R. A Alerji tedavisi

Ürtiker tedavisi için geldim.

3 ay kadar sürdü.Aralıklı geldiğim için uzun sürdü.kaşıntı ve kabarıklık şikayetlerim vardı.%70 oranında azalma oldu.Yapılan tedaviler ve diyetin etkisi oldu.

Kaşıntılarımda ve kızarıklarımda azalma oldu.

 • 12-05-2023

Egzama/Alerji

Egzama ve kilo tedavisi için geldim.

3 ay sürdü.Kaşıntım vardı.Derim pul pul idi.Çok rahatladım.Kaşıntım gitti.Derim düzeldi.Kilo verdim.Kendimi çok iyi hissediyorum.

Uykum düzeldi.Cildim düzeldi.Gayet iyiyim.Çok teşekkür ediyorum.

 • 11-03-2023

Alerji tedavisi Müjgan E. 51 Yaş

Kronik ürtiker tedavisi için geldim.Tedavim iki buçuk ay kadar sürdü.Vücudumun her yerinde kaşıntı ve kırmızı döküntüler vardı.Ayrıca kafamda yaralar(yine kaşıntılı)ve vezeler vardı.Bel ağrım ve boyun ağrılarımda vardı.Tedaviden çok güzel sonuçlar aldım.Tedaviye başladıktan bir hafta kadar sonra rahatlamaya başladım.Kaşıntılarım,kafamdaki yaralar bezeler hepsi geçti.Boyun ağrılarım geçti.Bel fıtığım vardı, şu anda çok daha iyi durumda. Bütün sıkıntılarım geçti.Kendimi daha enerjik ve daha dinç hissediyorum.Bütün bunların dışında;kiloda vermek istiyordum.Bu süreçte 10 kilo kadar verdim.İdeal kiloma düştüm.Ebru hocama ve bütün çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 • 14-09-2022

B. Ö YAŞ 26 Kronik öksürük alerji

Alerji tedavisi için geldim.Tedavim 6 ay sürdü.Öksürük,şişkinlik,boğaz akıntısı,ishal gibi şikayetlerim vardı.2-3 seans sonra hemen etki görmeye,rahatlamaya başladım.10 dakikada bir öksürüyordum.Durmadan gelen bir boğaz akıntısı vardı.Şimdi hiçbiri kalmadı.

Diğer şikayetlerim özellikle öksürüğüm tamamen gitti.En fazla rahatsızlık veren oydu.Artık çok rahatım.Artık kedilerimin tüyleri ve polenlerde rahatsız etmiyor.Daha sağlıklı besleniyorum.İyi gelmeyen şeyleri mümkün olduğunca tüketmiyorum.Bu tedavi sayesinde daha iyi ve enerjik hissetmeye başladım.Rahatsız eden şikayetlerimin hepsi gitti. 

 • 09-07-2021

G.G 48 YAŞ KADIN

Alerji tedavisi için geldim.3 haftadır geliyorum.Harika bir sonuç aldım.15 yıldır hastalığım sürüyordu.3 haftada 15 yıllık kabusumu sona erdirdi.Bütün ağrılarım geçti, kaşıntılarım geçti. Enerjik ve mutlu hissediyorum.Yaşamayı ve mutlu olmayı öğrendim.Ebru hocama teşekkürler... :)

 • 21-06-2021

Alerjik astım 11 yaş

Astım, alerji tedavisi için geldik. Biz Aybike 11 yaşında iken tedavisine başladık. O yaşına kadar devamlı tıkanma, nefes almada zorluk şikayeti vardı. Hep ilaç dil altı kullandık, ventolin kullandık ama bunlar hep geçici oldu. Okulda, serviste, kalabalık ortamda hep nefes almada zorluk çekiyordu. Sosyal medyadan Ebru hocam dikkatimi çekti.Yorumlar güzeldi, bizde başladık. Daha ilk senemizde düzelmeler oldu. Gittiğimiz yere ilaçsız ve makinesiz gitmezdik.Hepsini bıraktık. Fazla allerjendik çoğunu yendik. Hocama çok teşekkür ediyorum. Şimdi sadece mevsim geçişlerinde geliyoruz :)

 • 21-05-2021

Kezban Ö. 65 yaş alerji, ağrı tedavisi

Alerji ve ağrı tedavisi için geldim.Tedavim 6 ay sürdü.Şikayetim alerji vücudumda kızarıklıklar ve kaşıntı vardı.101 kiloydum.Kan tahlili sonucumda şekerimin 182 olduğunu öğrendim.Gut hastalığı çıktı ve denge bozukluğum vardı.Baş dönmesi ve bacaklarımda ağrılar oluyordu.Midemde aşırı reflü ve gastrit vardı ve kendimi kilomdan dolayı huzursuz hissediyordum.

