Sigara tedavisi S. Ö

Sigara bırakma tedavisi için geldim.

Sigaradan kurtulmak için çok çabaladım ancak burada aldığım seans çok etkili oldu.O günden sonra bir kez bile içmedim.Şu an 2. ayı geçti artık hiç aklıma bile gelmiyor.

Sabahları çok zinde uyanıyorum.Nefesim kokmuyor,zihnim daha berrak ve enerjim arttı.

 • 12-05-2023

58 Yaş Ahmet Y. Sigara tedavi

Sigara bırakma tedavisi için geldim.Aşırı sigara içme isteğive günde 2 pakete yakın sigara kullanımım vardı.Tedaviyle isteğim tamamen gitti. Kliniğe bir çok yakınımı da sigara bırakması için getirdim. Hepimiz memnun kaldık. Ben 8 aydır sigara içmiyorum. Yorumum tedaviden 8 ay sonrasıdır. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Gerek klinikteki hemşireler, gerek hocamızdan memnun kaldık.

 • 16-11-2022

N.Y 56 YAŞ GÜNDE 3 PAKET SİGARA

Sigara bırakma tedavisi için geldim.

Tedavim bir saat kadar sürdü.Nefes almakta zorlanıyordum,yürümekte güçlük çekiyordum.Uykusuzluk,iştahsızlık gibi sorunlar yaşıyordum.Günlük 3 paket sigara içerken bıraktım.Benim için çok büyük bir başarı.Kendimi çok iyi hissediyorum.Şikayetlerimde azaldı.Göğüs ağrım geçti.Teşekkürler.

 • 06-01-2022

N.G 47 YAŞ SİGARA BIRAKMA

Sigara tedavisi için geldim.Bir haftalık bir süreç ile 35 yıllık birlikteliği bitirdik, 35 yıldır günde 4 paket kullanıyordum.Memnun muyum? Kesinlikle evet.Yaşam yeniden başladı.Sigara içmek benim için necis bir durum oldu.Şükürler olsun.Neden daha önce bu tedaviye başlamadım diye yakınmalarım hala devam ediyor! :) Her şey için teşekkür ediyorum.Sevgiler.

 • 13-10-2020

Muammer U. 54 YAŞ

Sigara tedavisi için tavsiye üzerine geldim ve bir seansta 40 yıldır 2 pakete yakın alışkanlığım (bağımlısı olduğum) sigarayı bıraktım.Tek seans aldım. Burayı herkese tavsiye ediyorum. Sigarayı bırakalı 20 gün oldu.Nefes alışım,yürüyüşüm,uykum rayına oturdu.İnşallah bundan sonra benden uzakta olur.Dr. Ebru hanıma ve ekibine çok teşekkür ediyorum...

 • 22-09-2020

Sigara tedavi Ayşe B.

Merhaba ebru hanim, gecen hafta cumartesi günü sigara bırakmak için  eşimle geldik size. Eşim 20 yıllık, ben 1 0 yillim tiryakiydik. Aslında 
inanarak gelmedim ben ,ama 
eşim bırakırsa benim de çok 
aramayacagimi biliyordum.bugun  l .haftamiz doldu. 3. Gün canım.istedi içmek istedim denedim  ama içemedim. l hafta olmasına 
rağmen kendimizi çok sağlıklı 
hissediyoruz.size sonsuz tesekkurler Sanki sigaranın tadını hiç bilmiyor gibiyiz, daha once hiç tanışmamış gibiyiz

 • 22-08-2020

Yeliz. A 40 YAŞ

Sigara bırakma tedavisi için geldim.2 seans sürdü.23 yıldır kullanıyordum.Günde 1 paket içiyordum.Sonuç mükemmeldi.

Daha rahat nefes alıyorum.

 • 19-08-2020

Hilal S. -37 YAŞ

Sigara bırakma tedavisi için geldim.Tedavi 1 seans yapıldı. 1 seans da destek tedavisi aldım. 37 yaşındayım ve 19 yıl sigara kullandım.Günde 1-1,5 paket buluyordu.Artık nefes alamıyordum.Bırakmaya karar verdim sonuç mükemmel ve sigarayı bıraktım. Artık daha rahatım ve daha rahat nefes alıyorum.Sigara kokusunu bile almıyorum :)Teşekkürler Ebru Hanım

 • 19-08-2020

SİGARA TEDAVİSİ G. K 47 YAŞ

Yaklaşık 30 yıldır günde bir paket içiyordum. Başlangıç olarak çok iyi gitti.Hiç bu kadar kolay bırakabileceğimi düşünmemiştim.Sigara bırakma döneminde sinirlililk beklediğimden dahada az oldu.

Nefes almada daha rahatlama hissettim.Mide rahatsızlığım azaldı.Değerli doktorumuza ve güler yüzlü personelide değerli katkılarından dolayı teşekkür ederim.Sağlıkla kalın iyi ki varsınız.

 • 06-06-2020

SİGARA TEDAVİSİ 26 yıl, 2 paket

SİGARA TEDAVİSİ

40 yaşındayım, 26 yıldır sigara kullanıyordum. Günde 2 paket sigara içiyordum. Yolda yürürken , yokuş çıkarken zorlanmaya başladım ve kesinlikle sigarayı bırakmalıyım diye internette Ebru hanımın sitesini gördüm inceledim, yorumları okudum karar verdim bırakmaya. 2 ay önce geldim ve tek seansta bıraktım. Şuanda çok rahat yürüyüş yapıyorum teşekkür ediyorum Ebru hanıma beni bu illetten kurtardı.

