A. S 3 ay -18 kilo

Kilo kontrolü, ödem için geldim. Tedavim 3 ay sürdü. Ayak bileklerim ve bacaklarda ödem vardı.İlk 10 gün içinde tüm ödemim gitti.Toplam 18 kilo verdim. İstediğim kiloya ulaştım.Vücut ödemim ve bacak ağrılarım sırt ağrılarım geçti.Çok teşekkür ediyorum.

 • 15-12-2021

S. SARI 44 YAŞ

Zayıflama/şeker karbonhidrat bağımlılığı tedavisi için geldim.Aşırı eklem ağrıları ve halsizlik vardı.

Şubat 2021 de başladığım programa Mart 2021 de kanser tedavim için ara vermek zorunda kaldım.Ekim 2021 sonunda tekrar zayıflama tedavime başladık. Aşırı karbonhidrat ve şeker bağımlılığım vardı.Tedavimi bıraktığım arada dahi yapılan seansların faydasıyla bağımlılığım azalmıştı.Artık zayıflamama engel olan bütün gıdalar gözüme hiçde cazip görünmüyordu.

Tedavim hala devam ediyor ancak geçmiş dönemde dahil başladığım bu yeni dönemde de enerjim çok yüksek,ağrılarım daha az.Karbonhidrat bağımlılığım gözle görülür ölçüde azaldı. Vereceğim kilo çok fazla olduğu için yolum çok uzun. Ancak Ebru hocam ve çalışanlarıyla beraber her şey zamanla çok daha güzel olacak. Çünkü enerjim ve motivasyonum süper :)

 • 24-11-2021

D. D 35 YAŞ KİLO

62 kilodan 53 kiloya. Kilo kontrolü/zayıflama tedavisi için geldim.Tedavi sürecim 2 ay sürdü.Kilo problemi,uyuşukluk,düşük enerji düzeyi,uyku hali,sürekli atıştırma ihtiyacı gibi sorunlarım vardı. Seanslarıma düzenli katıldım, bana verilen diyet listesine ve Ebru hocamın tüm tavsiyelerine uydum.Şu an hedef kiloma çok az kaldı.Aşırı kilolu değildim ancak 2 ayda 9 kilo verdim.Şu an çok mutluyum.Beslenme alışkanlıklarımı değiştirdim.Başta zor oldu ama başardım.Cihazla yapılan seanslar irademi güçlendirdi. Her türlü unlu ve şekerli gıda tüketimim durduruldu.Artık aklıma bile gelmiyor.Şeker krizlerim kayboldu.Yemek sonrası uyku ihtiyacı duymuyorum.Bu süreç boyunca moral ve motivasyonum hep yüksekti.Kısıtlı beslenmek beni hiç öfkelendirmedi.

Sinirli agresif davranışlar sergilemedim.Evime,işime,eşime,çocuğuma ilgi alakam,enerjim hep vardı.Gücümü kaybetmedim yani.Halsizlik hiç olmadı.Tedavi başlangıcında yapılan test sonucuma göre verilen destek(mineral,vitamin)ürünlerini de ihmal etmedim.Hayatımda ilk kez kendim için sadece kendi faydam için bir şey yaptım.Zihnim berrak,bedenim dinç ve sıhhatli.Çok teşekkür ederim.Hepimize şifa olsun, sevgiler.

 • 25-02-2021

A. T 41 YAŞ

Ebru Hanım, bir kaç yıl içinde aldığım kilolar beni oldukça rahatsız ediyordu. Bir arkadaşım sizin isminizi verdi. Bir süre sizi sosyal medyadan takip ettim. Hastalarınızın memnuniyeti ve başarınız benim ilgimi çekti. Ve size başvurmaya karar verdim. Çünkü bütün diyet denemelerim başarısız olmuştu. Sizin ve ekibinizi desteği ile kısa bir sürede ve hiç zorlanmadan 20 kilo verdim. Kilo tedavisi için geldim ama vücudumdaki bütün ağrılar ve halsizlik geçti, bütün kan değerlerim normale döndü. Veee artık giydiklerimi kendime yakıştırıyorum. Sağlıklı bir şekilde kilo vermenin mutluluğunu yaşıyorum  size çok çok çok teşekkür ediyorum. 

 • 28-11-2020

A. Y 44 YAŞ

Obezite tedavisi için geldim. 40 kilo verdim. Bir buçuk yıl kadar sürdü.Her yerim ağrıyor yürüyemediğim zamanlar oldu hayatta ölü gibiydim. Şimdi ise hayatın zevkini yaşama sevincim var çok şükür artık ağrı kesici almıyorum hayatımın parçası idi. Şimdi çok mutluyum sağlığıma kavuştum en güzeli ayaklarım yürüyor bundan başka Allah'tan ne isteyebilirdim ki nefessiz yaşamdaydım şimdi nefesim çok güzel alıyorum tıslamam yok duraklamam yok üstümü başımı banyomu kız kardeşim yaptırıyordu şimdi ise özgürüm minnettarım iyiki varsınız canlarımmm ekibinize teşekkür ederim.

 • 28-11-2020

Esma S. 41 Yaş

Kilo vermek ve hiç doymak bilmeyen oburluktan kurtulmak için geldim.Sadece yiyip içip uyumak istiyordum.Maalesef çabuk yoruluyordum.Hiç su içmiyordum.Çayın yanında devamlı ekmek, kek, börek yiyordum ve hep bir açlığım oluyordu.Yatana kadar yiyordum.

Tedavi sürecim hala devam ediyor.Kilo kaybım oluyor ama beni en çok sevindiren şey artık doyma isteğim var.Öğünümü yedikten sonra ne yesem diye mutfakta dolanmıyorum.Ekmek ve hamur işini çok yiyordum.Çok şükür artık karnım doyuyor ve aralarda hiçbir şey yemiyorum.Sağlıklı beslenmeyi öğrendim.Su içmeyi öğrendim.Hareketli bir insan oldum.

Ekmek, hamur işi tatlı pilav gibi besinleri hiç canım istemiyor.Yemek yemeyi öğrendim.Önceden hep ekmek arası besleniyordum.Üzerine çayın yanında tatlı bir şey yemezsem hala karnım aç oluyordu.Devamlı yemek isteğim hiç kalmadı.Hocama ve ekibine çokk teşekkür ediyorum :)

 • 08-07-2020

Kilo tedavisi 70 yaş

70 yaş Kilo vermek için geldim.

Tedaviye 5 Şubat 2020 tarihinde başladım.Bugüne dek 5 ay geçti.Geldiğimde kilom 130 idi.Şimdi 108 kiloya geldim.Fazla kilolarım nedeniyle hareketlerim kısıtlanmıştı.Şimdi bir hayli rahatladım.Bel ve omuzlarımda ağrılar vardı şimdi ise bu ağrılarım bir hayli azaldı.100 kiloya kadar düşmeyi hedeflemiş durumdayım.Beklentilerimden daha iyi bir sonuç aldığımı düşünüyorum.

Kilo vermem sonucunda günlük hareketlerim normale döndü.Eskiden giysilerimi giymede hayli güçlük çekmekteydim. Şimdi ise gayet rahat bir şekilde giyebiliyorum.Yürüyüşüm rahatladı.22 kilogram zayıfladım.Kendimi çok iyi bir durumda hissediyorum

 • 06-07-2020

Kilo-Hipoglisemi

Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek ve beslenme alışkanlığımın düzene girebilmesi için geldim.

Tiroid rahatsızlığım olduğu için,metabolizmam maalesef yavaşladı.Yaşım 50 olduğu için zaman içinde alınan kilolar maalesef kalıcı hal almıştı.Ebru Hanım'ın uygulamış olduğu tedavi süreci bir buçuk senemi aldı.Elbette rahatsızlıklarıma rağmen kilo verebilmek beni ve ailemi mutlu etti.Sık sık acıkıp kendimi gereksiz bir şeyler atıştırırken bulmuyorum artık.Yanı sıra uykum ve ruhsal durumumda şifalandı.