Tedavimin bittiği bugün çok mutlu ve huzurluyum.Kilom 85 oldu, alerjim bitti.Mide sorunlarım kalmadı.Bacaklarım ağrımıyor.Kendimi çok mutlu hissediyorum.Doktor Ebru hanıma ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Ben onlardan çok memnundum. :)

 • 11-02-2021

G.Y Alerji tedavisi

Hocam merhabalar  ben G.Y. alerji hastanız glutatyon uygulaması sonrası şuan da halen geçerli olmak üzere bi zindelik var nöbet çıkışlarında uyksuz olduğumda falan halim kalmıyordu 2 gündür daha dincim gece uyumamama rağmen. İnşallah bağışıklık için de iyi geliyordur sayenizde iyileşeceğim inşallah

 • 22-01-2021

A.K GLUTATYON TEDAVİSİ

Glutatyon,alerji,kilo tedavisi için geldim.Glutatyona iki seans girdim, seanslarım devam ediyor.Glutatyonda öncelikle yapıldıktan hemen sonra çok güçlü bir enerji gelmekte.Uyurken rahatlama ve sabah daha rahat kalkma oldu.Rengim bir ton açıldı.Kas yorgunluklarım gitti herkese öneririm.

 • 13-10-2020

Neşe A. 63 YAŞ ALERJİ/KİLO

Alerji, kilo, nefes daralması, yorgunluk tedavisi için geldim.Alerjilerim azaldı.Daha öncede birkaç doktora gittiğim halde en fazla iki kilo verebilmiştim. Sevgili doktorum canımcığım Ebru hanım size çok çok hatta daha çoook teşekkür ederim.Yedi buçuk kilo verdim.Yılmak yok devam ama en önemlisi yürüyemiyordum yüz metre dahi nefesim daralıyordu.Şimdi en az bir saat yürüyorum.Eskiden bebek yürüyüşü yürüyordum şimdi yürümelerim normalleşti hatta hızlı yürüyorum.Yemek yerken uyku halim geliyordu onlar geçti.Kendi evimi temizliyorum.Yorgunluk yok.

En önemlisi kendime güvenim geldi.Kolesterolüm düştü.Nefesim düzeldi.Çoğu alerjilerim yok gibi.(Bazıları yok oldu)Rahat çarşı pazar geziyorum.Uykularım düzeldi.Stresim azaldı.Tatlı bağımlılığım yok oldu.

Ben Ebru Akçakanat hanıma çok teşekkür ediyorum.Çünkü yaşımdan dolayı zayıflamam biraz zordu ama üstesinden geldik.

 • 29-09-2020

Tülin Y. 44 yaş

Alerji,kilo ve ağrı tedavisi için geldim.2 ay sürdü tedavim.2 ay boyunca ağrılarım hiç olmadı Alerjilerimin neden olduğu öksürük, ateş, halsizlik ve sinirlilik hallerimden kurtuldum.Gece uykularım bölünürdü.Bu tedavi ile deliksiz uyumaya başladım.Kaşıntılarım geçti.Burnumun içindeki yaralar %80 oranında iyileşti.KBB doktorum operasyona gerek var demişti.Tedavi sonrası operasyona gerek görmedi.2 ayda 6 kilo verdim.Ağrı,kaşıntı,öksürük,ateş,kızarıklık,uyku bölünmesi, şişkinlik hepsi iyileşti. 

 • 21-08-2020

ALERJİ-KİLO-AĞRI TEDAVİSİ 46 yaş

Tedavi sürecim 6 Mart 2020'de başladı ama süper başladı.Henüz 3 ay tamamlanmadı ama ağrılarım yok.Geceleri diş sıkardım ve horlamam vardı.Artık onlarda yok.Bu süreçte diyetime tam uydum ve çok güzel kilo verdim.Çok rahatladım.Hem bedenen hem de ruhen.Çok mutluyum ve devam...

