UYGULANAN YÖNTEMLER

UYGULANAN YÖNTEMLER

Hoşgeldiniz,

"Misyonumuz; hastalarımızın daha sağlıklı ve kaliteli bir hayat yaşamasına yardım etmektir."

"Tüm tedavilerimizde amacım hastalarımda fiziksel ve ruhsal iyileşme sağlayabilmektir.

16 yıllık bir doktor olarak daha önceki hastane deneyimlerimde, klasik tedavilerin hastalığın zihinsel nedenlerine ve ortaya çıkış sebeplerine erişmek için, yeterli olmadığını farkettim. Kliniğimizde doktorluk mesleğinin öğrettiği bilimsel çalışmalarla, doğu tıbbının öğrettiği tamamlayıcı tıp yöntemlerini birleştirerek kullanmaya başladım.
Uyguladığmız tüm tedavilerde, kişilerle uzun bir görüşme yaparak fiziksel muayenesi ile birlikte içsel olarak rahatsızlığına sebeb olan ruhsal sebebleri bulmaya yönelik farkındalık ve enerji çalışmalarını da önemsemekteyiz.
Böyle bir tedavi yaklaşımı ile batı tıbbında halen tedavisi mümkün olmayan, kişileri ömür boyu ilaç tedavisine mahkum eden hastalıklarda iyileşmeler olabilmesi umut vericidir.

Kişiye özel sağlık ve diyet danışmanlığı hizmeti ile de gün geçtikçe sağlığımızda önemi artan vitamin, mineraller ve besin takviyeleri kullanma danışmanlığı ile sınırlı kalmamakta, kişinin beslenmesinden, günlük hayatına, olumlu zihin yapısında kalabilmesine kadar tüm safhalarda verilen bir danışma ile, sağlıklı ve dinç bir şekilde yaşamı hedeflemektedir.
Kliniğimizde Akupunktur tedavisi ile Başta Kilo tedavisi olmak üzere, ağrılı hastalıklar (Migren, Fibromiyalji, Fıtık vb.) , Depresyon gibi rahatsızlıkların takip ve tedavisi yapılmaktadır.
Bu yöntemler zaman ve emek alıcı yöntemler. Her bir yöntem de kendi başına bir uygulama ve ustalık gerektirmektedir. Kliniğimizde kişinin ilk muayenesine ya da sürece göre gereken tedaviler kullanabilmektedir.

Uzm Dr. Ebru AKÇAKANAT
Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı 
Daha Güncel Duyurlularımız ve yazılarımızla ilgili bilgi almak için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz!

https://www.facebook.com/ebruakcakanat

Yasal Uyarı

BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACI İLE HAZIRLANMIŞTIR. SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇBİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VE TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. SİTE İÇERİĞİNİN BU ŞEKİLDE TANI VE TEDAVİ AMACI İLE KULLANIMINDAN DOĞACAK TÜM SORUMLULUK ZİYARETÇİYE AİTTİR. SİTE İÇERİĞİ Uzm. Dr. Ebru AKÇAKANAT tarafından yazılmış, kendi kliniğindeki yöntemleri içermektedir. Bu site bilgilerinin birebir kopyalanması YASAL OLARAK SUÇTUR.

Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıpta aynı hastalık/rahatsızlık için farklı yöntemler kullanılabilir. Uygulanılan yöntemler ve tedavi şekilleri ile ilgili sonuçlar; kişinin durumuna, rahatsızlığının sürecine, yaşına, tedavi uyumuna vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Dolayısı ile hiçbir hastalık tedavisi için tıp bilgilerimiz gereği de sonuç garantisi verilemez. Siteden alınan her bilginin mutlaka doktorunuza danışarak kullanılması gerekmektedir.

"Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz."