeye çalıştım. İptilaya yeniden kapılmayı göze aldım, hatta buna izin verdim ama vücudum hayır dedi. Tansiyon oynaması, baş dönmesi, mide yanması ve huzursuzluk hali ile beni hastalandırıp durdu. Utandım bedenime yaptığım şeyden. İkinci seansa böyle gittim. (İkinci ve üçüncü seanslar için ek ücret ödenmiyor. )

Bu, sigarayı kesin olarak bırakmak değil de nedir?

Her türlü madde bağımlılığı için tasarlanmış Rezonans, bir ileri teknoloji ürünü. Kabul edelim, iyi bir çağda yaşıyoruz. Ulaşabileceğimiz mesafelerde, müthiş icatlar var.

Rezonans’ın ortalama gelir düzeyi için yüksek sayılabilecek bir bedeli var ama bu görünürde öyle; gerçekte değil.

Sigarayı ya da alkolü bıraktığınız günden itibaren her gün bunlar için harcadığınız parayı bir kenara koysanız, 1 ilâ 3 ayda verdiğiniz parayı çıkarmış olacaksınız. Madde bağımlılığından vazgeçmezseniz, Rezonansa ödeyeceğiniz bedelin onlarca katını maddeye ödeyip durmaya devam edeceksiniz zaten, ömrünüz boyunca. Böyle bakınca gayet ödenebilir bir bedel gibi geliyor bana.

Bir de şöyle yaklaşmak istiyorum: 1 iPhone’a verilen para, 4 Rezonans’a karşılık geliyor desem…?

Sigarayı yardım alarak bırakmak, bırakmak sayılmaz saçmalığını bırakıp Rezonans ile tanışmanızı öneririm. Önemli olan irade, ben kendi kendime de bırakırım, bunun için niye para harcayayım da demeyin… İradenizle bırakıp bir zaman sonra kendi iradenizle yeniden başlayabilirsiniz. Ama benim anladığım, Rezonans tekniği ile bırakılan şey kalıcı oluyor. Bir sigara yakmak mı…hayır, asla… neler olacağını düşünmek bile istemiyorum. Hissettiğim bu.

(Not: Benim başvurduğum klinik, Ankara'da, Uzm.Dr.Ebru Akçakanat yönetimindeki akupunktur merkezi. Akupunkturdan faydalanmayı kilo vermek için istemiştim ama diyete uymayınca orada "ben" başarılı olamadım fakat akupunktur kısa vadede stres yönetiminde çok etkili. Sigarayı bırakmayı zaten düşünüyordum ama beklemediğim bir anda buna karar vermemi sağlayan, akupunkturla gelen iyimserlik ve güçlülük hali oldu J

 • 11-10-2017

22.01.2016 P. Ş ANKARA

Sigarayı bırakmak için Rezonans yöntemi çok etkiliymiş. Deneyimimi herkesle paylaşmak istedim. Sistem şöyle işliyor: Son sigaranızı uygulamadan hemen önce içiyor, izmaritini doktora veriyorsunuz. İzmariti minik bir cam şişenin içine koyup, Rezonans tekniğiyle çalışacak makinenin ilgili haznesine yerleştiriyorlar. Makineye bağlanan diğer şey de sizsiniz. Ellerinizde birer metal çubuk, başınızda bir alınlık ve çıplak ayaklarınızla temas ettiğiniz bir levha ile.

50 -55 dakika süren seansta, alet sizin izmaritinizden aldığı bilgileri okuyor ve artı’ların eksi’leri götürmesi mantığında çalışmak üzere, aldığı bilgilerin tersini -ayna görüntüsünü- bizim bedenimize veriyor. Bedenimiz böylece bir tür detoks, bir arınma geçiriyor.

Seans sona erdiğinde bedenimize bir bakıma yeni bir bilgi yüklenmiş oluyor: Bundan sonra sigara içilecek olursa, bu, artık tamamen yabancı bir madde olarak kodlanacaktır. Yani vücut, -beyinsel olarak değil ama- biyokimyasal olarak sigarayı siliyor. İşin “kafa” kısmı için de bir seçenek var. Söylemeyi unuttum; makinenin bir haznesi daha var. Küçük bir şişedeki serum fizyolojiğe izmaritten alınan enerji aktırılıyor seans sırasında. Sonradan canımız sigara isterse, ki bu artık psikolojik bir ihtiyaçtır, seansta oluşturulan o spreyden dil altına fıs-fıs yapıyorsunuz; istek sönümleniyor.