Nöropatik ağrılarım vardı.Ağrılarım tamamen geçti.Alerjim azaldı.Hiç hareket etmek istemiyordum.Şimdi kendimi çok enerjik hissediyorum.Özellikle gece boyu süren yemek yeme isteğim vardı.Tamamen yok oldu.Yemedende zinde, mutlu olunduğunu anladım.Çok teşekkürler Ebru Hocam.İyi ki sizinle karşılaştım.Sizinle devam.

 • 06-06-2020

Sevim K. 47 yaş ASTIM, alerji tedavisi

3-4 yıldır ara ara devam eden alerjik astım ve aşırı kuru öksürük vardı. İlaçlara alerji, ödem, şişlik vardı. 3. seanstayım şuan. Daha tedavim tamamlanmasına rağmen 3. seanstan itibaren öksürük kesildi ve rahatlama gördüm. Şişkinliklerim de gözle görülür azalmalar oldu. Bu süreçte yardımcı olan başta hocam Ebru Akçakanat ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

 • 31-01-2020

Ş. Köksal 44 yaş Kronik Öksürük tedavisi

3 yıldır devam eden öksürüğüm vardı.Tedavi sürecim 15 günde sonuç aldım. Şiddetli geçmeyen öksürük şikayetim vardı. Yaklaşık 2.5 aydır öksürüyordum. Bu tedaviye başladıktan kısa bir süre içinde öksürüğüm kalmadı. Şuan öksürmüyorum. Bağışıklığım yükseldi. 1,5 ayda 9.5 kg verdim :)

 • 23-01-2020

Kadir Ç. 24 YAŞ Alerji tedavisi

ALERJİ TEDAVİSİ

Tedavi  süreci yaklaşık 3 ay sürdü. Toplamda 10 seans tedavi sonucu; henüz 3. seansta iken almaya başladım.Artık göz kızarmalarım olmuyor. Aldığım sonuçtan çok memnun kaldım. Her gün alerji ilacı almama rağmen 15-20 kez hapşırırdım. 4 aydır ilaç kullanmıyorum ve artık hapşırmıyorum! Göz kızarıklarım ve deride kaşıntılarım olurdu (özellikle ellerimde) artık kaşıntılar da yok oldu. Teşekkürler.

 • 16-01-2020

Pelin L. 24 YAŞ  ALERJİ TEDAVİSİ

Alerji tedavisi için geldim. Gıda,polen,kozmetik alerjileri ve buna bağlı ödem, uyku, yorgunluk sıkıntılarını çözmek için. Yaklaşık 10-12 yıldır devam eden bir alerji sıkıntım vardı. Tedavi sürecim yaklaşık 2.5 aydır devam ediyor. Tedaviye başlamamla beraber uyku problemim ve yorgunluğum alerjilerime ek olarak hızla kayboldu. Eskiden ilaçsız çözümünü bulamadığım alerjilerime, hiçbir şekilde ilaç ihtiyacı duymadım. Uyku problemim, yorgunluğum yok oldu.6 kilo verdim. Cilt hassasiyetim azaldı. Kendimi daha dinç ve sağlıklı hissetmeye başladım.

 • 19-11-2019

Kadir Ç 24 yaş Alerjik rinit tedavisi

ALERJİ TEDAVİSİ / Alerjik rinit 

1 yıldır  kronik nezle ve egzama var . Tedavi sürecim halen devam etmekte, şuan 4. seans sonunda yaklaşık 1.5 haftadır hiç hapşırmıyorum. Tedaviye başlamadan önce günlük 35-50 kez hapşırıyordum. Beslenme alışkanlığım değişti. Kronik alerjim de ciddi azalma oldu. Göz kızarmaları ve kaşıntıları azaldı. Dr. Ebru Akçakanat ve tüm ekibine teşekkürler...