Ebru Hanım'ın "Aile Dizimi" seansına da katıldım.İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi çoğu insanımız gibi beni de olumsuz etkilemişti.Hem kilo hem ruhsal açıdan.Katıldığım seans sonrası "panik ataklarımın" ortadan kalktığına çok mutluyum.Halbuki kilo için katılmıştım ama temelde yatan bu sorunum da şifalanmıştı.Ayrıca sık sık kesme şeker ağzıma alırdım.Şeker düşmesi oluşurdu.Çok şükür bu da ortadan kalktı.İyi ki varsınız ve sizleri tanıdım Ebru ve Taner hocam...

 • 06-06-2020

Serap N. 552 YAŞ Kilo vermek

Tedavi süreci devam ediyor. Eylül 2019 da başladım. Kilo verememe ve hızlı bir şekilde kilo alma vardı. Birçok diyetisyen, özel zayıflama seansları ve kilo verememe ile sonuçlanan tedirginlik sonrasında HARİKA SONUÇ (Tatlı yok oldu, hamur işi yok oldu, asitli içecekler yok oldu.) Tedavi devam etse de kilo- yağ eksilmesi inanılmaz bir motivasyon oldu. Hedef kiloya 6 kilo kaldı. Kesinlikle kilo veremiyorum diyenlerin yolu Ebru hanıma düşmeli, her şey için teşekkürler.

 • 27-02-2020

Ayşe K 32 Yaş Kilo tedavisi

122 kilodan 105 kiloya.....2 ay 17 kilo...Tedavi sürecim 2 ay sürdü ve aşırı bel ağrısı  ve kilo problemim vardı. Şuan bel ağrım neredeyse bitti ve çok rahatladım.Tedavi sonrası bel ağrım geçti 17 kg verdim ve hareketlerimde ağırlaşma vardı ani hareket yapamıyordum. Hocam ve ekibi sayesinde hem kilo verip hemde ağrılarımdan kurtuldum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Tedavimiz devam ediyor.

 • 22-02-2020

N. A 52 Yaş Kilo tedavisi

Tedavi sürecim yaklaşık 2 ay kadar sürdü. 66 kiloydum. Hedefim 56-55 kiloya ulaşmaktı. 56 kiloyu gördüm. Ben tam olarak benden istenileni uygulayamadım buna rağmen hedefime ulaştım.Tedavi süresince almamam gereken gıda ve yiyecekleri zaman zaman yediğim için karbonhidrat ve şeker yeme isteğim aynen devam etmekte, kendimi bu konuda zaman zaman sınırlıyorum o şekilde idare ediyorum.

 • 17-01-2020

N.S 48 YAŞ Kilo tedavisi

5 ay sürdü. Trioid hastası olduğum için kilo veremiyordum. Sürekli diyetisyenler giderdim. Geçen yılda yine diyetisyene gittim. Fakat tüm yaz boyunca 2 kilo gibi verebildim.Rahatsızlığım kilo verememekti diyebilirim.Çok mutluyum çünkü 5 ay gibi bir sürede 16,5 kilo verdim.Bu 5 ay içerisinde tatil için ara vermişliğim de var.Bu benim için bir mucize. Fazlalıklardan kurtuldum, uyku düzenim daha iyi durumda. Bir de çevremdekiler yüzümde sarkma ve çökme olmadan kilo verdiğimi söylüyorlar. Sevgilerimle teşekkürler.  :)

 • 18-12-2019

Şeker bağımlılık

7 gün oldu başlayalı. Detoks süreci ilk haftasında hiç zorlanmadan 5 kilo verdim. Ben yap-boz rejim sürecinde ilk kez bir anda çok sevdiğim ekmek, tatlı, cips gibi yiyecekleri hiç zorlanmadan keserek ve kendimi iyi hissederek bana verilen diyet sistemini uyguladım. Bu haftaya kendim bile inanamadım. Teşekkürlerimi sunuyorum.

 • 09-12-2019

KİLO+ FİBROMİYALJİ Yeliz K. 45 Yaş

13.09.2019'da geçmeyen ağrılar ve gitmeyen kilolar için geldim ve yaklaşık 2,5 ay süren bir tedavi sonrası geçmeyen ağrıların büyük bir bölümü geçti ve o gitmeyen kilolardan 16 kilo gitti. Geçmeyen ağrı, gitmeyen kilo diye bir şey olmadığını Ebru hanım sayesinde öğrendim. Başta kendisine ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. Uyku problemleri geçti.Ağrılar azaldı ve üzerimden büyük bir yük kalktı. (16 kg gibi :)....)

 • 29-11-2019

Sibel E. 52 YAŞ KİLO, KRONİK AĞRI

Kilo problemi vardı, diyabet ilaçları kullanıyordum. Yaklaşık 4 ay sürdü. Mükemmel sonuca ulaştım. 10-12 kg verdim. Diyabet ilaçlarını bıraktım.Ebru Akçakanat hocam son derece ilgili bir doktor. Sayesinde  kontrollü bir şekilde kilo verdim. Tedavi süresince ve sonrasında kendimi çok daha enerjik ve sağlıklı hissediyorum. Adeta mucize gibi...

 • 26-11-2019

Eda S. 56 yaş Kilo tedavisi

2.5 ay muhteşem sonuç aldım. 8 ayda tam tamına 20 kilo verdim hareketlendim.Sağlıklı beslenmeyi öğrendim mutlu oldum. Hayata bakışım değişti. Kiloyla birlikte negatif enerjiler yok oldu. Çok mutluyum. Hocamıza çok teşekkür ediyorum.Diz ağrılarım, kas ağrılarım, streslerim geçti. Daha pozitif biri oldum. Sadece kilo değil bir çok şey değişti hayatımda nefes almam bile değişti. Şükürler olsun. (Sevgili hastamız ilk 2.5 ayda 10 kilo verdi. tedaviyi bitirdi. Ardından kendisi kliniğimizde olan beslenme uyarılarımıza devam ederek 10 kilo daha vermiş. Kensisini tebrik ediyoruz)

 • 06-11-2019

Sevil Ü. 44 Yaş Fibromiyalji tedavisi

Bel fıtığı ağrılarım çok fazlaydı. Aldığım kilolarda bunu tetikliyordu. Sabahları uyandığımda doğrulmakta zorluk çekiyordum, yerden düşen bir şeyi alırken çok ağrım oluyordu. 3 hafta da ağrılarım geçti artık daha dinç uyanıyorum yere çok rahat eğiliyorum verdiğim kilolarda beni çok rahatlattı 6 kilo gitti. Ağrılarım geçti çok daha uzun süre yürüyorum artık işlerimi kendim rahat yapabiliyorum.

 • 22-10-2019

Sevilay M. 46 Yaş Kilo tedavisi

Tedaviye başladığında 92.3 kg da başladım. 6. ay gibi sürede 17 kg verdim. Hocam tedaviye motife seanslarıyla yeme ve yaşam standartlarım değişti. Mutlu ve huzurlu bir şekilde tedavim devam ediyor teşekkürler  her şey için. Şekerli gıdalardan uzaklaştım, yeme  isteğim azaldı gerçekten.Sağlıklı bir şekilde gözle görülür değişim oldu hayatımda. Tavsiye ediyorum ebru hocam ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 • 29-08-2019

Zuhal H. 49 Yaş 17 kilo

10 seans geldim ve sonuç mucize gibi, hedeflediğim kilonun da altındayım şuanda. Doyma duygum gelişti, varis ilacını bıraktım, bacak ağrılarım geçti hafifledim. Vücudumda ödem çoktu , şuanda yok. Sabahları daha rahat uyanıyorum, gaz çok olurdu şuanda  hiç yok. Teşekkür ederim.

 • 24-08-2019

Buse K. 23 YAŞ Kilo tedavisi

Yaklaşık olarak 4 aydır devam ettiğim diyetimden çok memnunum. Verimli sonuçlar almış olmak beni sürekli olarak motife etti. 4 ayda 13.6 kilo kadar verdim ve sağlıklı bir şekilde verdim.Eskisine göre daha hareketliyim ve dinç hissediyorum. Beslenme alışkanlığımı değiştirdiğim için geceleri daha rahat uyuyorum ve uyandığımda eskisi gibi halsiz hissetmiyorum. Teşekkür ederim.