Benim için her şey yolundayken, 11. günde bir öfke anında şeytana uydum, bir sigara içtim. Halbuki seans oldukça etkili olmuştu, istek geldiğinde aşmak için hiç zorlanmıyordum. Yine içmeden pas geçebilirdim ama direnmek için azıcık bile olsa çaba göstermeyip yoldan geçen birinden bir sigara aldım. Her işte bir hayır vardır; içmesem çok iyi olacaktı ama içince, başvurduğum yöntemin ne kadar etkili olduğunu anlama imkânı bulmuş oldum.

Ben sigarayı nikotin değeri 0,1 mg. olan sigarayla bırakmıştım; yani vücudumdan atılan nikotin miktarı zaten düşüktü. Bunu böyle olmasını özellikle tasarlamış, bırakmadan önceki bir yıl boyunca en düşük nikotinli sigara ile hazırlanmıştım bırakmaya. O gün yolda yanımdan geçen talihli kişinin sigarası ise 10 mg. değerindeydi ! Ne olduğunu tahmin edebilirsiniz. Müthiş bir baş dönmesi. Hani hayatınızda ilk kez sigara içtiğiniz andaki gibi…diyeceğim… öyle de değil, tam 10 katı büyüklüğünde bir baş dönmesi. Tansiyonum derhal 14 e 10’a çıktı… ve bir daha da inmedi.

Şöyle oldu: Sigarayı bırakıp tekrar başlayanların çok iyi bileceği gibi, tek bir sigara, geride bıraktığınızı düşündüğünüz şeyi geri getirir. Hemen eskisi gibi içmeye başlamadım ama olan olmuştu bir kere. Bir hafta boyunca her gün bir-iki tane içmeye başladım. Tansiyonum her seferinde yükseldi. Kendimi oldukça rahatsız hissettim ve sigarayı söndürmemin üzerinden saatler geçse bile rahatsızlığım bitmedi. Anlayacağınız, tadım fena halde kaçtı ve şunu kavradım: İçtiğim her sigara, kelime anlamıyla, zehir oluyordu.

Bi ara niyeti iyice bozdum; “yansın ödediğim para n’apiyim, hazır değilmişim bırakmak için, biraz daha içeyim bari” demeye çalıştım. İptilaya yeniden kapılmayı göze aldım, hatta buna izin verdim ama vücudum hayır dedi. Tansiyon oynaması, baş dönmesi, mide yanması ve huzursuzluk hali ile beni hastalandırıp durdu. Utandım bedenime yaptığım şeyden. İkinci seansa böyle gittim. (İkinci ve üçüncü seanslar için ek ücret ödenmiyor. )

Bu, sigarayı kesin olarak bırakmak değil de nedir?

Her türlü madde bağımlılığı için tasarlanmış Rezonans, bir ileri teknoloji ürünü. Kabul edelim, iyi bir çağda yaşıyoruz. Ulaşabileceğimiz mesafelerde, müthiş icatlar var.

Rezonans’ın ortalama gelir düzeyi için yüksek sayılabilecek bir bedeli var ama bu görünürde öyle; gerçekte değil.

Sigarayı ya da alkolü bıraktığınız günden itibaren her gün bunlar için harcadığınız parayı bir kenara koysanız, 1 ilâ 3 ayda verdiğiniz parayı çıkarmış olacaksınız. Madde bağımlılığından vazgeçmezseniz, Rezonansa ödeyeceğiniz bedelin onlarca katını maddeye ödeyip durmaya devam edeceksiniz zaten, ömrünüz boyunca. Böyle bakınca gayet ödenebilir bir bedel gibi geliyor bana.

Bir de şöyle yaklaşmak istiyorum: 1 iPhone’a verilen para, 4 Rezonans’a karşılık geliyor desem…?

Sigarayı yardım alarak bırakmak, bırakmak sayılmaz saçmalığını bırakıp Rezonans ile tanışmanızı öneririm. Önemli olan irade, ben kendi kendime de bırakırım, bunun için niye para harcayayım da demeyin… İradenizle bırakıp bir zaman sonra kendi iradenizle yeniden başlayabilirsiniz. Ama benim anladığım, Rezonans tekniği ile bırakılan şey kalıcı oluyor. Bir sigara yakmak mı…hayır, asla… neler olacağını düşünmek bile istemiyorum. Hissettiğim bu.