 • 08-11-2019

Ürtiker Aslı B. 46 yaş Kronik Ürtiker/Alerji tedavisi

 Alerji tedavisi için gelmiştim.Mayıs  2019'dan, Eylüle ayına kadar, 6 aydır  Ebru hanım'a gelene kadar bacaklarımda yoğun olmak üzere tüm vücudumda kaşıntı vardı. Kaşıntı sonrası yaralar oluşuyordu hem görüntü hemde kaşıntı yaşam kalitemi çok etkiliyordu. Daha önce de başka doktorlara tedaviye gitmiştim sürülen ilaçlar ile kortizonlu ilaçlarla her şeyi denedim ama hiçbir sonuç alamadım. İmmün sistemime bağlı birçok hastalığım olduğundan Ebru hanımı takip ediyordum ve bu kaşıntıyla birlikte tedaviye gelmeye karar verdim. Tedavi çok özellikli bir cihazla yapılan 5.000 alerjeni birlikte analiz eden bir test yaptırdım ve a'dan  z' ye vücudumla ilgili sorunların kaynaklarına ulaştık. Bildiğim ve bilmediğim bu sonuçlara göre 3 eylülde başladığımız tedavinin 1. ayında ilk haftada kaşıntılarım geçti kendimi daha zinde hissediyorum bu arada aldığım ve vermekte zorlandığım kilolarımdan da 3 kilo gitti. Çok mutluyum inanıyorsanız denemelisiniz!

 • 03-10-2019

ALERJİ-KİLO M. K 60 yaş 

ALERJİ-KİLO

Hastamız Alerji şikayeti ve biraz da kilo vermek için başvurdu. Bağırsak sorunları, Süt, Karbonhidrat ve gluten ürünleri yediğinde hep ciddi gaz sancısı, karın ağrısı, makat ağrısı, boğazda kaşıntı oluyordu.Arada solunum sıkıntısı vardı.Uyku sorunu, strees ve yorgunluğu oluyordu. Tedavimiz daha çok alerji tedavisi üzerine yapıldı. Bu arada kilo da verdi. Şikayetleri geçti. Şu an tatilde karbonhidrat ürünleri yediği halde eski şikayetlerinin olmadığını söyledi.Şimdi eskisinden iyi, enerjik ve fit  görünüyor. Arada iyilik , sağlık halini korumak için detoks seanslarımızı yapacağız.  "4 ay sürdü  tedavim kilom 65.2'den 58'e kadar düştüm. Özellikle yağdan vermiş olmam çok hoşuma gitti. Kendimi daha dinç hissetmeye başladım. Eskiden bu kadar kilo verdiğimde yüzümden ve göğsümden giderdi bu sefer tam istediğim yerlerden gitti. Alerjilerime gelince vücudumun daha çok direncinin arttığını hissediyorum. Teşekkürler."

 • 02-08-2019

ALERJİ TEDAVİSİ Zeynep Z. K 54 YAŞ

 

Burun tıkanıklığı, hapsuruk, kaşıntı, boğazda batma hissi gibi alerjik şikayetlerle başlamıştık. 03.05.2019 da tedaviye başladım. İlk başta olan şikayetlerim kalmadı azaldı. Burun tıkanıklığım azaldı, boğazımı sıkma azaldı, kendimi daha iyi hissediyorum. Hapşırmalarım çok az kaldı. Hocamızın söylediklerini uyguladım yememem gereken gıdaları kestim, vitaminlerimi kullandım. 3 ay tedavi sürdü kendimi sağlıklı hissediyorum. Çalışan arkadaşlara da teşekkür ederim güler yüzlü ilgili oldukları için. Tedavi bitiminde şuan kendimi daha  sağlıklı hissediyorum.

 • 26-07-2019

B. Özer 20.11.2018 Allerji Tedavisi

1 ay gibi kısa bir sürede 4 yaşındaki kızımın. 6 aylıktan itibaren mücadele ettiğimiz çoklu gıda alerjisinde sıkıntı yaşadığımız cevizle ilgili kısmını atlattık. Atak sırasında dudakta şişme, yüzde şişme gibi reaksiyonları oluyordu. Ceviz yediğimizde herhangi bir atak yaşamadık. Ebru Hanım ve ekibine teşekkürler.

Tedavimiz devam ediyor. İyi sonuçlar almaya devam edeceğimize inanıyorum .