 • 21-08-2019

Ayşen Ü 43 YAŞ

FAZLA KİLOLARIM NEDENİYLE ZAYIFLAMAK AMACIYLA  EBRU HANIMIN KLİNİĞİNİ ARADIM VE KENDİSİNDEN TEDAVİ YÖNETİMİ HAKKINDA BİLGİ ALDIM. SAĞLIĞIM VE GELECEĞİM İÇİN EN DOĞRU KARARI VERDİĞİME  İNANARAK İLK RANDEVUMA GELDİM İYİ Kİ GELMİŞİM. EBRU HANIM HAYATIMDA OLDUĞU İÇİN KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM.

12 OCAK 2019 TARİHİNDEN BU YANA DEVAM ETMEKTEYİM. HER HAFTA DÜZENLİ OLARAK KLİNİĞE GELDİM. İLK HAFTADAN BU YANA  TEDAVİNİN OLUMLU ETKİLERİNİ DENEYİMLEDİM. EBRU HANIMIN VERDİĞİ LİSTELERDE YAZILANLARA ELİMDEN GELDİĞİNCE UYMAYA ÇALIŞTIM EBRU HANIMIN VE EKİBİ O KADAR BAŞARILILARKİ TÜM TEDAVİ BOYUNCA BENİ DESTEKLEDİLER. 87.70 KG İLE GELDİĞİM KİLİNİĞİNİZE HEDEFİM OLAN 60 KG YA ULAŞMAMA 6 KİLO KALDI. KARARLI ADIMLARLA HEDEFİME İLERLİYORUM. TÜM TEDAVİ SÜRECİNDEN EBRU HANIMIN UZMANLIĞINDAN VE KİLO  VEREBİLMEKTEN ÇOK MEMNUNUM. SAĞLIKLI BESLENEREK HİÇ AÇ KALMADAN DAHA FAZLA HAREKET   EDEREK VE BOL SU İÇEREK KİLO VEREBİLDİĞİM İÇİN ÇOK MEMNUNUM. KENDİMİ HER YÖNDEN  DAHA İYİ HİSSEDİYORUM. KİLO FAZLALIKLARIM NEDENİYLE GİYEMEDİĞİM KIYAFETLERİMİN TEKRAR GİYİLEBİLMESİ HARİKA! AİLEMİN VE TÜM ÇEVREMİN OLUMLU YORUMLARINI DUYMAK ÇOK GÜZEL 6  YAŞINDAKİ KIZIM ADA BANA YARDIM ETTİĞİ İÇİN EBRU HANIMA TEŞEKKÜR EDİYOR EBRU HANIM SİZE VE EKİBİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER SEVGİLERİMLE.

 • 05-08-2019

Olcay A. 46 yaş Kilo

TEDAVİ SÜRECİ ÇOK BAŞARILI GEÇTİ. İLK GELDİĞİMDE 83.6 KİLOYDUM YAKLAŞIK 10 KİLO FAZLALIĞIM VARDI 73 KİLOYU HEDEFLEMİŞTİM.  YAKLAŞIK 1.5 AY GİBİ KISA SÜREDE HEDEFLEDİĞİM KİLOYA ULAŞTIM ŞUAN 73.1 KİLODAYIM VE ARTIK KORUMA PROGRAMINA GEÇTİM. BAŞLANGIÇTA BU KADAR KISA SÜREDE HEDEFLEDİĞİM KİLOYA ULAŞABİLECEĞİMİ SANMIYORDUM  ÇÜNKÜ HİPOTİROİD RAHATSIZLIĞIMDA VARDI. YANİ VÜCUT METABOLİZMAM ÇOK YAVAŞ ÇALIŞIYORDU. BUNUN DIŞINDA DA RAHATSIZLIKLARIM VARDI AMA ŞUAN HER AÇIDAN KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM. ESKİ SAĞLIĞIMA KAVUŞMUŞ GİBİYİM. EBRU HANIMA VE KLİNİĞİNİZE VE TÜM ÇALIŞANLARINIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.. Dr. Ebru AKÇAKANA

 • 05-08-2019

Zuhal H. 49 Yaş

 Fazla kilolarımdan kurtulmak için geldim,çünkü ne yapsam da (spor, diyet) veremiyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle geldim iyi ki de gelmişim. :) Ben tedavime 12.10.2018 tarihinde başladım. İlk başlarda kilolarım gitmekte diredi beni çok endişelendirdi.Ebru hanıma her hafta düzenli gelmeye devem ettim. Her geldiğimde iştahımı daha rahat kontrol ediyordum. En son 12.12.2018 tarihinde geldikten sonra bazı nedenlerden dolayı ara vermek zorunda kaldım fakat diyetime devam ettim ve sonuç mükemmel mutluluğum sonsuz 20 kilo verdim. Artık açlık krizine girmiyorum Ayaklarım tedavi öncesi çok şişlerdi yerden kalkamazdım ve ayrıca varis ilacı kullanıyordum. Şuan varis ilacı kullanmıyorum, ayaklarım kanat takılmış gibiler. Yürüdükçe yürüyesim geliyor insülin direncim kalmadı. Çok teşekkür ediyorum iyi ki Ebru hanım tanıdım sizi beni şifalandırdınız. Allah ne muradınız varsa versin :) 

 • 29-05-2019

Hale G.

6 ay süren ve daha sürecek olan bir tedavi süreci oldu. 23 kilo verdim .Diz rahatsızlığımdan dolayı spor yapamama rağmen diyet yapmamı kolaylaştırdığı için kilo verme sürecim daha rahat geçti. Verdiğim kilolarla hareketlerim çok rahatladı artık  daha rahat yürüyebiliyorum. Ekmek yemeden doyamadığımı hissederken 6 aydır karbonhidratsız bir hayatta olabiliyormuş. Dr. Ebru hanıma ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum.

 • 02-04-2019

Emine Ö.

Dört buçuk aydır buradayım.25 kilo verdim. Tedavim devam ediyor. Senelerce uğraştım çok diyetler yaptım ama sonuç alamadım. 1-2 kilo versem de fazlasıyla yeniden alıyordum şuan çok mutluyum. Hedefime az kaldı ebru hocam ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Kilo haricinde trioid hastasıyım. Onda da gelişmeler oldu değerlerim düzeldi. Kilodan dolayı olan diz ve bacak ağrılarım yok oldu. Tabi ki kendime güvenim geldi.

 • 22-03-2019

Sibel Ö 01.02.2019

Zayıflamak için geldim

Tedavime 2 Eylül 2018 de başladım. Benim için zorlu bir süreç olarak düşünüyorum. Uzun yıllardır kortizon tedavisi aldığım için kilolarımı bu kadar sürede vereceğim aklımın ucundan geçmezdi. 102 kg olarak başladığım bu yolda şu an da -20 kilo gitti bile. Şeker, insülin direncim, romatizma hastalığım yoğun stresler buna rağmen verilen kilolar çok mutluluk verici.

İlk başta kendimi çok hafif hissediyorum, hareket kolaylığım en önemliside moralim süper hissediyorum. Bu yolda bana destek olan Sn. Dr. Ebru Akçakanat ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Tabi ki daha bitmedi yola devam :)

 • 01-02-2019

Şeker hastalığı İnsülin kullanımı

Günde 2 kez 16 ünite ve 8 ünite olmak üzere 2 doz insülin yapıyordu. Bir de Sabah öğle ve akşam olmak üzere 3 tane farklı Şeker ilacı hap olarak kullanıyordum. Tedavide Ilk amacım kilodan ziyade insülinin kesebilirmiyiz? kan şekerini dengeleye bilirmiyiz? oldu Ve bunu da çok şükür ki iki buçuk ayda başardık. Şu anda insülin vurulmuyorum. Insulini kestik. Çünkü kan şekerim dengelendi. Sadece sabah akşam şekilde iki kez şeker ilacını kullanıyorum.

 • 31-01-2019

Gözde Y. 22.12.2018

Ağustos 2018'de başladım ve bugüne kadar yavaş da olsa çok güzel sonuçlar aldım. Eskiden sporla kilo verebilirdim ama artık veremez olmuştum. Bu şekilde de veremem diye düşünüyordum. Fakat 4 ayda 76 kg dan 60  kiloya düştüm. Hem sağlığım iyileşti hemde görünüşüm. Sabahları uyanamama problemim geçti. Artık daha enerjiğim. Kan değerlerim düzeldi. Troid problemim için 6 ayda 1 kontrole giderken, doktorum kontrollerimi yılda 1'e indirdi. Karbonhidrat ve şekere gerçekten gerek yokmuş. 