(Not: Benim başvurduğum klinik, Ankara'da, Uzm.Dr.Ebru Akçakanat yönetimindeki akupunktur merkezi. Akupunkturdan faydalanmayı kilo vermek için istemiştim ama diyete uymayınca orada "ben" başarılı olamadım fakat akupunktur kısa vadede stres yönetiminde çok etkili. Sigarayı bırakmayı zaten düşünüyordum ama beklemediğim bir anda buna karar vermemi sağlayan, akupunkturla gelen iyimserlik ve güçlülük hali oldu J

 • 11-10-2017

ipek. G. (18.12.2015)

Önce sigara bırakmak istedim ve kolayca bıraktım, Umduğumdan ve korkularımdan çok çok daha iyi geçti. Sonralarda keyifle ve özlemle geldiğim, ruhumun her şeyden önce şifa bulduğunu düşündüğüm bir yerdi benim içindi. Herkesin sonsuz motive ettiği ve güler yüzlü davrandığı bir yer burası. Bu motivasyonla gereğini yapmamak olmaz!
Ancak sonrasında tedavime Akupunkturla kilo için de devam ettim ve 2,5 Kilo da verdim 
Şimdi yeni İpek, yeni günlerinde özlediği bir yer olarak anıyor burayı. KOCAMAN SEVGİLER HEPİNİZE. :) :)

 • 11-10-2017

Y.A 23.02.2016 43 YAŞ SİGARA BIRAKMA

"Günde 2 paket sigara tüketimi ve nefes darlığı çekmekten sigarayı bırakmaya karar verdim.Tek seansta sigarayı bırakabilceğimi duydum çok inanmadım aslında yinede denemek istedim. Sonuç çok başarılı oldu 28 yıldır hergün 3 paket sigara kullanıyorum. Tek seansta kurtuldum. Tek seanstan sonra hiç ümidim yoktu kendimden, içerim diye düşünüyordum. Hiç içme isteği duymadım doktor Ebru hanımın vermiş olduğu spreyi sadece tadını merak ettiğim için denedim hiç istek duymadım sigaraya karşı. 28 yıllık sigara içen biri olarak tek seansta kurtuldum herkese tavsiye ederim. Doktor Ebru AKCAKANAT ‘a teşekkürlerimi sunarım."  

 • 11-10-2017

Tufan G.

Sigarayı bırakma tedavisi için Ebru Hanım ile sürece girdik. Çok hızlı ve olumlu bir etki gösterdi. Hastasına ilgisi ve alakası kesinlikle çok farklı. 1 Ay gibi kısa bir sürede sigaradan kurtuldum.

 • 04-10-2017

Şenay.D 07.09.2015

Kilo ve panik atak, depresyon, endişe, kaygı, takıntı, evlilik kalıntıları birçok sıkıntım vardı. Hem fiziksel hem psikoloji hiç iyi değildim. Geçmişimi unutamıyordum. Kısacası hiç iyi değildim. Şimdilik 12 kg verdim. Bir de yazın kafamda olmayan bir şey oldu.61 yaşında evlenmek üzere adım attım. Hayattan hiçbir beklentim yoktu, karamsardım, Depresyondaydım. Çocuklarımdan dolayı sıkıntılarım vardı. Taner Beyle 5 seanslık geçmiş yaşam terapisi ile mucizeler yaşadım. Ebru hanımla da bu kadar sıkıntıya rağmen kilo verdim. Daha öncede Akupunktura gittim sonuç alamadım. Şimdi daha az yiyorum.2 aydır tatile gittim kilo vererek döndüm İkisinden de Allah razı olsun"

 • 20-09-2017

Nilgün I. 02.09.2015

Kilo problemi, kollojen doku hastalığı, Depresyon sebebi ile kliniğinize başvurdum.Tedavi sürecim tamamen sorunsuz ve zorlanmadan geçti. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenmeyle problemlerimi en aza indirdim. Tamamen psikolojik olduğunu düşündüğüm akupunkturu mucize olduğuna tanık oldum.Kilo verdim, kas oranım arttı. Diğer hastalıklarımla ilgili tamamen ilaçsız bir döneme girmiş bulunmaktayım. Beni motive eden en önemli unsur birebir ilgilenilmektir. Abartısız belirtmeliyim ki buradan enerji dolmuş bir şekilde çıkıyorum. Hedefime ulaşmamı sağladığınız için sonsuz teşekkürler."