 • 21-11-2018

Murat K- 02.05.2018

ALERJİ TEDAVİSİ:

Tedaviye ilk geldiğimde tedirgindim  çünkü 15 yılı aşkın bir süredir vücudumda devamlı olarak şişkinlik oluyordu. Bu şişlikler dudak çevresinde başlayıp, tüm yüze yayılabiliyordu ve 15 yıllık tedavi süresince bir sonuç elde edilememişti. İlk başta ilaçlarla ve hastanelerde yapılan tedavi sonucunda düzelme olmayan bir hastalık sinyaller sayesinde nasıl düzelecek soruları vardı. Ama tedaviye başladıktan kısa bir süre sonra ciddi bir azalma oldu. Şuan tedavimde çok güzel ilerleme kaydettik ve hemen hemen allerji bitmiş durumda diyebilirim. Tedavi süresince yaklaşık 20 kg da verdim. Buda tedavinin bir artısı oldu. Ebru hanım ve klinik çalışanlarına teşekkürler.

 • 06-08-2018

ESİN S. - 04.05.2018

Allerji, halsizlik, yorgunluk, bitkinlik, kilo ve omuz, diz eklemlerinde ödem, ağrı ile birlikte kas yırtılması, menüsküs kırıkları, polip ve kistler. Kalp ritim bozukluğu.

İlk haftadan itibaren (2 seans) rahatlama ve alerjenlerde azalma ile diyet de çok rahat geçti. Karbonhidrat ve tatlı isteğim gittikçe azaldı. 

Enerjim yerine geldi, kilo verdim, ellerji şikayetlerim yok denecek kadar azaldı. (Önümde bir seans kaldı) Duygu düşüncem çok iyi, kalp ritmim düzeldi. Ebru Akçakanat ve kliniğine çok teşekkür ederim. 

 • 07-05-2018

ÖZNUR Ç. - 02.02.2018 OKB İrritable bağırsak sendromu

İrritabl bağırsak sendromu 

Doktorum Ebru Hanım'ın güler yüzü ve ilgisi sayesinde tedavi çok güzel geçti. Doktorum bir yandan tedavimi yaparken bir yandan da OKB hastası olmam nedeni ile oluşan takıntılarımın üstüne yürümeyi öğretti bana. OKB hastası olduğum için antidepresan kullanıyordum. Tedavi sürecinde ve oldukça da tedavim başarılı oldu. İBS ilgili sorunlarım geçti. Tedavi sürecinde kullandığım vitaminler bana oldukça fayda sağladı.

İyileşmeme olan katkısından dolayı doktoruma çok teşekkür ediyorum. Tedaviye başladıktan kısa bir süre sonra sorunlarım geçmeye başladı. Artık sağlıklıyım ve huzurluyum. İBS nedeniyle artık karın ağrılarım yok ve diğer sorunlarım da geçti. Tedaviden önce ancak bir hafta da tuvalete çıkabilirken artık hemen hemen hergün çıkıyorum. 

Size çok teşekkür ediyorum :)

 • 02-02-2018

Kübra Y.  yaş:25 KARABÜK

tedavi çölyak alerjisi buğdaya karşı, 2012 yılıda teşhis konuldu ve birdaha buğdayla ilgili birşey yiyememek beni çok ürkütmüştü. Hayatım boyunca diyet yapmak yediklerime dilkkat etmek zorundaydım, Dr. Ebru Hanımı ve merkezi görünce herşey değişti düzelebileceğine inanıyordum ve karabükten 4 a önce geldim melek gibi insanlarla karşılaştım güler yüzlü iyi insanlar vardı ve birkez daha inandım iyileşeceğime şikayet olarak midemde şişlik ,aralıklı olarak ishal şikayetlerim oluyordu . tedaviden sonra buğday,pirinç,patates ,hazır paketli gıdalar,şeker,abur cuburlar bulgur yememeye başladım ve şuanda midemde şişlik ishal ve ağrı kalmadı.midemde şişlik ve ara ara olan ishal işikayetlerim kalmadı tedaviden sonra genel vücüd ağrılarım yok sitresim azaldı bedenen ve ruhen daha iyi hissediyorum herşey için teşekkürler..