 • 22-12-2018

Semiha E Fibromiyalji ve fazla kilo

Tedavim Sürmekte 40 gün oldu ve bitmiş bir halde başlamıştım.  Ağrılar dayanamaz haldeyken tedaviye başladım. Şu an kendimi bir kuş kadar hafif ve zinde hissediyorum. Ağrılarım kalmadı. 13 kg azaldım. Hedefime az kaldı. Ebru hanım'ın sayesinde çok iyiyim. Çalışan arkadaşlar ve Ebru hanım' a teşekkürler. Güler yüzü samimiyetli bir ortamda bizler için emek vererek bir tedavi hayal etmemiştim. Fibromiyalji kurtulması zor bir hastalık denilmişti. Kısa zamanda ağrılardan eser kalmadı. Tedavi sonrası bittiğinde sanırım eski bene kavuşacağım. Teşekkürler. Umutlarım var artık. (100 kilodan 87 kiloya düştüm)

 • 09-11-2018

Solmaz Ç. Kilo

Kilo problemlerim vardı. Uzun yıllar aşamadığım çözüm bulamadığım. Çok şeyler denememe rağmen.

Çok kısa bir sürede gözle görülür bir fark elde ettim. Oldukça başarılı bir sonuç. Doğru adresi buldum sonunda.

Her şeyden önce çok mutlu oldum. Öz güvenim arttı. Giyemediğim kıyafetleri giydim. Alamadığım kıyafetlere sahip oldum. 

ÇOK MUTLUYUM ÇOK TEŞEKKÜRLER :)

 • 02-11-2018

Hakkı T

Kilo vermek için. 2 ayda 20 kg verdim. 120 kiloya yakın başlamıştım

Halen tedavi sürecim devam ediyor. 20 kg vermiş durumdayım. Olumlu sonuç aldım. Hedefim yönünde devam ediyorum.

Tedavi bittiğinde ayrıca bildireceğim. İnanarak tedaviye başlasınlar.

 • 21-09-2018

Neslihan K. Kilo, Şeker bağımlılığı Zonguldak

Kilo vermek amacıyla geldim. Yaklaşık bir haftadır söylenen beslenme stilini uyguluyorum. Bu süre zarfında iki defa tedavi aldım , insülin direncim olduğu için kilo veremiyor , açlık ataklarım oluyordu.Bu bir haftalık süreçte şikayetlerim yarı yarıya azaldı ve 3 kilo verdim. İnsülin hassasiyetimden dolayı şiddetli açlık ataklarım ve yorgunluk vardı.şekerimin düşmemesi için sürekli birşeyler atıştırıyordum.bu şikayetlerim azaldığı için yeme düzenimde artık normale döndü. (73 Kilo ile tedaviye başladık)

 • 04-09-2018

Ahmet E. Kilo, Şeker, Bel ağrıları

Kilo problemi şeker ve bel ağrıları

öncelikle çalışan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.mükemmel bir ekip.çok rahat geçirdiğim bir süreç oldu.açlık ve duygu kaybı yaşarım sandım ama hiçbirşey yaşamadım.gerçekten mükemmel bir süreç yaşıyorum.geldiğimde kilom 111.9 idi şuan 14 kilo verdim ama bunun 13 kilosu yağdan gerisini siz tahmin edin.

Ebru hanım'a ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Tabi ki güler yüzleri ve ilgisi için çalışan arkadaşlarada

Saygılarımla.

Not:bazı kıskananlar var ama !!! :)  

 • 04-09-2018

Kilo verme, Ağrı tedavisi

Figen B. Kilo vermek için geldim.

15.03.2018' de tedaviye başladım ve dört aya yakın süreçte 15 kg gibi bir kiloyu verdim. Şimdiye kadar birçok tedavi denedim fakat hiç birinde bu kadar iyi sonuçlar almadım. Bu tedavi süreci benim mutlu olabildiğim kendimi iyi hissettiğim ve sonuçta almamı sağladı. 10 kg daha vermem gerekiyor onuda kısa süreçte vermeyi umuyorum.

Tedavi öncesinde dizim ve ayak tabanım ağrımakta idi bu ağrılarımdan kurtuldum. İstediğim gibi yürüyebiliyorum. Yardımlarınıza çok teşekkür ederim.

 • 30-07-2018

SEVİL B. 24.04.2018

 

Kilo, şeker, tansiyon şikayetleriyle başvurdum. 137 kilo ile geldim. 8 aylık bir süreç geçirdim.

Çok mutlu geçti. Gelmeden önce çok tecrübe yaşadım. Depresyondaydım. Farklı ailevi sorunlarım oldu. Eşim kilolarımdan çok rahatsızdı. Mide ameliyatı düşünüyorduk. İnanmayarak geldim.Son çare bir deneme olarak bakıyordum. 

Şuan 93 kiloyum. Daha mutluyum. 3 aydır koruyorum. Dışarı çıkabiliyorum. Evimi artık kendim temizleyebiliyorum. Aile, eş dost ilişkilerim düzeldi. Şekerim tansiyonum normale döndü. Ebru hocama çok teşekkür ediyorum .

 • 28-04-2018

Pınar T.

Kilo-fibromiyalji

Arada hatalar yapsam da güzel geçti. İlk başladığımda bu tedavi fazla sürmez bırakırım diyordum. 4 ay geçti bugün yine burdayım. 21 kilo verdim. Kronik ağrılarım son buldu. Hayatımda ilk defa zayıflamayı başarabildim. Dr. Ebru hanım ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki sizleri tanımışım. Durmak yok yola devam. Sevgiler.

 • 31-03-2018

Oya . S. 56 YAŞ

Kilo yüzünden başvurdum. Hedefim 15 kg olarak düşünmüştüm. Kilodan önemlisi sağlık sorunlarım.  Ağrılarımın yoğunlaşması yaşlanınca yürüyememe korkusu ve tansiyon, şeker hastasıydım. Bu korkularımla Ebru hanıma başladım. Tedavi sürecinde başlarda yapamayacağıma inanıyordum.Hiç korktuğum gibi olmadı. Pasta, börek ve tatlılara karşı aşırı düşkünlüğüm vardı.Arkadaşlarla gittiğim yerlerde güzel kokan börek, çörek vs. hiç aklıma gelmiyordu. Zamanla hızlı kilo vermem beni daha mutlu etti. Tedavi sürecimdem hiç bir zaman olumsuz birşeyim olmadı. Buda beni daha çok mutlu etti. İstediğim kiloya gelmem beni gerçekten çok mutlu etti. İyi ki buraya gelmişim. Her hafta 3 saatlik yoldan geldim. Her seferinde daha iyi oldum. Aynı şehirde ki arkadaşlarıma burayı öneriyorum. Buradaki herkesin güler yüzlü olması benim için iyi bir artıydı.Buraya başladığım için herkese teşekkür ederim. Tabi ki kızıma(burayı öneren) ve eşime..

 • 31-03-2018

HABİBE M. 67 yaş - 28.03.2018 23 KİLO

Kilolarım, bel fıtığım ve yüksek tansiyonum vardı.

Süper geçti çok memnun kaldım. Hocamın her dediğine dikkatlice uydum. İlk başlarken çok tedirgindim. Nasıl olacak, fayda görecekmiydim merak ediyordum. İlk  1 hafta biraz zorlandım. Herhangi bir şikayetim olmadı. Bel fıtı ağrım geçti, diz ağrım geçti, tansiyonum dengelendi. 5 ayda 23 kilo verdim. Hocamıza ve çalışanlarına çok içten teşekkürlerimi sunuyorum. Ellerine sağlık. Herşey gönlünüzce olsun.

 • 28-03-2018

SEVİNÇ K- 15.01.2018 Kilo verme 22 KİLO

İnsülin direnci nedeniyle kilo verememek. İlk etap da zorluk çektim. Ama Dr. Ebru Hanım'ın tavsiyelerine uyarak ve uygulayarak zorlu süreci atlattım. Özellikle tartıdaki düşen rakamları gördükçe daha da mutlu olup yoluma devam ettim.Tedavim devam ediyor. 96 kilodan 74 kiloya düştüm. Çok mutluyum hayata yeniden döndüm. Yaşadığımı anladım. Dr. Ebru Hanım'a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Ama onları bırakmaya niyetim yok. Benden kolay kolay kurtulamayacaklar. Burası bana mutluluk ve huzur veriyor. Sevgi ve saygılar...