 • 12-03-2020

Ceyda M. Sigara tedavisi

SİGARA TEDAVİSİ

Tedavimin 7. günü yaklaşık 30 yıldır 1,5 paket kullanıyordum. Kendim yapamayacağımı düşündüğüm için Uzm. Dr. Ebru hanım'dan destek almak için geldim. İyi ki de gelmişim. Dr. Ebru hanıma ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Sigaradan kurtulmuş olmanın sevinci bir çok iyileşmeyi de  beraberinde getiriyor.

 • 27-02-2020

Kayra S. 30 YAŞ Sigara tedavisi

SİGARA TEDAVİSİ 

Günde 2 paket sigara içiyordum. Sabah gözlerimi açar açmaz sigara yakıyordum ve aç karnına 10 tane civarında içiyordum. 2 kat merdiven çıkınca bile nefes alamaz hale geldim. Seanstan uyandığımda yeniden doğmuş gibiydim. Verilen spreyi sıkça kullandım. 4. günümdeyim ve hiç yoksunluk yaşamıyorum. Sesim, ağzımın tadı, nefesim ve cildim değişti. Hiç sigara isteği duymuyorum, bence bu inanılmaz. Daha önce ilaçla bırakmıştım ve çok ağır travmalar yaşamıştım. Seansın hiçbir yan etkisini yaşamadım.

 • 13-01-2020

Ayşe A. 60 Yaş Sigara tedavisi

30 yıldır günde 1,5 paket  sigara içiyordum. 23 ekimde Ebru hanıma geldim ve bir daha sigara içmedim. 1 kez destek seansı aldım sadece ve bıraktım. Bıraktıktan sonra cildim bile güzelleşti, ciğerlerim açıldı. Tat duyum bile değişti çok mutluyum.

 • 10-01-2020

Bilal K. 31 yaş Sigara bırakma tedavisi

2016 yılında Biorezonans ile sigara bırakmak için başvuruda bulundum. Günde 2 paket sigara içerdim. Bir arkadaşımdan duydum ve başvurdum.Tedavi öncesinde bilgi edinmek için geldim daha sonra tedaviye geldim. İlk seans 45 dk sürdü bir rahatlık hissi oluştu. Herhangi bir ağrı veya farklı bir etkisi olmadı. Arada da olsa yine sigara içmek istiyorsun fakat buna karşı koyabiliyorsun. Çünkü ben daha öncesinde bırakmak istemiştim fakat her defasında başarısız olmuştum. Böyle bir sonuçla karşılaşacağıma bende inanmamıştım.Bir bağımlılıktan kurtulmanın mutluluğu paha biçilmez. Ebru hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Hastamız 02.1102019 tarihinde, bir yakınını getirdiğinde tekrar görüştük. 3 yıldır sigara içmiyor)

 • 05-11-2019

Güner A 35 YAŞ Alkol tedavisi

Tedavi sürecim yaklaşık 3 ay sürdü.17 yıldır haftanın her günü , günde  15-20 adet bira alkol kullanırdım şuan tedavim bitmediği halde çok rahatladım, vücudum çok rahat kurtuldum bu konudan. Yaşamım çok değişti sakin, durgun ve temiz bir vücuda sahibim artık çok güzel bir şey. 

 • 03-10-2019

Sükran Ö. 46 yaş 20 yıl/1 paket

Günde 1 paket sigara kullanıyordum. Yaklaşık 20 yıldır içiyordum,1  saat kadar bir tedavi sürdü ve bıraktım. Çok güzel zaman geçirdim hiç zorlanmadım, sıkılmadım. Çok mutluluk verici bir sonuç benim ve ailem için. Daha mutlu rahat bir yaşam Dr. Ebru hanıma ömür boyu minnettar ve duacıyım çok teşekkür ederim.

 • 02-10-2019

Sevgin B. 43 yaş Sigara tedavisi

1 Seans da olumlu sonuç aldım. Bırakacağımı hissediyordum, inanarak geldim. Günde 1 pakete yakın  15-20  yıldır sigara  içiyordum  bıraktım. Sigaraya elveda! İnanarak geldim size ve çok mutluyum. Sonsuz teşekkürler.

 • 27-09-2019

Sonay A. 46 yaş, Sigara bırakma

İlk seans sonrası sigara talebim olmadı. Ancak çok hissettim. 2 . haftada ise garip bir şekilde uzun yıllar ve günler neredeyse 1 paket sigara içen ben sigarayı aramadım. Sadece eldeki o boşluk hissi devam etse de 3 . haftada oda kaybolmaya başladı ilk süreç bu şekildeydi. Kendimi eskiye göre  daha dinç hissettim. Eminim ki süreç ilerledikçe daha dinç hissedeceğim teşekkür ediyorum.