 • 18-10-2017

AYBİKE S. 11 YAŞ 

15.10.2016 ALLERJİ TEDAVİSİ
Sevgili Aybike'ye allerji tedavisi yapıldı. Burun tıkanıklığı, akıntı, solunum sıkıntısı, hapşuruk vb.. şikayetleri vardı. Henüz tedavimizin başında olmamıza rağmen gayet güzel gidiyor. Şifa olsun inşallah....
Aybike''nin Annesi
Ben Aybike'nin annesi olarak yaklaşık 6-7 yıldır onun astım hastalığı ile uğraşmaktayım. Bize söylenen, ev akar ve mite alerjisi olduğuydu bu süre zarfında söylenen her türlü ilacı ve tedaviyi denedik buna rağmen astım ataklarımız hep devam etti özellikle okullar açıldığı zaman çocuğum hep hasta ve mutsuzdu şimdi kızım 11 yaşında okullar açıldı ve biz aynı sıkıntıları yeniden yaşamaya başladık ta ki Dr. Ebru hanım'la tanışana kadar. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine kendilerine başvurduk, muayene etti ve kızımın bizim bile bilmediğimiz bir çok şeye alerjisi çıktı aynı zamanda tedaviye de başladık. biz başlayalı bir hafta, oldu. Bu zaman içerisinde hiç hava (solunum sıkıntısı ile ilgili ilaç) vermedik oldukça mutluyuz. Okul başarımızı da etkiledi bu tedaviden oldukça mutluyuz inanıyorum ki çok daha iyi olacak iyi ki kendilerini tanımışım çoook teşekkürler..
AYBİKE S. 11 YAŞ 
Alerji olduğum gıdaları hiç tüketmedim çünkü daha bilinçli oldum hiç zorluk çekmedim kendimle ilgili çok değişiklikler oldu okulda artık tıkanıklığım olmadığı için kendimi daha rahat hissetmeye başladım ve derslerime kendimi daha iyi verebildim eskiden okuldan eve geldiğimde yorgun hissediyordum ve daha ilk haftadan bu şikayetlerim yok oldu.

 • 13-10-2017

Hülya. Y Ankara

Kronik kabızlık, şişkinlik ve mutsuzluk şikayeti ile geldim. Başladığım günden bugüne kadar kendimi daha daha hafif daha rahat hissediyorum her şey yolunda gidiyor. Her şeyden önce bağırsak problemim hafiflemeye başladı bağırsaklarım harekete geçince çok seviniyorum .Beni görenler ten rengimin ve bakışlarımın daha canlı ve olumlu etkilerini olduğunu söylediler ve güzel buldular şaşkınlıklarını gizleyemediler. Daha yolun başındayım. Çok daha iyi olcağına inanıyorum..."

 • 13-10-2017

"Nagehan .K. Ankara Alerji /Gaps diyeti

 • Ciddi derecede bağırsak şikayetleri ile gelen ve uzunca bir süredir de pekçok tedavi denemek durumunda kalmış sevgili, tatlı mı tatlı hastamla GAPS DIYETI uyguladık. Son derece tedavi uyumlu bir hasta olarak üzerine düşeni fazlası ile yaptı. Mükafatını alıyoruz. Mutluyuz
 • İlk evreden bir fotoğraf
 • Keçi sütünden ev yapımı anne yoğurdu
  Galiba bal kabağı yada kabak çorbası 
  Himalaya tuzu
  ‼️Bu hastalıkla çok şey öğrendim..İlk başta sabretmeyi.Sonra şükretmeyi,herşeyle mutlu olabilmeyi,en çokta Allahım yemekle kimseyi terbiye etme dediğim bi 4 ay geçirdim.Korktum,çok korktum..İyileşememekten korktum.Ama inandım bunada şükür dedik hep annemde babamda daha kötüsü olmadığına hep şükretti.Şimdi yemeğimi yiyorum üzerine keyif kahvemi bile içiyorum.Zaman hiç kolay geçmedi.O günleri unutmak istemiyorum.Çünkü unutursam bedenimin kıymetini bilemem,şükretmeyi aksatırım diye o günleri hep hatırlatıyorum kendime ve diyorum ki Allah çok büyük.Geçmez dediğiniz herşey Birgün size anı olarak hayatınıza katılıyor.inanın ve sabredin en çokta şükredin
 • ‼️‼️‼️‼️Bu asla kendi başına başardığım bişey değil.Annem:herşeyim ben keyif alayım diye hayal gücünü zorladı her zaman benim için bişeyler düşündü yaptı en çok seni yordum annem❤️ Babam: bitanem yediği yemeklerin hiçbirini içine sindiremedi hep sen ne yiyebiliyorsun diye sordu, ne zaman bi sonraki evre diye hep takip etti❤️.bütün ailem kaprisimi çekti mutlu etti yüzümü güldürmeye çalıştı

 • 11-10-2017