 • 16-01-2018

Kilo verme 18 KİLO

5 Aralik 2016'da bir yakinimizin tavsiyesi üzerine Ebru hocanin kliniginde kilo verme amaciyla akupunktura basladim. Ilkin diyet konusunda zorlanmama ragmen zamanla Enru hocanin destegi sayesinde diyet cok kolaylasti, hem saglikli beslenmeyi ögrendim hem de kilo vermeye basladim. Bugüne degin 18 kg vererek 56kg'ya ulastim ve cok cok memnunum. Sn. Ebru Akçakanat'a sonsuz tesekkür ediyorum. Saglikli bir yasam ve dogru beslenme icin dogru adresiniz kesinlikle burasi. 10.12.2017

 • 16-01-2018

Kilo verme 17 KİLO

Yaklaşik 8 ay önce kuzenimin tavsiyesi uzerine kilo vermek için kliginize basvurdum ve ( akapnktur tedavisi gördüm ) oldukca güler yuzlü bir ekip ve dünyalar tatlisı bir Doktor :) Bir diyetisyenden daha fazlası . Hayatim boyunca hep kilolu oldum ve cok diyetisyene gitmeme ragmen basarili olamamistim.. Ama oyle güzel bir motivasyon ve moral veriyor ki Ebru hanım Tam 5 ayda 17 kiloya yakın kilo verdim ve çok daha mutlu biri oldum. Her seansa seve seve gittim güler yüzlerle karsilastim.. Son 7 kilom kaldı hedefime ve hala devam ediyorum tedavime cok da memnunum ve herkese tavsiye ediyorum :)

 • 16-01-2018

Şeker bağımlılığı

Şeker tüketimi ve kilo problemim sebebiyle kliniğe başvurdum. Tedavi süresince geçirdiğim en rahat diyet dönemimi geçirdim. Hızlı dönüş alışım beni daha da motive etti.Eski aşırı yeme alışkanlığımın epey önüne geçtim. Zaman zaman canım istese de motivasyonumla artık kendime engel olabiliyorum.

 • 16-01-2018

Kilo verdim

İlk etapta zor olmasına rağmen kısa süre de doktorum ile de rahat diyaloğum sayesinde katlanılabilir rahat bir tedavi ile devam ediyorum. 1 ay gibi kısa bir sürede 10 kg verdim. Üstelik kas kaybı yaşamadan sürekli yağ dan kilo verdiğim için çok keyifliyim. Hedef kiloma çok az kalmasına rağmen tedavi sürecime devam etmeye karar verdim. Teşekkürler Ebru Hanım. Love you :)

 • 16-01-2018

ŞULE E. 04.11.2017

İlk kilo:72.9- Şu an 56.4 Aralık 2016'da fazla kilolu oluşumdan dolayı bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine kliniğiniz de akupunktur'a başladım. Hayatımda ilk kez yaptığım diyet ile hem yaşam şeklim değişti, hem de daha pozitif ve mutlu bir insan oldum. Ebru Hoca ile birlikte karar verdiğimiz hedefe ulaşmamıza rağmen halen devam etmekteyim. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.İlk 1 ay çok zorlanmama rağmen Ebru Hoca'nın desteği ve yönlendirmesi ile kolaylaşmaya başladı. Artık nasıl beslenmem gerektiğini çok iyi biliyor kendimi kontrol edebiliyorum.Ebru Hoca'ya teşekkürü borç bilirim. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen ve doğru beslenmeyi yaşam biçimine getirmeyi amaçlayan herkes Sn. Ebru Akçakanat'ın kliniğinin doğru adres olduğunu belirtmek isterim.Mutlu sağlıklı bir yaşam için Uzm. Dr. Ebru Akçakanat sizi seviyorum. Teşekkürlerimle... (İlk kilo hedefimiz 58-60 olmasına rağmen hedefi büyüttük ve iraz daha kilo vermek istiyoruz. İlk kilo:72.9- Şu an 56.4 )

 • 04-11-2017

AYŞE Ç.

Bu kliniğe geliş sebebim kilolarım yüzünde yıllardır diyet yaptım diyeti bozdum kilolarımı kat kat geri aldım. Artık kendimden nefret ediyordum mağzalara dışarıdan bakar olmuştum. Mide ameliyatı olmaya karar vermiştim.Son noktayı bir yerde koymam gerekiyordu tam o sırada menisküs ameliyatı oldum ağrılarım hiç geçmiyordu doktoruma ağrım geçmiyor diye gidince mutlaka kilo vermem gerektiğini kilo vermezsem ağrılarımın geçmeyeceğini söyledi tam da o sırada bir arayış içersine girmiştim Ebru hocamı duydum. Hemen telefon açtım kendimi ve oğlumu birlikte burada buldum yıllardır yapamadığımı şimdi başardım . Ebru Hocamdan Allah razı olsun akupunkturla ve vermiş olduğu diyetle 17.03.2016 başladığım bu yolda 104 kilo ile başladım şimdi ise 10.08.2016 tarihinde 84 kilo ile yoluma devam ediyorum . Ebru hocamdan Allah razı olsun iyi ki varlar iyi ki tanımışım onları İste yeter ki başaramıyacağın bir şey yok..

 • 18-10-2017

ESRA C. YAŞ 34

AŞIRI KİLO TEDAVİSİ

Ne zaman ayakta dursam, ağrılardan uyuyamıyordum. Kendi ağırlığımı taşıyamıyor, oturunca kalkamıyordum. Nefes alamıyor, yürümekte çok zorlanıyordum. Geceleri tıkanıyor, horluyor, uyuyamıyordum. Psikolojik olarak kötü durumdaydım. Çok mutsuzdum. Ölüm korkusu başlamıştı. Çocuklarımla hiçbir aktivite yapamıyordum. Eğilip kendi ayakkabımı dahi bağlamaktan acizdim. Ne zaman açım ne zaman doyuyorum bilincini yitirmiştim. Aşırı kilonun getirdiği bir çok hastalıkla boğuşuyordum. Şükürler olsun hepsinden kurtuldum. 132 kiloyla morbid obez olarak, korkularla, kayıplara inanmayarak tedaviye başladım. Beklilerle geçirdiğim ilk ayımı. Şimdi 5. Aydayım ve belkilerim çoktan iyikilere dönüştü. -34 kiloyu gördüm bugün daha başka iyiki o labilir mi?

Polikistik over sendromu yaşayan, yaklaşık 70 kilo fazlası olan birinin tedavi süreci nasıl olur? Şükürler olsun, canım doktorumla her şey çok kolay ve güzel oldu. İştahım, tatlı isteğim çok nadir. 2 dakika yürüdüğümde pelt olan ben, ilk başladığım günden beri 1-1,5 saat yürüyorum. Yorulmuyorum, halsiz kalmıyorum. Açım hissi yok. Beynimde, beyin obezliğimi yendim bu tedaviyle “yeter” demeyi biliyorum artık her diyette yaşadığım depresif duygu durumları, sinir krizlerim yok. Yılmışlığım, bıkkınlığım yok 5 ay geçmesine rağmen. Bir öğünü kaçırdım diye gözüm dönmüyor, saldırmıyorum yiyeceklere. Artık kendime baktığımda çaresiz bir zavallıyı değil güçlü ve mutlu bir kadını görüyorum. Evet ben azmettim ama Ebru hocam sakinliğiyle, huzuruyla, sevgisiyle en önemlisi bilgi ve tecrübesiyle gerek psikolojik gerekse bedenen ne problem yaşadıysam ilettiğim anda çözüme ulaştırdı. Değer verdi, güvendi, inandı ve en sevdiğim hep “şifa olsun” dedi. Kendi güzel gönlü güzel doktorum umarım yolun hep açık olur da sende benim gibi çaresizlere, ihtiyacı olan herkese bol bol şifa olmaya devam edersin. Diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim. Böyle ciddiye alarak çalıştıkları ve ilgilerini hiç eksik etmedikleri için, ben kilo verdikçe mutlu oldukları için hepinizi çok seviyorum. Saygılarımla Esra C.