 • 14-09-2019

Yurdakul P. 57 Yaş, 27 yıldır 1.5 ile 3 paket arası sigara

Yurdakul P. 57 yaş,  Sevgili hastamız  27 yıldır 1.5 Paket/3 paket içtiği de oluyormuş. Artık hayatında sigara yok 

"Sigarayı bırakmak için geldim fakat ben bırakmayı düşünüyordum ve çok istiyordum. Kendime hiç güvenim yoktu başaracağım hiç aklıma gelmezdi.10 gündür sigara içmiyorum ve hiç aklıma gelmiyor diyebilirim. Dr. Ebru Akçakanat ve yardımcılarına çok çok teşekkür ediyorum. Birbirinden iyi insanlar ve çok yardımcı oldular, çok iyi davrandılar öz güvenim geldi sayelerinde içmiyorum diyebilirim. Eskisi kadar kendime stres yapmıyorum daha rahat ve erken uyanabiliyorum. Önceden çok üzüldüğüm şeylere şimdi gülebiliyorum inşallah hep böyle devam eder. Dr. Ebru hanım ve yardımcılarına tekrar çok çok teşekkür ederim.

 • 12-09-2019

Sevil G. 43 yaş Sigara tedavisi

20 YILDIR 1, BAZEN 1 PAKETİ GEÇKİN SİGARA İÇİYORDUM. TEK SEANSTA SİGARAYI BIRAKTIM. DESTEKLERİMDE HEP YANIMDA OLDULAR. 3. GÜNDEN SONRA RAHATLAMAYA BAŞLADIM.05.04.2019 DA ALDIĞIM SEANS SONRASINDA BİR DAHA SİGARA İÇMEDİM İÇMEYİDE ASLA DÜŞÜNMÜYORUM. MİGREN ATAĞIM 4 AYDIR OLMADI. TÜM YİYECEKLERİN, İÇECEKLERİN TADINI ALMAYA BAŞLADIM. KENDİMİ ÇOK DAHA TEMİZ, ENERJİK, SAĞLIKLI HİSSEDİYORUM ÖZGÜRLÜĞÜMÜ KAZANDIM.ÖNCELİKLE SAYIN HOCAM EBRU AKÇAKANAT'A VE EKİBİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. İYİ Kİ SİZİ TANIDIM  TEŞEKKÜRLER :)

 • 05-08-2019

Dogan A. 59 yaş 40 yıl. 3 paket sigara kullanıyordu

Dogan A. 59 yaş " Sigaraya bağlı akciğer rahatsızlığından dolayı Koah hastasıyım. Nefes almakta , yürümekte zorlanıyordum. 40 yıldır, Günde 3 paket sigara içiyordum. Aylarca öksürük balgam uykularımı bölüyordu bense içmeye devam ediyordum. Taki bir arkadaşım önerisiyle DR. Ebru Akçakanat hanımı tanıdığımda dünyam değişti, çevrem değişti. Nefes alışım,uykum, ağzımın tadı dahada önemlisi ailemin güvenini kendi öz güvenimi çocuklarımın sevincini hissettiğimi gördüm.Doktoruma minnettarım. Kendi yöntemleriyle bana bırakamam dediğim asla çözümünü bulamam dediğim çoğu kişinin bana at dediği, irade zayıflığı dediklerinde çaresizlik içinde ben sigarayı değil sigara beni bırakacak diyordum.Bitti, Teşekkür ederim." 

 • 06-07-2019

Sigara bırakma Abdülkadir S.

25 yıl  boyunca sigara kullanmış ve günde 1.5-2 paket sigara kullanıyordum. 40 gün boyunca hiç sigara içmedim. Sigara içme isteğim azaldı ve sigarayı bırakma konusunda çok olumlu katkısı oldu.

 • 14-06-2019

Sigara bırakma tedavisi Ömer E.

Tam 2 yıl önce bugün sigarayı bırakamamanın verdiği üzüntü ve umutsuzlukla gelmiştim. Nereden bilebilirdim  hayatımın en güzel anlarından birini yaşayacağımı 2 Yıl bitti 3. yıl dönümünde tekrar geldim ama sağlıklı, zinde ve mutlu.  Her şey değişti. Spor yapıyorum yediğim besinlerin tadını alıyorum. Sabah yada akşam iğrenç nikotin, balgam ve öksürük ile vedalaştım. Teşekkürler ebru hanım ve ekibine.

 • 26-04-2019

Ethem Y. 65 YAŞ

SİGARA TEDAVİSİ 50 yıldır, 3 paket sigara

5 Şubatta sigarayı bırakmak için geldim.Sigaradan nefret ettim. Yürüyüşlerim düzeldi, arkadaşlarıma tavsiye ediyorum  ve bırakmalarını isterim.

Öksürüyordum azaldı, daha sağlıklıyım yürüyüşler yapıyorum. Ebru hocama çok çok teşekkürler ediyorum Allah sağlık ve sıhhatler versin diliyorum.

 • 22-03-2019

Tunç T. Sigara tedavisi

Sigara Tedavisi 

Bugün 13. gün ve hiç sigara içmedim.  :) Ara ara aklıma geliyor ama 13 günlük süreç beklediğimden kolay geçti. 23 yıldır sigara kullanıyordum. Bu tedavi bence etkili  ama asıl olan bence iradeniz. Kararlı iseniz bu yöntemle  çok rahat bırakabilirsiniz.

Henüz  çok erken  belki  ama nefes alma, koku, tat duyusu sabah uyanmada ki rahatlama gibi farklılıklar ilk aklıma gelenler. Daha da iyi olacağım :)

 • 28-02-2019

Alkol bağımlılığı

Alkol bağımlılığı Yaş 47 Ankara

Hastamız 30 yıldır düzenli alkol kullanıyordu. Son 1 yıldır aldığı miktarda artmış. Hergün rakı,viski kuulanımı ile tedaviye başladık. "6 hafta sürdü. Şu an bırakmış durumdayım. Hiç yoksunluk hissi yaşamadım. Çok yararını gördüm. Tüm yaşamım değişti, faydalarını anlatmak için bu sayfalar yetmez. Teşekkürler."