 • 20-09-2017

A Y. 29 yaş ANKARA 21.11.2015

Asla veremeyeceğimi düşündüğüm kilolarımdan dolayı kliniğinize başvurdum. Şu an 2.5 ay oldu ve 19 kilo verdim. Yiyerek en azından yiyerek zayıflamak harika...Bu süreçte Harika iki insanla karşılaştım. Sizin desteğiniz de benim için büyük önem taşıyordu ve ne güzel ki harika bir 2.5 ay geçirdim. Pazartesi başlayıp Salı sona eren diyetlere son. En önemlisi de acıkma yok, enerji kaybı yok. Ben şu an çok mutluyum. Size çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. :)

 • 20-09-2017

Kevser Y. 30 YAŞ

Birçok kez Diyet girişiminde verdiğim kiloları kolaylıkla geri aldım vücudumdaki ödem rahatsızlıklar 22 numara Hemen devam ediyordu Bir akrabamızın tavsiyesi üzerine hem sağlığın hem de ideal kilom için Ebru Hanıma başvurdum henüz şanslıyız Ben şifanın Allah'tan ve duadan geldiğine sonsuz inanan biriyim kliniğin ve çalışanların doktorumuzun güzel enerjisi ile 3 günde 3 kilo verdim artı 1 kilo kas ile birlikte ödevimi yok acıkmıyorum mutluyum enüz Tedavinin başındayım Ama Bedensel olarak sağlığına kavuşacağı ama İnanıyorum Muhtemelen 3 ay sonra zaferi mi tekrar size belirtirim şimdiki hedefim Bir 20 kilo daha vermek gıda bağımlılığı tedavisinden sonra sürekli pasta ve börek çeken Canım hiçbir şey çekmemeye başladı kolaylıkla yasaklanan gıdaları unuttum diyetime adapte olabildim. Şu anda da düşünüyorum pasta börek olsa yer miydim diye hiç gerek yok Vücudumun böyle sağlıklı zihnimde Herkese bu tedaviyi öneriyorum eminim Sigara ve alkol için de aynı kolaylıkla çözüm sunuluyordur

 • 20-09-2017

Hatice A. Yaş 53 06.2017

Karbonhidrat ve tatlı isteği ile başvuru yapan bir hastamız tedaviye 18 Mart 2017 tarihinde başladım ilk hafta biraz su içmek de zorlandım daha sonra fark bile edemiyordum elim suya gidiyordu. Başladığımda İnsülin direncim 18 di. Bugün itibariyle yarıya düşmüş durumda bu benim için muhteşem bir şey ilk günden bugüne 20 kilo verdim. Yaşam ve hareketsizliğe rağmen bu kilo gitti Dr Ebru Hanıma ve Tuğba Hanım'a Güziyde hanıma güler yüzleri için ilgileri için teşekkür ediyorum.

 • 20-09-2017

Gülşen B. Yaş.56

Karbonhidrat bağımlılığı ile ilgili tedavi aldımSüreç çok iyi geçti istediğim sonucu 2 seansta aldım.2 seanstan sonra ekmek,pasta,börek.tatlı gibi isteklerin kalmadı .Karbonhidrat ağırlıklı beslenmeme dibe indi.3-4 kilo fazlalığım vardı kilo sorunum olmadığı için Sadece sağlıklı beslenme ve ileride kilo sorunu yaşamamak için bu 2 seansı aldım sonuç mükemmel.

 • 20-09-2017

Ayten . A 62 yaş

Ben kilo vermede yardımlarını aldığım Ebru hanımcıgıma teşekkür ediyorum sağlığım düzeldi tansiyonum düştü kolesterol düştü saglıklı beslenmeyi ögrendim ve yürümekten zevk aldım .Şu anda günde 10 bin adım atıp 3 litre su içiyorum ve ben 62 yaşımdayım yaşımı hissetmiyorum teşekkür ediyorum

 • 19-09-2017

Ayfer. A.

Hastamız Tek seans sigara bırakma tedavimizden 5 ay sonra sonra sigarayı bırakmış ve gayet iyi bir şekilde geldi. https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png Biz de mutlu olduk.
30.12.2016 Yaş 57 Ayfer. A.
"Aralık ayında kliniği geldim açıkçası hiç umutlu değildim daha önce bir hiçbir yardım almadan bıraktım Bir sene, 7 ay, 3 ay, gibi sürelerde bıraktım ama çok zorlandım her an aklımdan çıkmadı sigara içen arkadaşlarımın yanına gidip dumanı soluyordum çok mutsuzdum ve Aşırı kilo aldım sinirlerim bozulmuştu. eşim Burası için bana randevu almış , ben karar vermeden gelmiş oldum şu anda 5 ay bitti. Kesinlikle aklıma sigara gelmiyor. ilk hafta arkadaş topluluğu arasında kahve içerken Acaba dedim ama inanın Duman'dan rahatsız oldum. Diğer içen kişilerden kesinlikle almadım ve İçmedim çok mutluyum kilo almadım. Her gün sigara paramı kumbaraya attım ve ne kadar boşa giden para olduğunu anladım. Önemli olan sağlık tedavi sonrası hiçbir Şikayetim olmadı sadece hafif baş ağrısı bir huzursuzluk vardı. Onlar da geçti"

 

 

 • 08-09-2017