 • 18-10-2017

Hasan A 24 YAŞ

Akupunktur Kilo VermeTedavi gayet başarılı geçti. Tabi ki Ebru hocam sayesinde dikkat ettikçe ve diyeti uyguladığım sürece çok başarılı kilo verdikçe insan daha da mutlu oluyor ve daha çok kilo vermek istiyor. Öz güveni artıyor. Her şey için teşekkürler. Hiçbir şikayetim kalmadı. 112 kilodan 76 kiloya düştüm. 

 • 18-10-2017

Lara U. 16 YAŞ

Karbonhidrat bağımlılığı tedavisi süresince üç öğün yemekle doyduğumu daha fazlasına ihtiyacım olmadığını fark ettim.

Zevkine değil ihtiyacım olduğu için yemey başladım. Tüm o karbonhidrata ve şekere karşı ihtiyacım isteğim köreldi .

Artık şeker ve karbonhidratı aramıyorum Aralarda ya da yemekten sonra canım canım çeken meyveyi artık istemiyorum yemkelrde ekmeksiz doymazken artık ekmek istemediğimi fark ettim..

 • 18-10-2017

Tuğba S. 35 YAŞ

Karbonhidrat bağımlılığı ve kilo verme ile ilgili tedavi yaptırdım tedaviye başladığım ilk günlerde çok zorlandım Ancak bu süre sadece 10 gün sürdü Bu süre sonunda 7 kilo verdiğimi öğrenince daha da motive olduğun ve bütün zorluklar sona erdi ilk 21 gün sonunda her şeyi çok daha kolaydı Çünkü artık doğru zamanda doğru besinleri tüketmeyi öğrendim ve bunu artık beynime de kabul ettirdim şu an 14 kilo vermiş biri olarak duygularımı paylaşıyorum ve istiyorum ki bu notu okuyan ve sıkıntı yaşıyor olan bütün insanlar o depresif Halinden çıkıp kendilerine ve karma akupunktur ailesine güvenip tedaviye bir an önce başlasınlar Bence kendiniz için en iyi olanı yapın Ve tedaviye bir an önce başlayın

 • 18-10-2017

Emel M.

Kilo problemi ile: ilk başta ne yiyeceğimi düşündüm  daha sonra ne kadar sağlıklı gittiğini bu süreci Anladım tedaviye İlk girdiğimde etki edeceğini düşünmedim ama eve gittiğimde tatlı türlerini görünce midem inanmadığını ve istemediğini anladım ve yeme alışkanlıklarını tamamıyla değişti Sonuç olarak neredeyse 20 kiloya yakın verdim ve hala yeme alışkanlığı devam ediyor Çalışanlar ve doktorunuzla aramız gayet iyi güler yüzlü ve ilgili tavırlarıyla daha da motive ettiler Her şey için teşekkürler sağlıklı dostlarımız var artık

 • 18-10-2017

N.A 06.02.2016

"Bu yöntemi arkadaşlarımdan duymuştum. Açıkcası etkili olabileceğine pek inanmamıştım. Psiklojiktir diye düşünmüştüm. Ama kendimde uygulayınca gerçekten şaşırtıcı. Önceden çikolata, tatlı krizimle başetmem mümkün değildi. İlk seans sonrası acıkma hissim, özellikle tatlı ihtiyacım azaldı. Böyle bir yöntem olması sevindirici..."

 • 13-10-2017

S.Ö 25.02.2016

"Gıda bağımlılığı ve kilo vermek için bu yöntemi tercih ettim. 2 haftalık süreçte iştahım tamamen kapandı. Açlık çekmediğim için diyetime rahatlıkla uyuyorum. Hatta diyet listesindekilerden daha az yiyorum. Yaklaşık 4 kilo verdim bile. Enerjim yüksek bu da beni mutlu ediyor."

 • 13-10-2017

Filiz. G ANKARA

Aşırı tatlı yeme isteği ve kilo vermede sıkıntı. Baya bir tereddütlü gelmiştim. Özellikle benim için hazırlanan diyet listesini görünce “Ben Bunu Hayatta Yapamam” dedim. Bugün, 4. Gün ve ben 2. Seansımı yaptırdım. Açlık ve tatlI krizlerine girmedim hiç ve 57 kg dım. Şu an 54.700 kg’a düştüm. Teşekkür ederim.

 • 13-10-2017

Melisa Y. 13 yaş Haymana "

Çikolata, dondurma bunun gibi daha çok yiyeceklerden çok yerdim iştah kontrolüm de yoktu .Tedaviden sonra çikolata ve dondurma gibi yiyecekleri artık yemek istemiyorum, iştahımı kolaylıkla kontrol etmeye başladım. Artık tatlı ve unlu yiyeceklere ihtiyacım olmadığını düşünüyorum. Tedavinin Olumlu gelişmeler olduğunu düşünüyorum ve iştahımı rahat kontrol ediyorum. Bu sağlıklı yaşamı hayatım boyunca uygulamayı düşünüyorum."Melisa kliniğimize annesi ile beraber geldi. Karbonhidrat bağımlılığı için tedavimize başladık. İlk seanstan sonra bile çikolata, şeker iştahımız azaldı... İlk haftasında anne 3 kilo Melisa 4 kilo verdi. Tebrikler

 • 13-10-2017

A. S ANKARA  10. 08.2016

Gayet olumlu ,başarılı ve gözle görünür sonuç elde ettik 5 ay gibi bir sürede 20 kilo kaybettik biraz sabır ve azimle çok kolaylık sağlayan bir yöntem tüm arkadaşlara tavsiye ederim ağrısız ve sızısız en kolay dengeli ve sağlıklı beslenme yöntemi çok teşekkürler.. Ekmeksiz,alkolsüz,pilavsız ve makarnasız bir hayata geçiş yaptım…

 • 13-10-2017

Guzin. I Ankara

"Karbonhidrat ve şeker bağımlılığından kurtulmak için başvurdum yıllardır kilo problemi yaşadım Al-ver al-ver .....Metabolizmam durmuştu artık.
Belimde 6 tane platin var kilom artıkça ağrılarım çoğalıyordu
Yaşlandıkça yatağa bağlı kalma korkusu beni bu kliniğe başvurmaya zorladı. 2 seans manyetik dengeleme cihazına girdim o gün ve ertesi gün halsizlik yaptı.Ancak sonrasında belimdeki ağrının azaldığını neredeyse yok olduğunu fark ettim. Yeme isteğim ise azaldı karnım ne kadar açım dese bile sofraya oturduğumda 'offf yemek bitse de kalksam '' moduna geçtim 
Tesadüfen rastladığım ve pek inanmayarak geldiğim bu klinikte akupunkturla devam edip kendimi en rahat hissettiğim kiloya ulaşacağıma inanıyorum ..TEŞEKKÜRLER EBRU HANIM....

 • 13-10-2017

Sultan S. 48 Yaş

Kilolarım için başvurdum. Çok güzeldi beklediğimden kat kat daha iyiydi yıllarca sıkıntı stres yaptığım kilolarımdan burası sayesinde kurtuldum 4 günde 3 kilo verdim bir tanıdık vasıtası ile başvurdum başta inanmadım ama seanstan sonra ilginç bir şekilde yeme isteğim durdu ve çok mutluyum süreçten ..

 • 13-10-2017

Seyhan .Ö 25.02.2016 

"Gıda bağımlılığı ve kilo vermek için bu yöntemi tercih ettim. 2 haftalık süreçte iştahım tamamen kapandı. Açlık çekmediğim için diyetime rahatlıkla uyuyorum. Hatta diyet listesindekilerden daha az yiyorum. Yaklaşık 4 kilo verdim bile. Enerjim yüksek bu da beni mutlu ediyor." 

 • 13-10-2017

Nilgün .A 06.02.2016

Bu yöntemi arkadaşlarımdan duymuştum. Açıkcası etkili olabileceğine pek inanmamıştım. Psiklojiktir diye düşünmüştüm. Ama kendimde uygulayınca gerçekten şaşırtıcı. Önceden çikolata, tatlı krizimle başetmem mümkün değildi. İlk seans sonrası acıkma hissim, özellikle tatlı ihtiyacım azaldı. Böyle bir yöntem olması sevindirici...