 • 22-02-2019

Fikret Ç 31.01.2019

Sigarayı hayatımdan silip atmak için geldim.

Öncelikle Ebru Hanım'dan bir randevu aldım. O gün geldiğinde randevu saatime yakın son bir sigara içip bana verilen tüpe son izmaritimi koydum. Sonrasında bir seans da sigarayı bırakmış oldum. Sigarayı kendim bırakmaya çalışırken yaşadığım streslerin ve krizlerin hiçbirisini yaşamadım. Ben sigarayı bırakması zor bir hastayım aslında. Kendim manik-depresif hastalığımdan dolayı destek seansına da geldim.Ebru Hanım'ın verdiği tedavinin ömür boyu süreceğini düşünüyorum.

Tedavinin ilk 3 günü 20 yıldır içtiğim sigarayı tabi ki sıklıkla hatırladım ancak bunlar çok küçük isteklerdi. Bu kadar güzel bir tedaviyi böyle basit işler yüzünden boşa gideremezdim. Hem tedavi sayesinde hem kendim dayanarak sigarayı bıraktım. Şimdi daha rahat soluyorum, daha rahat uyuyorum, yürüyorum. Çok teşekkürler Ebru Hocam ve ekibi

 • 31-01-2019

ZÜBEYDE Ç-54 yaş 26.03.2018 sigara bağımlılığı

35 yıldır günde 1.5 paket sigara içiyordum Nefes darlığım ve geceleri sıkışmalarım vardı.

Tedavi sürecim çok rahat geçti hiçbir sorunum yoktu.

İyi ki gelmişim çok mutluyum sabah enerjik bir şekilde kalkıyorum. Bir haftayı geçirdim hiç aklıma gelmiyor gelince de çabuk geçiyor. Çok mutluyum bıraktığım için.

 • 28-03-2018

DAMLA K - 08.02.2018  25 YAŞ 1.5 PAKET SİGARA

DAMLA K - 08.02.2018  25 YAŞ 1.5 PAKET SİGARA

Elbet zorlandığım zamanlar oldu. Ama gayet iyi geçti.Kliniğiniz gerçekten ilgisiyle alakasıyla personeliyle çok güzel. Çok memnun kaldım. Kesinlikle yönlendirdiğim ve yönlendireceğim en başta ailem olmak üzere insanlar olcaktır. Bana destekleriniz için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • 08-02-2018

RAGIP E.-02.02.2018

SİGARA BAĞIMLILIĞI

Süreç sorunsuz hatta çok huzurlu geçti. Bir nevi rahatlama hissederek tedavi oldum. Çok başarılı bir süreçti.

Henüz çok yeni bir süreç olduğu için zamanla daha çok değer kazanacağını düşünüyorum. Sonuçta kendi adıma uzun süredir bağımlısı olduğum ve beni çok huzursuz eden bir alışkanlıktan kurtulacağım için ayrı bir heyecan taşıyorum. Başaracağıma inanıyorum. 

 • 02-02-2018

Filiz S. 10.01.2018

 

SİGARA BIRAKMAK İÇİN; 

Öncelikle ilgi ve samimiyet çok güzeldi. Öğrenmek istediğim bütün sorularıma cevap aldım. Herhangi bir sıkıntım olmadan da sigarayı bıraktım.Bu konu da bana yardımcı olduğunuz için öncelikle teşekkür ederim. Sigarayı bırakalı ve sizlerle tanışalı 11 gün oldu ve şimdilik hiç sorunum yok Teşekkür ederim. Sevgiler...

 • 16-01-2018

Alkolle mücadele için.

Alkolle mücadele için. 15 yıldır hemen hemen her gün sabah erken saatler de başlayıp gün aşırı alkol alıyordum. Günde en az 2 veya 3 şişe 70lik votka rakı şarap viski vb. içkiler kullanıyordum.

Süreç gayet güzeldi. Doktorum Ebru Hanım  ile başlayan ve tabi ki eşim , ailemin desteğiyle devam eden zor günler de güzel ve güler yüzlü anlayışlı bir ekiple çalışarak tedavimi sürdürdük. Bana nasıl mücadele edebileceğim konusunda ve kendime olan öz güvenimi yeniden kazanmama yardımcı olurken Ebru Hanımın tedavi yöntemi ve almış olduğu eğitimle vücudumun sakinleşmesini enerjisini ve hayat akışımı düzenlemeyi sağladı. Bazı  vitamin destekleriyle ve tabi ki kendi isteğimle hep beraber başardık.

 • 16-01-2018

MUSTAFA G. 04.11.2017

Kliniğe arkadaşımız referansı ile yakın arkadaşlarımız ve akrabalarımız için başvurduk.Yakınlarım ve arkadaşlarımın tedavi sürecinin olumlu sonuçlandığını yakınlarında olmamdan dolayı izledim gördüm.Tedavi bitiminden sonra işyerinde sigara içip çalışma ortamına hoş olmayan sigara kokusuyla gelen ve günde 2 paket sigara içen hem yakınlarım hem de arkadaşlarımda sigarayı bıraktıklarını gördüm. Hem maddi hem manevi insanlıklarından çalan sağlık düşmanı sigarayı bırakmalarında yardımı olan hocamız Uzm. Dr. Ebru AKÇAKANAT ve ekip arkadaşlarına çalışmalarından dolayı yakınlarım ve kendi adıma teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

 • 04-11-2017

Sebiha D.

