S. A. 46 YAŞ ALKOL BAĞIMLILIĞI

31.01.2020 ' de başladım tedaviye, 10 -11 yıldır alkol alıyordum. 5-6 yıl önce içip içip kendimi kaybediyor ne yaptığımı bilmiyordum, son 1 yıldır biraz daha iyiydim ama alkolü artık daha fazla içmeye başladım. Maddi ve manevi zarar veriyordu. sinirlenir sinirlenmez kendimi alkole veriyorum.Artık yaptığım yanlışları görmeye oğlumun sayesinde başladım.Oğluma nasıl bir örnek olduğumu düşünmeye başladım. Araştırırken burayı bir arkadaşımdan duymuştum.1 ay düşündüm ve kendi kararımla tedaviye başladım.

Hayatıma sihirli bir değnek değmiş gibi hissettim. İlk bir hafta mutluluktan ayaklarım yere değmiyordu. Artık alkolün tadını bile hatırlamıyorum inanamıyorum. 3. haftadayız, haftada 1-2 kez aklıma geliyor. Ama hiç içmedim. Hep geçmişim geliyor perişan acınası hallerim ve artık kesinlikle içmek istemiyorum. Her şeyden önce örnek bir anne olmalıyım. Çok mutluyum iyi ki gelmişim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.   :)

  • 22-02-2020

Güner A 35 YAŞ Alkol tedavisi

Tedavi sürecim yaklaşık 3 ay sürdü.17 yıldır haftanın her günü , günde  15-20 adet bira alkol kullanırdım şuan tedavim bitmediği halde çok rahatladım, vücudum çok rahat kurtuldum bu konudan. Yaşamım çok değişti sakin, durgun ve temiz bir vücuda sahibim artık çok güzel bir şey. 

  • 03-10-2019

Alkol bağımlılığı

Alkol bağımlılığı Yaş 47 Ankara

Hastamız 30 yıldır düzenli alkol kullanıyordu. Son 1 yıldır aldığı miktarda artmış. Hergün rakı,viski kuulanımı ile tedaviye başladık. "6 hafta sürdü. Şu an bırakmış durumdayım. Hiç yoksunluk hissi yaşamadım. Çok yararını gördüm. Tüm yaşamım değişti, faydalarını anlatmak için bu sayfalar yetmez. Teşekkürler."

  • 22-02-2019

Alkolle mücadele için.

Alkolle mücadele için. 15 yıldır hemen hemen her gün sabah erken saatler de başlayıp gün aşırı alkol alıyordum. Günde en az 2 veya 3 şişe 70lik votka rakı şarap viski vb. içkiler kullanıyordum.

Süreç gayet güzeldi. Doktorum Ebru Hanım  ile başlayan ve tabi ki eşim , ailemin desteğiyle devam eden zor günler de güzel ve güler yüzlü anlayışlı bir ekiple çalışarak tedavimi sürdürdük. Bana nasıl mücadele edebileceğim konusunda ve kendime olan öz güvenimi yeniden kazanmama yardımcı olurken Ebru Hanımın tedavi yöntemi ve almış olduğu eğitimle vücudumun sakinleşmesini enerjisini ve hayat akışımı düzenlemeyi sağladı. Bazı  vitamin destekleriyle ve tabi ki kendi isteğimle hep beraber başardık.

  • 16-01-2018