 • 13-10-2017

N. Toker 25.03.2016 KARBONHİDRAT BAĞIMLILIK TEDAVİSİ

Diz Eklemlerimdeki Menüsküs Yırtığı Ve Kıkırdak Doku Tahribatı, Dizlerimdeki Ağrı Ve Şişlik Nedeni İle Gittiğim Ortopedi Doktorum, Fazla Kilom Nedeni İle Dizlerime Binen Yükün Ağrımın Artmasına Neden Olduğunu, Ameliyat Öncesi De Acilen Kilo Vermemi Ve Diz Bağlarımı Kuvvetlendirici Fizik Hareketlerine Devam Etmemi İstedi; Ama Ben Sürekli Spor Yapmama Rağmen Kilo Veremiyordum. Araştırmalarım Benim Size Ulaşmamı Ve bilgilenmemi Sağladı. Tedaviye Başladıktan Dokuz Gün Sonra 2. Seansa Geldiğimde 4 Kilo Vermiştim Ve Kendimi Daha Genç Ve Enerjik Hissediyordum. 
Çok Zorlanacağımı Zannediyordum Fakat Hiç Beklediğim Gibi Zorlanmadım.
Dr. Ebru Hanım’a Böyle Bir Sağlık Hizmetini, Benim Gibi Kilo Vermek Ve Sağlıklı Beslenme Alışkanlığını Kazanmakta Zorlanan Kişilere Sundukları Bu Hizmetten Dolayı Minnetlerimi Sunuyorum. İyi Ki Varsınız. Her Şey İçin Çok Teşekkürler."

 • 13-10-2017

H. D 11.10.2017 ANKARA

26.04.2017 tarihinde kliniğe aşırı kilolarım yüzünden başvurdum.
Tam 91.5 kiloydum. Bugün 68.9 kilodayım.
Dr. Ebru Hanım öncelikle bütün kan değerlerimi inceleyip kaç kiloyu hedeflediğimi öğrendi.
Başlangıç sürecinden itibaren inanılmaz bir değişim yaşadım. Son derece basit ama etkili bir tedavi ile yol aldık.
Her hafta önemli ölçüde kilo kaybetmek harikaydı.
Çok mutluyum. Oğlumla aramızdaki çok yaş farkı ve aşırı kilolarım gitti. 
Şimdi daha sağlıklı , daha disiplinli yemek yiyen ve en önemlisi sokakta oğlumla bizi görüp;
'' anneanne misiniz ? yoksa babanne misiniz ? '' sorularından kurtulduk hem ben hem oğlum.
Daha ne isteyebilirim ki ? 
Doktorum sevgili Ebru Hanım'a ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimle."

 • 13-10-2017

D. T. Yaş: 37

Çok Kilo Aldığımdan Akupunktur tedavisine geldim. 3 Seans Aldım. Tedavim Çok Güzel gidiyor. Beni Çok İyi Karşıladılar. Ebru Hanım bana çok yardım etti. Onların sayesinde kilo verdim. Kendime baktığımda zayıfladığımı hissediyorum. Çok ağır değil yemek türleri, ondan memnunum bu diyetten. 105 Kilodan 90’lara düştüm :)

 • 12-10-2017

H. K. (41) 13.01.2016 Ankara

Kilo şikayeti ile kliniğinize başvurdum. 
Tedavi sürecim çok güzel geçti. Hiç zorlanmadım. Çabuk alıştım yeni yeme şeklime. Sağ olsun doktorumun da yardımıyla 13,5 kg verdim. Korumaya geçtim.
Yeni kliniğimiz çok daha güzel, İç açıcı, temiz çalışanları, doktorum çok ilgili, her zaman güler yüzle karşıladılar. Herkese çok Teşekkür Ederim

 • 12-10-2017

Gürkan U.  31 yaş ANKARA BAY 22.02.2015

Kliniğe fazla kilo (20 kg) yüksek şeker ve kolesterol için başvurdum. Olumlu ve eğlenceli geçen bir süreç oldu. Öncelikle ilk 2-3 hafta önemli olup bu sürede pes etmemek gerekli. İnanarak başlamıyor iseniz başlamayın. Her ne zaman inandınız o gün başlayın. 2-3 gün içinde hissedilir bir değişiklik olmuyor. Süreye ve sabretmeye inanın zaman verin. Doktorumuz Ebru hanımın tavsiyeleri önemli. Şahsım için tavsiyelerin hepsini dinledim, not aldım. Tavsiyelerin %50 sini dinledim, 3 ay sonunda 18 kilo verdim. İlk haftalar 3-4 kilo verseniz bile vücudunuzdaki değişimi hissetmeyebilirsiniz. Bu sizin inancınızı kaybettirmesin. Kilo verenler klübüne hoş geldim 

 • 12-10-2017

G.M 59 yaş ANKARA

Aldığım kilolardan kurtulmak, Sınırda olan şekeri düzenleyebilmek, Az çalışan tiroidimin düzeltilmesi, İnsülin direncini dengeleyebilmek ve verdiğim kiloları bir daha geri almamak, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek amacı ile Dr. Ebru hanıma başvurdum.
Tedavi sürecim benim için güzel geçti. Çünkü yediklerimin hangileri yararlı hangilerinin zararlı olduğunu öğrendim. Düşük olan enerjimi yeniden kazandım. Az ve düzenli yedim. İradeli ve kesin kararlı oldum. En ufak bir güçlükte hemen pes etmedim. Kendime güvenim daha da arttı. Öğrendiklerimi çevremdeki kişilerle paylaşmaya başladım. Hayatı ve insanları daha fazla sevmeye başladım. Yani herşey zihinde başlıyor ve yine zihinde bitiyor. (Bu arada 18.5 kilo verdim. Yaklaşık 3.5 ayda ) 23 yıl önce giydiğim kıyafetlerimi ilk defa giyebiliyorum :)
Sizlerle tanıştığım için çok mutluyum. İyi ki varsınız . Her zaman yanımda olacaksınız. Samimi , sevecen ve güler yüzlü oldunuz. Bizleri anlamaya çalıştığınız için teşekkürler. "

 • 12-10-2017

G.Y 48 YAŞ ANKARA BAYAN 22.01.15

Ne kadar diyet yapsam da kilo veremiyordum. Üstelik çok zararlı olduklarını bildiğim halde zayıflama ilaçları da kullandım, olmadı. Dr Ebru hanımla akupunktur tedavisine başladım. 1 ayda 7 kilo verdim. 67 kiloya düştüm. Kendimi daha enerjik, zinde ve güzel hissediyorum. Çevremden iltifatlar alıyorum. Hedeflediğim kiloya ulaştığımda daha güzel olacak. Kıyafetlerim daha çok yakışıyor. Uzun süredir gardolap bekleyen kıyafetlerimi kullanabiliyorum. Diz rahatsızlığım geçti, Merdivenleri koşarak çıkıyorum."

 • 12-10-2017

Ayten Y. 2014 ANKARA

Ben ayten yaşım 60 . 100 kilo idim Şu anda 73 kiloyum geçen sene haziran ayında başladım bu maratona bir yıl olmadı devam diyorum. Veremezsin boşuna ugraşma nasıl olsa geri alırsın diyenlere inat. Azmettim başardım kendimle gurur duyuyorum kendimi seviyorum Bu arada bana destek olan Ebru hanım. Taner bey sizlere teşekkür ediyorum iyiki varsınız hep varolun Bu arada 58 beden den 40 bedene indim."""
Sevgili sevgili ☺

 • 12-10-2017

D.A. 41 YAŞ ANKARA

Daha önce farklı kliniklerle başladım ben bu işe ve Ebru hanımla 1 ay önce tanıştım. İyi ki de tanışmışım. Çünkü daha önceki yerlerden farkı sizi özel hissettirmek. Daha ince ve güler yüzlü karşılanmak. Ayrıca birebir ilgilenmek üzere sonuçta tamamen olumlu oluyor. Artı gıda tahlili ile daha bilinçli ve daha detaylı diyetinize devam edebiliyorsunuz. Ben çok memnunum. Uzun zamandır takıldığım kilolarımı veriyorum. Ve güzel sonuçlarla tamamlayacağıma inanıyorum. Teşekkürler Ebru hanım :)))"

 • 12-10-2017

Reçhan. Ş.Ö 56 YAŞ BAYAN ANKARA 30.04.2015

Menopoz dönemi aşırı bir kilo alma sorunum ve dizlerde ayaklarda ağrı şikayetim vardı. İlk hafta biraz zorlandıktan sonra gelen haftalar son derece kolay geçti. Tedavi süresince hiç kaçamak yapmadım. Spor yapmam biraz zor oldu, çok yapamadım. He rgün yürüyebildiğim kadar yürüdüm. Klinik samimi, doktor hanımın güleryüzlü ve ilgili olması eşi Taner beyin son derece bilgili ve konu hakkında aydınlatıcı bilgi vermesi de diğer güzel örneklerden. Bu arada yaklaşık 1 ay 20 günde 15 kilo verdim.."