Sigara bırakma ile ilgili tedavi olmak için başvurdum süreçte çok zorlanmadım psikolojik olarak çok kötü hissedeceğimi zannediyordum fakat gaet rahat geçirdim ilk saatlerde biraz zorlandım seanstan sonra bana verdikleri spreyi kullandım sonraki günler ise zorlanmadığımı ve canımın istemediğinin farkına vardım ve bıraktım inanın ben bile anlamadım nasıl bıraktığımı sigarada başarılı olduklarını anlayınca kilo içinde gelmeye devam ediyorum .

 • 18-10-2017

Mustafa İ.

Tedavi aldıktan sonraki zaman süper geçti 25 30 gün arası kendimde değişikliği tarif edemem uykum düzeldi koku almam nefisti yemeklerin tadını alıyordum öksürüğüm geçmişti gerçekten nefis bir şeydi sigarasız dünya yürüyüşlerin bile değişti Eskiden iki adım attığımda nefesim kesiliyordu şimdi aralıksız 1 saat yürüyebiliyorum uyku düzenim tamamiyle değişti Çok rahat öksürüksüz bir yaşamla tanıştım çok zayıf olduğum için kilo almak istiyordum ama sigarayı bunu engelliyordu şimdi ise iştahım açıldı yediğim yemeklerden daha güzel tat alabiliyorum En güzeli o pis kokudan kurtuldum Allah herkese nasip etsin bir daha kendi kendime söz verdim sigarasız uzun ve sağlıklı bir yaşam sağ olun Çok teşekkür ederim

 • 18-10-2017

30.12.2016 Yaş 57 Ayfer. A.

Hastamız Tek seans sigara bırakma tedavimizden 5 ay sonra sonra sigarayı bırakmış ve gayet iyi bir şekilde geldi. https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png Biz de mutlu olduk.
"Aralık ayında kliniği geldim açıkçası hiç umutlu değildim daha önce bir hiçbir yardım almadan bıraktım Bir sene, 7 ay, 3 ay, gibi sürelerde bıraktım ama çok zorlandım her an aklımdan çıkmadı sigara içen arkadaşlarımın yanına gidip dumanı soluyordum çok mutsuzdum ve Aşırı kilo aldım sinirlerim bozulmuştu. eşim Burası için bana randevu almış , ben karar vermeden gelmiş oldum şu anda 5 ay bitti. Kesinlikle aklıma sigara gelmiyor. ilk hafta arkadaş topluluğu arasında kahve içerken Acaba dedim ama inanın Duman'dan rahatsız oldum. Diğer içen kişilerden kesinlikle almadım ve İçmedim çok mutluyum kilo almadım. Her gün sigara paramı kumbaraya attım ve ne kadar boşa giden para olduğunu anladım. Önemli olan sağlık tedavi sonrası hiçbir Şikayetim olmadı sadece hafif baş ağrısı bir huzursuzluk vardı. Onlar da geçti"

 • 11-10-2017

09.03.2016 Hülya C.

Eşim şuursuz bir şekilde sigara içiyordu. Çok zor bir vakaydı. Gece sigara içmeye kalkıyordu. 40 yıldır 2 paket civarı sigara içiyordu. 1 seansta bitti. Başardık Ebru hanıma şükranlar ...

 • 11-10-2017

"H. S ANKARA Yaş:60

Sevgili hastamıza şifa olsun
İnanılmaz bir şekilde ilk günde tedavi oldum. Normalde birçok ilaç kullanarak alkol bağımlılığı ile mücadele ediyordum. İçtiğim ilaçlara rağmen alkol ihtiyacım hiç geçmiyordu. Tedaviyi bir yakınımın zoru ile kabul ettim, İnancım da yoktu. İlk seans bitince tekrar eve gidip içerim diye düşünmüştüm. Ama eve gidince canım istemedi. Verilen bitkisel sprey de harika. Onu sıkınca da rahatlattı, isteğim hiç olmadı. Harika."

 • 11-10-2017

G.C - 15/12/2015 - 22:13 ANKARA 45 yaş

Kliniğinize sigara bırakmak için başvurdum. Açıkçası daha önceden de bir kaç kez denemiş, çok istememe rağmen bırakamamıştım. Şu an aradan zaman geçmesine rağmen sigara içme isteğim yok. Diğer denemelerimden daha farklı hissediyorum. İçmediğim halde istek ve sıkıntı hissi yok. Bu çok güzel. Şimdiden teşekkürler

 • 11-10-2017

22.01.2016 P. Ş ANKARA

Sigarayı bırakmak için Rezonans yöntemi çok etkiliymiş. Deneyimimi herkesle paylaşmak istedim. Sistem şöyle işliyor: Son sigaranızı uygulamadan hemen önce içiyor, izmaritini doktora veriyorsunuz. İzmariti minik bir cam şişenin içine koyup, Rezonans tekniğiyle çalışacak makinenin ilgili haznesine yerleştiriyorlar. Makineye bağlanan diğer şey de sizsiniz. Ellerinizde birer metal çubuk, başınızda bir alınlık ve çıplak ayaklarınızla temas ettiğiniz bir levha ile.

50 -55 dakika süren seansta, alet sizin izmaritinizden aldığı bilgileri okuyor ve artı’ların eksi’leri götürmesi mantığında çalışmak üzere, aldığı bilgilerin tersini -ayna görüntüsünü- bizim bedenimize veriyor. Bedenimiz böylece bir tür detoks, bir arınma geçiriyor.

Seans sona erdiğinde bedenimize bir bakıma yeni bir bilgi yüklenmiş oluyor: Bundan sonra sigara içilecek olursa, bu, artık tamamen yabancı bir madde olarak kodlanacaktır. Yani vücut, -beyinsel olarak değil ama- biyokimyasal olarak sigarayı siliyor. İşin “kafa” kısmı için de bir seçenek var. Söylemeyi unuttum; makinenin bir haznesi daha var. Küçük bir şişedeki serum fizyolojiğe izmaritten alınan enerji aktırılıyor seans sırasında. Sonradan canımız sigara isterse, ki bu artık psikolojik bir ihtiyaçtır, seansta oluşturulan o spreyden dil altına fıs-fıs yapıyorsunuz; istek sönümleniyor.

Benim için her şey yolundayken, 11. günde bir öfke anında şeytana uydum, bir sigara içtim. Halbuki seans oldukça etkili olmuştu, istek geldiğinde aşmak için hiç zorlanmıyordum. Yine içmeden pas geçebilirdim ama direnmek için azıcık bile olsa çaba göstermeyip yoldan geçen birinden bir sigara aldım. Her işte bir hayır vardır; içmesem çok iyi olacaktı ama içince, başvurduğum yöntemin ne kadar etkili olduğunu anlama imkânı bulmuş oldum.

Ben sigarayı nikotin değeri 0,1 mg. olan sigarayla bırakmıştım; yani vücudumdan atılan nikotin miktarı zaten düşüktü. Bunu böyle olmasını özellikle tasarlamış, bırakmadan önceki bir yıl boyunca en düşük nikotinli sigara ile hazırlanmıştım bırakmaya. O gün yolda yanımdan geçen talihli kişinin sigarası ise 10 mg. değerindeydi ! Ne olduğunu tahmin edebilirsiniz. Müthiş bir baş dönmesi. Hani hayatınızda ilk kez sigara içtiğiniz andaki gibi…diyeceğim… öyle de değil, tam 10 katı büyüklüğünde bir baş dönmesi. Tansiyonum derhal 14 e 10’a çıktı… ve bir daha da inmedi.

Şöyle oldu: Sigarayı bırakıp tekrar başlayanların çok iyi bileceği gibi, tek bir sigara, geride bıraktığınızı düşündüğünüz şeyi geri getirir. Hemen eskisi gibi içmeye başlamadım ama olan olmuştu bir kere. Bir hafta boyunca her gün bir-iki tane içmeye başladım. Tansiyonum her seferinde yükseldi. Kendimi oldukça rahatsız hissettim ve sigarayı söndürmemin üzerinden saatler geçse bile rahatsızlığım bitmedi. Anlayacağınız, tadım fena halde kaçtı ve şunu kavradım: İçtiğim her sigara, kelime anlamıyla, zehir oluyordu.

Bi ara niyeti iyice bozdum; “yansın ödediğim para n’apiyim, hazır değilmişim bırakmak için, biraz daha içeyim bari” demeye çalıştım. İptilaya yeniden kapılmayı göze aldım, hatta buna izin verdim ama vücudum hayır dedi. Tansiyon oynaması, baş dönmesi, mide yanması ve huzursuzluk hali ile beni hastalandırıp durdu. Utandım bedenime yaptığım şeyden. İkinci seansa böyle gittim. (İkinci ve üçüncü seanslar için ek ücret ödenmiyor. )

Bu, sigarayı kesin olarak bırakmak değil de nedir?

Her türlü madde bağımlılığı için tasarlanmış Rezonans, bir ileri teknoloji ürünü. Kabul edelim, iyi bir çağda yaşıyoruz. Ulaşabileceğimiz mesafelerde, müthiş icatlar var.

Rezonans’ın ortalama gelir düzeyi için yüksek sayılabilecek bir bedeli var ama bu görünürde öyle; gerçekte değil.

Sigarayı ya da alkolü bıraktığınız günden itibaren her gün bunlar için harcadığınız parayı bir kenara koysanız, 1 ilâ 3 ayda verdiğiniz parayı çıkarmış olacaksınız. Madde bağımlılığından vazgeçmezseniz, Rezonansa ödeyeceğiniz bedelin onlarca katını maddeye ödeyip durmaya devam edeceksiniz zaten, ömrünüz boyunca. Böyle bakınca gayet ödenebilir bir bedel gibi geliyor bana.

Bir de şöyle yaklaşmak istiyorum: 1 iPhone’a verilen para, 4 Rezonans’a karşılık geliyor desem…?

Sigarayı yardım alarak bırakmak, bırakmak sayılmaz saçmalığını bırakıp Rezonans ile tanışmanızı öneririm. Önemli olan irade, ben kendi kendime de bırakırım, bunun için niye para harcayayım da demeyin… İradenizle bırakıp bir zaman sonra kendi iradenizle yeniden başlayabilirsiniz. Ama benim anladığım, Rezonans tekniği ile bırakılan şey kalıcı oluyor. Bir sigara yakmak mı…hayır, asla… neler olacağını düşünmek bile istemiyorum. Hissettiğim bu.