 • 12-10-2017

T.Ç ANKARA 53 YAŞ BAYAN 13/06/2015

Kilo, şeker ve tansiyon şikayetleri olan hastalarıydım. Bu yüzden Ayten ablama teşekkür ediyorum . Çünkü Ebru hocamla tanıştırdı.
Tedavi sürecim benim açımdan zor olacağını zannederken kolay geçti. Arada kaçırmalar olurken yine de istediğimiz hedefe ulaşmamıza az kaldı. Buradaki enerji ve destekten çok memnunum. Hocam sayesinde 100 gr bile zayıflayamayan ben 16 kilo verdim . Şeker ilacını kullanmıyorum. Tansiyon ilacım çeyrek kullanıyorum. Kısacası yaşam tarzımız tümüyle değişti.
İyi ki Ebru hocam var. Onların eksikliğini göstermesin. Ben diyorum ki arada sırada onları ziyaret etmeden olmayacak. Bizden kurtuluş yok . onlarda bizden memnun ise tabii. İyi ki varsınız iyiki sizleri tanımışım

 • 11-10-2017

Şenay.D  07.09.2015

Kilo ve panik atak, depresyon, endişe, kaygı, takıntı, evlilik kalıntıları birçok sıkıntım vardı. Hem fiziksel hem psikoloji hiç iyi değildim. Geçmişimi unutamıyordum. Kısacası hiç iyi değildim. Şimdilik 12 kg verdim. Bir de yazın kafamda olmayan bir şey oldu.61 yaşında evlenmek üzere adım attım. Hayattan hiçbir beklentim yoktu, karamsardım, Depresyondaydım. Çocuklarımdan dolayı sıkıntılarım vardı. Taner Beyle 5 seanslık geçmiş yaşam terapisi ile mucizeler yaşadım. Ebru hanımla da bu kadar sıkıntıya rağmen kilo verdim. Daha öncede Akupunktura gittim sonuç alamadım. Şimdi daha az yiyorum.2 aydır tatile gittim kilo vererek döndüm İkisinden de Allah razı olsun"

 • 11-10-2017

A Y. 29 yaş ANKARA 21.11.2015

Asla veremeyeceğimi düşündüğüm kilolarımdan dolayı kliniğinize başvurdum. Şu an 2.5 ay oldu ve 19 kilo verdim. Yiyerek en azından yiyerek zayıflamak harika…Bu süreçte Harika iki insanla karşılaştım. Sizin desteğiniz de benim için büyük önem taşıyordu ve ne güzel ki harika bir 2.5 ay geçirdim. Pazartesi başlayıp Salı sona eren diyetlere son. En önemlisi de acıkma yok, enerji kaybı yok. Ben şu an çok mutluyum. Size çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. :)

 • 11-10-2017

Hatice A. Yaş 53 06.2017

Karbonhidrat ve tatlı isteği ile başvuru yapan bir hastamız tedaviye 18 Mart 2017 tarihinde başladım ilk hafta biraz su içmek de zorlandım daha sonra fark bile edemiyordum elim suya gidiyordu. Başladığımda İnsülin direncim 18 di. Bugün itibariyle yarıya düşmüş durumda bu benim için muhteşem bir şey ilk günden bugüne 20 kilo verdim. Yaşam ve hareketsizliğe rağmen bu kilo gitti Dr Ebru Hanıma ve Tuğba Hanım'a Güziyde hanıma güler yüzleri için ilgileri için teşekkür ediyorum.

 

 • 11-10-2017

Hale Y. Yaş 45 06.2017

Tedavi süreci benim için Zorlu başlamıştı ancak kilo vermeye başladığımda mutlu olmaya başladım. Başarabileceği mi düşünmüyordum, 20 gün içerisinde 10 kilo verdim daha da fazla verebileceği mi Biliyorum eski alışkanlıklarımı unuttum. Yeni bir beslenme düzenine geçtim eskisi gibi canım çok şey istemiyor tatlıdan vazgeçemem sanıyordum ama 20 gündür görsem de yemek istemiyorum."
Süreçler kişilerin vücut durumuna, sürece, tedaviye uyuma göre kişiden kişiye değişebilir. Lütfen dikkate aliniz.

 • 11-10-2017

Handan D 11.10.2017 ANKARA

26.04.2017 tarihinde kliniğe aşırı kilolarım yüzünden başvurdum.

Tam 91.5 kiloydum. Bugün 68.9 kilodayım.

 Dr. Ebru Hanım öncelikle bütün kan değerlerimi inceleyip kaç kiloyu hedeflediğimi öğrendi.

Başlangıç sürecinden itibaren inanılmaz bir değişim yaşadım. Son derece basit ama etkili bir tedavi ile yol aldık.

Her hafta önemli ölçüde kilo kaybetmek harikaydı.

Çok mutluyum. Oğlumla aramızdaki çok yaş farkı ve aşırı kilolarım gitti. 

Şimdi daha sağlıklı , daha disiplinli yemek yiyen ve en önemlisi sokakta oğlumla bizi görüp;

'' anneanne misiniz ? yoksa babanne misiniz ? '' sorularından kurtulduk hem ben hem oğlum.

Daha ne isteyebilirim ki ? 

Doktorum sevgili Ebru Hanım'a ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimle.

 • 11-10-2017

Kevser Y. 30 YAŞ 

Birçok kez Diyet girişiminde verdiğim kiloları kolaylıkla geri aldım vücudumdaki ödem rahatsızlıklar 22 numara Hemen devam ediyordu Bir akrabamızın tavsiyesi üzerine hem sağlığın hem de ideal kilom için Ebru Hanıma başvurdum henüz şanslıyız Ben şifanın Allah'tan ve duadan geldiğine sonsuz inanan biriyim kliniğin ve çalışanların doktorumuzun güzel enerjisi ile 3 günde 3 kilo verdim artı 1 kilo kas ile birlikte ödevimi yok acıkmıyorum mutluyum enüz Tedavinin başındayım Ama kalıcı olarak Bedensel olarak sağlığına kavuşacağı ama İnanıyorum Muhtemelen 3 ay sonra zaferi mi tekrar size belirtirim şimdiki hedefim Bir 20 kilo daha vermek gıda bağımlılığı tedavisinden sonra sürekli pasta ve börek çeken Canım hiçbir şey çekmemeye başladı kolaylıkla yasaklanan gıdaları unuttum diyetime adapte olabildim. Şu anda da düşünüyorum pasta börek olsa yer miydim diye hiç gerek yok Vücudumun böyle sağlıklı zihnimde Herkese bu tedaviyi öneriyorum eminim Sigara ve alkol için de aynı kolaylıkla çözüm sunuluyordur

 • 11-10-2017

Ayten . A 62 yaş

Ben kilo vermede yardımlarını aldığım Ebru hanımcıgıma teşekkür ediyorum sağlığım düzeldi tansiyonum düştü kolesterol düştü saglıklı beslenmeyi ögrendim ve yürümekten zevk aldım .Şu anda günde 10 bin adım atıp 3 litre su içiyorum ve ben 62 yaşımdayım yaşımı hissetmiyorum teşekkür ediyorum Meleğime https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png❤️https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png❤️https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png❤️https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png❤️https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png

 • 11-10-2017

Gülşen B. Yaş.56 

Karbonhidrat bağımlılığı ile ilgili tedavi aldım. Süreç çok iyi geçti istediğim sonucu 2 seansta aldım.2 seanstan sonra ekmek,pasta,börek.tatlı gibi isteklerin kalmadı .Karbonhidrat ağırlıklı beslenmeme dibe indi.3-4 kilo fazlalığım vardı kilo sorunum olmadığı için Sadece sağlıklı beslenme ve ileride kilo sorunu yaşamamak için bu 2 seansı aldım sonuç mükemmel.

 • 11-10-2017