(Not: Benim başvurduğum klinik, Ankara'da, Uzm.Dr.Ebru Akçakanat yönetimindeki akupunktur merkezi. Akupunkturdan faydalanmayı kilo vermek için istemiştim ama diyete uymayınca orada "ben" başarılı olamadım fakat akupunktur kısa vadede stres yönetiminde çok etkili. Sigarayı bırakmayı zaten düşünüyordum ama beklemediğim bir anda buna karar vermemi sağlayan, akupunkturla gelen iyimserlik ve güçlülük hali oldu J

 • 11-10-2017

22.01.2016 P. Ş ANKARA

Sigarayı bırakmak için Rezonans yöntemi çok etkiliymiş. Deneyimimi herkesle paylaşmak istedim. Sistem şöyle işliyor: Son sigaranızı uygulamadan hemen önce içiyor, izmaritini doktora veriyorsunuz. İzmariti minik bir cam şişenin içine koyup, Rezonans tekniğiyle çalışacak makinenin ilgili haznesine yerleştiriyorlar. Makineye bağlanan diğer şey de sizsiniz. Ellerinizde birer metal çubuk, başınızda bir alınlık ve çıplak ayaklarınızla temas ettiğiniz bir levha ile.

50 -55 dakika süren seansta, alet sizin izmaritinizden aldığı bilgileri okuyor ve artı’ların eksi’leri götürmesi mantığında çalışmak üzere, aldığı bilgilerin tersini -ayna görüntüsünü- bizim bedenimize veriyor. Bedenimiz böylece bir tür detoks, bir arınma geçiriyor.

Seans sona erdiğinde bedenimize bir bakıma yeni bir bilgi yüklenmiş oluyor: Bundan sonra sigara içilecek olursa, bu, artık tamamen yabancı bir madde olarak kodlanacaktır. Yani vücut, -beyinsel olarak değil ama- biyokimyasal olarak sigarayı siliyor. İşin “kafa” kısmı için de bir seçenek var. Söylemeyi unuttum; makinenin bir haznesi daha var. Küçük bir şişedeki serum fizyolojiğe izmaritten alınan enerji aktırılıyor seans sırasında. Sonradan canımız sigara isterse, ki bu artık psikolojik bir ihtiyaçtır, seansta oluşturulan o spreyden dil altına fıs-fıs yapıyorsunuz; istek sönümleniyor.

Benim için her şey yolundayken, 11. günde bir öfke anında şeytana uydum, bir sigara içtim. Halbuki seans oldukça etkili olmuştu, istek geldiğinde aşmak için hiç zorlanmıyordum. Yine içmeden pas geçebilirdim ama direnmek için azıcık bile olsa çaba göstermeyip yoldan geçen birinden bir sigara aldım. Her işte bir hayır vardır; içmesem çok iyi olacaktı ama içince, başvurduğum yöntemin ne kadar etkili olduğunu anlama imkânı bulmuş oldum.

Ben sigarayı nikotin değeri 0,1 mg. olan sigarayla bırakmıştım; yani vücudumdan atılan nikotin miktarı zaten düşüktü. Bunu böyle olmasını özellikle tasarlamış, bırakmadan önceki bir yıl boyunca en düşük nikotinli sigara ile hazırlanmıştım bırakmaya. O gün yolda yanımdan geçen talihli kişinin sigarası ise 10 mg. değerindeydi ! Ne olduğunu tahmin edebilirsiniz. Müthiş bir baş dönmesi. Hani hayatınızda ilk kez sigara içtiğiniz andaki gibi…diyeceğim… öyle de değil, tam 10 katı büyüklüğünde bir baş dönmesi. Tansiyonum derhal 14 e 10’a çıktı… ve bir daha da inmedi.

Şöyle oldu: Sigarayı bırakıp tekrar başlayanların çok iyi bileceği gibi, tek bir sigara, geride bıraktığınızı düşündüğünüz şeyi geri getirir. Hemen eskisi gibi içmeye başlamadım ama olan olmuştu bir kere. Bir hafta boyunca her gün bir-iki tane içmeye başladım. Tansiyonum her seferinde yükseldi. Kendimi oldukça rahatsız hissettim ve sigarayı söndürmemin üzerinden saatler geçse bile rahatsızlığım bitmedi. Anlayacağınız, tadım fena halde kaçtı ve şunu kavradım: İçtiğim her sigara, kelime anlamıyla, zehir oluyordu.

Bi ara niyeti iyice bozdum; “yansın ödediğim para n’apiyim, hazır değilmişim bırakmak için, biraz daha içeyim bari” demeye çalıştım. İptilaya yeniden kapılmayı göze aldım, hatta buna izin verdim ama vücudum hayır dedi. Tansiyon oynaması, baş dönmesi, mide yanması ve huzursuzluk hali ile beni hastalandırıp durdu. Utandım bedenime yaptığım şeyden. İkinci seansa böyle gittim. (İkinci ve üçüncü seanslar için ek ücret ödenmiyor. )

Bu, sigarayı kesin olarak bırakmak değil de nedir?

Her türlü madde bağımlılığı için tasarlanmış Rezonans, bir ileri teknoloji ürünü. Kabul edelim, iyi bir çağda yaşıyoruz. Ulaşabileceğimiz mesafelerde, müthiş icatlar var.

Rezonans’ın ortalama gelir düzeyi için yüksek sayılabilecek bir bedeli var ama bu görünürde öyle; gerçekte değil.

Sigarayı ya da alkolü bıraktığınız günden itibaren her gün bunlar için harcadığınız parayı bir kenara koysanız, 1 ilâ 3 ayda verdiğiniz parayı çıkarmış olacaksınız. Madde bağımlılığından vazgeçmezseniz, Rezonansa ödeyeceğiniz bedelin onlarca katını maddeye ödeyip durmaya devam edeceksiniz zaten, ömrünüz boyunca. Böyle bakınca gayet ödenebilir bir bedel gibi geliyor bana.

Bir de şöyle yaklaşmak istiyorum: 1 iPhone’a verilen para, 4 Rezonans’a karşılık geliyor desem…?

Sigarayı yardım alarak bırakmak, bırakmak sayılmaz saçmalığını bırakıp Rezonans ile tanışmanızı öneririm. Önemli olan irade, ben kendi kendime de bırakırım, bunun için niye para harcayayım da demeyin… İradenizle bırakıp bir zaman sonra kendi iradenizle yeniden başlayabilirsiniz. Ama benim anladığım, Rezonans tekniği ile bırakılan şey kalıcı oluyor. Bir sigara yakmak mı…hayır, asla… neler olacağını düşünmek bile istemiyorum. Hissettiğim bu.

(Not: Benim başvurduğum klinik, Ankara'da, Uzm.Dr.Ebru Akçakanat yönetimindeki akupunktur merkezi. Akupunkturdan faydalanmayı kilo vermek için istemiştim ama diyete uymayınca orada "ben" başarılı olamadım fakat akupunktur kısa vadede stres yönetiminde çok etkili. Sigarayı bırakmayı zaten düşünüyordum ama beklemediğim bir anda buna karar vermemi sağlayan, akupunkturla gelen iyimserlik ve güçlülük hali oldu J

 • 11-10-2017

ipek. G. (18.12.2015)

Önce sigara bırakmak istedim ve kolayca bıraktım, Umduğumdan ve korkularımdan çok çok daha iyi geçti. Sonralarda keyifle ve özlemle geldiğim, ruhumun her şeyden önce şifa bulduğunu düşündüğüm bir yerdi benim içindi. Herkesin sonsuz motive ettiği ve güler yüzlü davrandığı bir yer burası. Bu motivasyonla gereğini yapmamak olmaz!
Ancak sonrasında tedavime Akupunkturla kilo için de devam ettim ve 2,5 Kilo da verdim 
Şimdi yeni İpek, yeni günlerinde özlediği bir yer olarak anıyor burayı. KOCAMAN SEVGİLER HEPİNİZE. :) :)

 • 11-10-2017

Y.A 23.02.2016 43 YAŞ SİGARA BIRAKMA

"Günde 2 paket sigara tüketimi ve nefes darlığı çekmekten sigarayı bırakmaya karar verdim.Tek seansta sigarayı bırakabilceğimi duydum çok inanmadım aslında yinede denemek istedim. Sonuç çok başarılı oldu 28 yıldır hergün 3 paket sigara kullanıyorum. Tek seansta kurtuldum. Tek seanstan sonra hiç ümidim yoktu kendimden, içerim diye düşünüyordum. Hiç içme isteği duymadım doktor Ebru hanımın vermiş olduğu spreyi sadece tadını merak ettiğim için denedim hiç istek duymadım sigaraya karşı. 28 yıllık sigara içen biri olarak tek seansta kurtuldum herkese tavsiye ederim. Doktor Ebru AKCAKANAT ‘a teşekkürlerimi sunarım."  

 • 11-10-2017

Tufan G.

Sigarayı bırakma tedavisi için Ebru Hanım ile sürece girdik. Çok hızlı ve olumlu bir etki gösterdi. Hastasına ilgisi ve alakası kesinlikle çok farklı. 1 Ay gibi kısa bir sürede sigaradan kurtuldum.

 • 04-10-2017

Ayfer. A.

Hastamız Tek seans sigara bırakma tedavimizden 5 ay sonra sonra sigarayı bırakmış ve gayet iyi bir şekilde geldi. https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png Biz de mutlu olduk.
30.12.2016 Yaş 57 Ayfer. A.
"Aralık ayında kliniği geldim açıkçası hiç umutlu değildim daha önce bir hiçbir yardım almadan bıraktım Bir sene, 7 ay, 3 ay, gibi sürelerde bıraktım ama çok zorlandım her an aklımdan çıkmadı sigara içen arkadaşlarımın yanına gidip dumanı soluyordum çok mutsuzdum ve Aşırı kilo aldım sinirlerim bozulmuştu. eşim Burası için bana randevu almış , ben karar vermeden gelmiş oldum şu anda 5 ay bitti. Kesinlikle aklıma sigara gelmiyor. ilk hafta arkadaş topluluğu arasında kahve içerken Acaba dedim ama inanın Duman'dan rahatsız oldum. Diğer içen kişilerden kesinlikle almadım ve İçmedim çok mutluyum kilo almadım. Her gün sigara paramı kumbaraya attım ve ne kadar boşa giden para olduğunu anladım. Önemli olan sağlık tedavi sonrası hiçbir Şikayetim olmadı sadece hafif baş ağrısı bir huzursuzluk vardı. Onlar da geçti"

 

 

 • 08-09-2017